Program for UGP 3 2021, Stockholm (Norrtälje)
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Norrtälje Simhall |
Arrangör: |
SDF |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 16 okt 2021 till den 17 okt 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
200m Bröstsim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
35 |
|
Martin Gertz |
2005 |
Lidingö Simklubb |
SWE |
2:35.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
328 |
|
Caspian Humble |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
2:36.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
381 |
|
Robin Suves |
2006 |
Täby Sim |
SWE |
2:42.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
14 |
|
Oscar Sjöberg |
2007 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
2:43.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
401 |
|
Daniel Bebenek |
2006 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
2:47.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
407 |
|
Junes Khattab |
2006 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
2:50.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
24 |
|
Nils Franzen |
2008 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
2:51.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
30 |
|
Axel Gustavsson |
2005 |
Lidingö Simklubb |
SWE |
2:51.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
334 |
|
Sixten Ersson |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
2:51.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
376 |
|
Ludvig Berndtsson |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
2:53.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
25 |
|
Martin Löf |
2008 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
2:59.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
398 |
|
Anders Watanabe |
2008 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
3:01.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
327 |
|
Noah Juhlin Fredriksson |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
3:05.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
371 |
|
Noel Lundström |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
3:09.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
430 |
|
Leon Bocké |
2006 |
Åkersberga Simsällskap |
SWE |
3:11.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
366 |
|
Hugo Zuhr |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
3:12.71 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
330 |
|
Troy Sevonen |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
3:17.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
419 |
|
Olle Kaas |
2007 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
3:22.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
369 |
|
Arvid Larsson |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
3:35.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
132 |
|
Loke Beronius |
2008 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
3:45.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
332 |
|
William Lagerlöf |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
367 |
|
Christoffer Lenstad |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
372 |
|
Carl Olsson |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
373 |
|
Matteo Costa |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
22 |
|
Erik Edbom |
2007 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
350 |
|
Elias Steinle |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
423 |
|
Christoffer Kosmidis |
2007 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
341 |
|
Johannes Lörinc |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
351 |
|
William Clason |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
370 |
|
Erik Talipov |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
23 |
|
Melvin Eriksson |
2008 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-10-14 12:30:10 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Stockholms Simförbund |
|
|
|
|