Program for Höstsimiaden 2021, Åkersberga
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Höstsimiaden 2021 Åkersberga
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
SDF & Åkersberga |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 4 dec 2021 till den 4 dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
50m Ryggsim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
727 |
|
Nathalie Falk |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
36.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
721 |
|
Claire Luo |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
38.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
600 |
|
Caroline Hermansson |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
39.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
728 |
|
Nefeli Antoniou |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
39.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
269 |
|
Ella Sjökvist |
2010 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
42.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
593 |
|
Maria Bebenek |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
42.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
872 |
|
Ida Ledensjö |
2010 |
Älvsjö AIK Simförening |
SWE |
42.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
821 |
|
Tuva Wallner |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
44.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
797 |
|
Wilma Skarstedt |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
44.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
604 |
|
Hedvig Flossing |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
44.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
627 |
|
Olivia Lamberstam |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
45.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
751 |
|
Moa Sparf |
2010 |
Åkersberga Simsällskap |
SWE |
45.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
731 |
|
Wilma Möllerberg Niska |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
46.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
606 |
|
Linnea Falkare |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
46.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
609 |
|
Maja Magnfält |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
46.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
714 |
|
Rebecka Almroth |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
46.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
619 |
|
Kerstin Aronsson |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
46.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
567 |
|
Wilda Johansson |
2010 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
47.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
561 |
|
Iris Nyberg |
2010 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
48.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
715 |
|
Selena Afoworki |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
48.35 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
271 |
|
Clara Sartor |
2010 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
49.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
716 |
|
Tilde Ekman |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
49.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
724 |
|
Ida Renholm |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
49.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
624 |
|
Alicia Ariamard |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
49.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
603 |
|
Ella Edhäll |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
49.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
629 |
|
Tilly Bäckgren |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
50.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
241 |
|
Nilla Nirling |
2010 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
51.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
506 |
|
Siri Porelius |
2010 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
52.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
240 |
|
Freja Lundblad |
2010 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
52.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
860 |
|
Sara Svensson |
2010 |
Stockholmspolisens IF SF |
SWE |
54.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
697 |
|
Sara Bitskinashvili |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
54.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
798 |
|
Penny Ryan |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
55.12 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
33 |
801 |
|
Olivia Vikbladh |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
14 |
|
Antonia Rudeanu |
2010 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
873 |
|
Maja Szylak Nicander |
2010 |
Älvsjö AIK Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
857 |
|
Sibel Agir |
2010 |
Stockholmspolisens IF SF |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
560 |
|
Elsa Wahlén |
2010 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
557 |
|
Lina Korventie |
2010 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
796 |
|
Alva Lönnerstam |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-12-04 08:11:42 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Stockholms Simförbund |
|
|
|
|