Program för Höstsimiaden 2021, Åkersberga
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Höstsimiaden 2021 Åkersberga
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
SDF & Åkersberga |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 4 dec 2021 till den 4 dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
100m Bröstsim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
692 |
|
Edith Lindgren |
2009 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:23.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
263 |
|
Stella Rahm |
2009 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
1:26.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
584 |
|
Lovisa Silverbratt |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:27.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
591 |
|
Lily Dymling |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:29.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
255 |
|
Hedvig Kinnunen |
2009 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
SWE |
1:29.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
515 |
|
Alicia Melin |
2009 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
1:29.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
690 |
|
Audrey Luo |
2009 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:31.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
18 |
|
Julia Dijkstra |
2009 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
1:31.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
819 |
|
Signe Backlund |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:33.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
730 |
|
Tilde Liljequist |
2009 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:34.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
588 |
|
Ellen Franzén |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:35.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
19 |
|
Isabelle Burström |
2009 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
1:35.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
15 |
|
Emma von Sydow |
2009 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
1:35.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
722 |
|
Ella Lundgren |
2009 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:38.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
817 |
|
Lisa Alzén |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:40.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
237 |
|
Ebba Eriksson |
2009 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
1:42.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
815 |
|
Hedda Revsäter |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:43.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
818 |
|
Rishika Juneja |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:46.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
239 |
|
Vira Sarlin |
2009 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
1:46.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
573 |
|
Andréa Carlsvärd |
2009 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
1:49.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
852 |
|
Tuva Holmer |
2009 |
Stockholmspolisens IF SF |
SWE |
1:50.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
569 |
|
Wilma Johem |
2009 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
1:51.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
266 |
|
Kerstin Lundberg |
2009 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
1:51.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
820 |
|
Tilda Götesson-Scherman |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:53.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
265 |
|
Stina Håkansson Bravell |
2009 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
1:54.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
16 |
|
Ellen Rosander |
2009 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
1:55.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
840 |
|
Judith Axelson |
2009 |
Stockholmspolisens IF SF |
SWE |
2:03.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
613 |
|
Anna Klinkhardt Kinnman |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
2:05.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
704 |
|
Alisa Levashova |
2009 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
2:20.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
565 |
|
Rebecca Palmqvist |
2009 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
595 |
|
Moa De Geer |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
554 |
|
Harper Smith |
2009 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
525 |
|
Junyi Guo |
2009 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
710 |
|
Freja Loberg Ek |
2009 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
526 |
|
Tennie Zezhen Wei |
2009 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-12-04 08:11:42 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Stockholms Simförbund |
|
|
|
|