Program for NSK Julestævne
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Lørdag kl 13.30
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Nyborg Svømme og badeland |
Arrangør |
Nyborg Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
11. dec 2021 to 11. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
50m Butterfly Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gruppe 1 |
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
|
Status |
|
1 |
30 |
|
Kristine Kipper Pedersen |
2004 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
31.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
188 |
|
Julie Krog Christensen |
2001 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
32.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
86 |
|
Ea Thomsen |
2001 |
Munkebo Svømme- og Kondiklub |
DEN |
38.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gruppe 2 |
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
|
Status |
|
1 |
34 |
|
Nina Seirup |
2005 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
32.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
74 |
|
Mathilde Vestergaard |
2006 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
33.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
2 |
|
Isabella Victoria Pilegaard |
2006 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
36.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
109 |
|
Rasmine Johansen |
2005 |
Munkebo Svømme- og Kondiklub |
DEN |
36.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
38 |
|
Katrine Elholm Juliussen |
2006 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
38.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
99 |
|
Annika Hansen |
2005 |
Munkebo Svømme- og Kondiklub |
DEN |
43.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gruppe 3 |
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
|
Status |
|
1 |
12 |
|
Matilde A. B. Buch |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
32.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
158 |
|
Andrea Wagner |
2008 |
H2Odense |
DEN |
34.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
127 |
|
Marie Hartmann Johansen |
2007 |
Frem Odense |
DEN |
35.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
13 |
|
Sara Lund Larsen |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
37.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
131 |
|
Maya K. Alstrup-Lopez |
2007 |
Frem Odense |
DEN |
37.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
43 |
|
Sarah Qvist |
2007 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
38.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
37 |
|
Ida Marie Bo Nielsen |
2008 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
39.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
41 |
|
Oceane Cailho |
2008 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
41.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
97 |
|
Lærke Henning |
2008 |
Munkebo Svømme- og Kondiklub |
DEN |
45.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
96 |
|
Anna Lorentzen |
2008 |
Munkebo Svømme- og Kondiklub |
DEN |
45.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
134 |
|
Lucca Holm Bergholdt |
2008 |
Frem Odense |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gruppe 4 |
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
|
Status |
|
1 |
45 |
|
Frida Steen Mühring |
2009 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
35.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
3 |
|
Rebekka Elholm |
2009 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
35.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
118 |
|
Amalie Jørgensen |
2010 |
Frem Odense |
DEN |
39.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
60 |
|
Ida Friis Mikkelsen |
2010 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
41.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
46 |
|
Nanna Steen Mühring |
2009 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
41.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
155 |
|
Julie Aagaard Christensen |
2009 |
H2Odense |
DEN |
41.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
17 |
|
Julie Dyrelund Rasmussen |
2010 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
44.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
135 |
|
Clara Galsgaard Tveskov |
2009 |
Frem Odense |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gruppe 5 |
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
|
Status |
|
1 |
20 |
|
Liv Løvbjerg Nakos |
2011 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
50.62 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
50 |
|
Emma-Marie Van den Brekel |
2011 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:01.29 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
49 |
|
Emilie Guldager Schmidt |
2011 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:02.52 |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
57 |
|
Tilde Johannsen |
2011 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:04.47 |
|
|
|
|
|
|
|
Gruppe 6 |
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
|
Status |
|
No participants |
|
|
|
|
|
|
|
08-12-2021 17:31.01 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Nyborg Svømmeklub |
|
|
|
|