Program for Sigma Cup 2021 - Birkerød
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
|
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
3. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
200m Rygsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
128 |
|
Victoria Bierre |
2000 |
Herlev Svømning |
DEN |
2:07.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
43 |
|
Linnea Funk Larsen |
2007 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:35.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
46 |
|
Rosa Crone |
2008 |
Lyseng IF |
DEN |
2:37.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
20 |
|
Røskva Rosenbohm |
2007 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
2:38.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
199 |
|
Signe Holst Jacobsen |
2007 |
Bjerre Herreds Svømmeklub |
DEN |
2:42.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
23 |
|
Anja Englert |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:42.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
85 |
|
Karen Klarskov Henriksen |
2008 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
2:43.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
144 |
|
Asta Krumm Knuhtsen |
2008 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
2:43.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
204 |
|
Lea Skjærris Lund |
2008 |
Swim Team Neptun |
DEN |
2:43.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
41 |
|
Karen Markussen |
2007 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:45.89 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
19 |
|
Julie Hovmand |
2007 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
2:46.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
8 |
|
Karla Rekling |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
2:47.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
7 |
|
Alberte Stub |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
2:47.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
97 |
|
Katharina Zobel |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
2:48.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
28 |
|
Sofie Weng Lind-Christensen |
2009 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:48.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
207 |
|
Anna Bjerre Pedersen |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
2:48.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
70 |
|
Ellen-Mai Teilmann |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:49.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
143 |
|
Thilde Ethelberg |
2009 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
2:50.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
54 |
|
Ida Mathiesen |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:53.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
56 |
|
Laura Emilie Hoegh |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:54.26 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
26 |
|
Laura Bach Mindested |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:55.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
62 |
|
Wilma Adelhardt Madsen |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
3:01.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
60 |
|
Sophia Zøllner |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
3:04.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
64 |
|
Wilma Berg |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
3:05.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
90 |
|
Carlijn Loeven |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
3:13.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
52 |
|
Sara Ljusheva |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
3:14.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
67 |
|
Amilia Peick-Kristensen |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
3:19.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
247 |
|
Mille Bækmark |
2008 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
3:32.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
214 |
|
Pauline Munk-Hansen |
2008 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
3:32.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
249 |
|
Thea Fritz Larsen |
2009 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
3:50.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
246 |
|
Mia Erica Armstead Evans |
2009 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
154 |
|
Katrine Beenfeldt Weber |
2008 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
150 |
|
Ea Havgaard |
2007 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-12-2021 16:59.33 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Allerød Svømmeklub |
|
|
|
|