Ohjelma Sandaredssprinten 2022
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Pass 2 Insim: 12:45 1:a start kl. 14:00
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Sandaredsbadet |
Arrangör: |
Simklubben1970 |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 3 sep 2022 till den 4 sep 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 25m Fjärilsim Damer
|
Final 13 år |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
243 |
1 |
|
Amanda Drevik |
2009 |
SK ALINGSÅ |
16.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
170 |
2 |
|
Alice Lornell |
2009 |
SK 1970 |
16.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
240 |
3 |
|
Ronja Kylen |
2009 |
SK ALINGSÅ |
14.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
246 |
4 |
|
Ida Berlin |
2009 |
SK ALINGSÅ |
15.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
237 |
5 |
|
Majken Malmvall |
2009 |
SK ALINGSÅ |
16.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
6 |
|
Nora Larsen Valkama |
2009 |
ELFSBORG |
16.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 25m Fjärilsim Damer |
Final 14 år |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
98 |
1 |
|
Cornelia Köpman |
2008 |
KUNGÄLV |
16.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
2 |
|
Clara Zettergren |
2008 |
ELFSBORG |
15.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
3 |
|
Magdalena Ödman |
2008 |
ELFSBORG |
14.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
108 |
4 |
|
Lily Svanström |
2008 |
KUNGÄLV |
14.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
190 |
5 |
|
Hilda Boman |
2008 |
SK 1970 |
15.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
6 |
|
Emma Böhrén |
2008 |
ELFSBORG |
16.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 25m Fjärilsim Damer |
Final 15 år |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
176 |
1 |
|
Wilma Hansson |
2007 |
SK 1970 |
15.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
172 |
2 |
|
Daniela Borg |
2007 |
SK 1970 |
15.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
3 |
|
Ella Flyckt |
2007 |
ELFSBORG |
13.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
4 |
|
Alma Strömberg |
2007 |
ELFSBORG |
13.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
99 |
5 |
|
Ida Osterman |
2007 |
KUNGÄLV |
15.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
106 |
6 |
|
Felicia Haugland |
2007 |
KUNGÄLV |
16.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 25m Fjärilsim Damer |
Final 16 år |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
86 |
3 |
|
Clara Jonsson |
2006 |
FALKÖPING |
15.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 25m Fjärilsim Damer |
Final 17 och äldre |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
1 |
|
Saga Nikumaa |
2004 |
ELFSBORG |
16.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
87 |
2 |
|
Julia Jonsson |
2004 |
FALKÖPING |
15.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
263 |
3 |
|
Linnea Andersson |
2003 |
SK 1970 |
13.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
189 |
4 |
|
Ella Westerlund |
2004 |
SK 1970 |
14.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
91 |
5 |
|
Filippa Lind |
2004 |
FALKÖPING |
15.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
238 |
6 |
|
Juliette Erixon |
2005 |
SK ALINGSÅ |
17.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-09-03 11:30:41 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Simklubben 1970 |
|
|
|
|