Program för Klubbmästerskap SK Hajen
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Session 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
SK Hajen |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 19 dec 2021 till den 19 dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 50m Fjärilsim Damer
|
Final 1 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
1 |
|
Molly Andersson |
2009 |
SK HAJEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
2 |
|
Agnes Ellerth |
2010 |
SK HAJEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
3 |
|
Alva Engström |
2010 |
SK HAJEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 50m Fjärilsim Damer |
Final 2 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
1 |
|
Sofia Singvall |
2010 |
SK HAJEN |
1:00.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
2 |
|
Selma Tretinjak |
2009 |
SK HAJEN |
44.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
3 |
|
Emma Olsen |
2008 |
SK HAJEN |
45.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 50m Fjärilsim Damer |
Final 3 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
1 |
|
Liv Dahlqvist |
2010 |
SK HAJEN |
43.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
2 |
|
Beatrice Stendahl |
2008 |
SK HAJEN |
39.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
3 |
|
Elsa Mårtensson |
2008 |
SK HAJEN |
41.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
4 |
|
Edith Eriksson |
2007 |
SK HAJEN |
43.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 50m Fjärilsim Damer |
Final 4 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
1 |
|
Elsa Winberg |
2006 |
SK HAJEN |
38.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
2 |
|
Julia Bruér |
2007 |
SK HAJEN |
36.74 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
3 |
|
Saga Tretinjak |
2006 |
SK HAJEN |
37.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
4 |
|
Cornelia Svedberg |
2009 |
SK HAJEN |
38.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 50m Fjärilsim Damer |
Final 5 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
1 |
|
Klara Kylefors |
2006 |
SK HAJEN |
36.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
2 |
|
Anna Gutenwik |
2008 |
SK HAJEN |
35.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
3 |
|
Meya Nilsson |
2007 |
SK HAJEN |
35.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
4 |
|
Tyra Mårtensson |
2006 |
SK HAJEN |
36.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 50m Fjärilsim Damer |
Final 6 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
1 |
|
Alma Mårtensson |
2004 |
SK HAJEN |
33.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
2 |
|
Freja Werker |
2003 |
SK HAJEN |
31.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
3 |
|
Thea Dahlqvist |
2003 |
SK HAJEN |
31.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
4 |
|
Olivia Pantzar |
2004 |
SK HAJEN |
34.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 50m Fjärilsim Damer |
Final 7 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
1 |
|
Ella Gutenwik |
2004 |
SK HAJEN |
31.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
2 |
|
Sara Nobrell |
2002 |
SK HAJEN |
29.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
3 |
|
Alice Bitzén |
2006 |
SK HAJEN |
30.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
101 |
4 |
|
Elin Lackegård |
2000 |
VÄXJÖ SS |
31.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-12-19 16:02:29 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Simklubben Hajen |
|
|
|
|