Program for Sum-Sim Regionfinal 2021, Ängelholm
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sum-Sim Regionfinal 2021 Ängelholm
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Vattnets Hus |
Arrangör: |
Ängelholms Simsällskap |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 13 nov 2021 till den 14 nov 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
200m Medley P13-14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Ålde r |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
429 |
|
Albin Nyholm |
14 |
SK Triton |
SWE |
2:23.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
21 |
|
Victor Sandrup |
14 |
Helsingborgs Simsällskap |
SWE |
2:27.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
438 |
|
Albin Björnström |
14 |
SK Triton |
SWE |
2:28.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
232 |
|
Stefan Ivan |
14 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
2:32.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
207 |
|
Oliver Björk |
14 |
Simklubben Lödde |
SWE |
2:35.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
231 |
|
Joris Jokubka |
14 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
2:37.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
408 |
|
Cristian Stefan Nicoara |
13 |
Simklubben Sydsim |
SWE |
2:37.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
60 |
|
Kasper Prahl |
13 |
Helsingborgs Simsällskap |
SWE |
2:38.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
31 |
|
Lucas Langell |
14 |
Helsingborgs Simsällskap |
SWE |
2:39.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
122 |
|
Viljamas Aniulis |
14 |
Klippans Simsällskap |
SWE |
2:39.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
66 |
|
Wille Zetterström |
13 |
Helsingborgs Simsällskap |
SWE |
2:39.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
63 |
|
Noel Ardenvik |
13 |
Helsingborgs Simsällskap |
SWE |
2:40.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
30 |
|
Maxx Broberg |
14 |
Helsingborgs Simsällskap |
SWE |
2:41.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
178 |
|
Henry Palm |
13 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
2:44.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
61 |
|
Ludvig Bartolek |
13 |
Helsingborgs Simsällskap |
SWE |
2:45.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
452 |
|
Sam Bengtsson Nimander |
13 |
SK Triton |
SWE |
2:46.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
244 |
|
Anton Vitazka |
13 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
2:47.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
57 |
|
Elliot Sandberg |
13 |
Helsingborgs Simsällskap |
SWE |
2:47.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
252 |
|
Melker Thalin |
13 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
2:49.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
507 |
|
Joel Eidenhag |
14 |
Ängelholms Simsällskap |
SWE |
2:50.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
59 |
|
Filip Jälminger |
13 |
Helsingborgs Simsällskap |
SWE |
2:51.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
243 |
|
Alp Naoumov |
13 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
2:53.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
254 |
|
Sam Askari Louyeh |
13 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
2:54.34 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
409 |
|
David Kjellander Hansen |
13 |
Simklubben Sydsim |
SWE |
2:58.46 |
|
RES |
|
|
|
|
|
25 |
413 |
|
Ludwig Sandén |
14 |
Simklubben Sydsim |
SWE |
3:00.57 |
|
RES |
|
|
|
|
|
26 |
241 |
|
Marius Kruse |
13 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
3:12.29 |
|
RES |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-11-12 11:44:57 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Ängelholms Simsällskap |
|
|
|
|