Program för KM Skellefteå 2021
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Lördag pass 1 - insim 15.30-16.15
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eddahallen |
Arrangör: |
Skellefteå Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 11 dec 2021 till den 11 dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 5, 50m Ryggsim Damer
|
Final 1 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
2 |
|
Mirja Holmgren |
2010 |
SKELLEFTEÅ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
3 |
|
Lova Lundkvist |
2009 |
SKELLEFTEÅ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
4 |
|
Valentina Melendez |
2008 |
SKELLEFTEÅ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
5 |
|
Maja Gillerstedt |
2009 |
SKELLEFTEÅ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
6 |
|
Emmy Carstedt |
2007 |
BURTRÄSK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 5, 50m Ryggsim Damer |
Final 2 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
2 |
|
Alice Hofverberg |
2010 |
SKELLEFTEÅ |
1:00.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
3 |
|
Lovina Bodén |
2009 |
SKELLEFTEÅ |
54.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
4 |
|
Ottilia Persson |
2010 |
BUREÅ SS |
44.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
5 |
|
Ewy Öström |
2011 |
SKELLEFTEÅ |
50.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
6 |
|
Fae Dixon |
2011 |
SKELLEFTEÅ |
55.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
7 |
|
Ella Nygren |
2009 |
BURTRÄSK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 5, 50m Ryggsim Damer |
Final 3 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
2 |
|
Olivia Granberg |
2009 |
BURTRÄSK |
43.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
3 |
|
Adina Persson |
2007 |
BUREÅ SS |
40.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
4 |
|
Amanda Hedberg |
2004 |
SKELLEFTEÅ |
39.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
5 |
|
Stina Westerlund |
2007 |
SKELLEFTEÅ |
39.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
6 |
|
Emmy Åström |
2005 |
BUREÅ SS |
43.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
7 |
|
Hilma Bergman |
2006 |
SKELLEFTEÅ |
44.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 5, 50m Ryggsim Damer |
Final 4 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
2 |
|
Linnea Larsson |
2006 |
SKELLEFTEÅ |
36.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
3 |
|
Cajsa Waller |
2005 |
SKELLEFTEÅ |
35.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
4 |
|
Agnes Olsson |
2004 |
BUREÅ SS |
32.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
5 |
|
Wilma Wendén |
2002 |
BUREÅ SS |
33.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
6 |
|
Hanna Svan |
2009 |
BUREÅ SS |
36.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
7 |
|
Felicia Svan |
2007 |
SKELLEFTEÅ |
37.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-12-11 15:43:01 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Skellefteå Simklubb |
|
|
|
|