Program för Adventsstævne 2021
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Session 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Glostrup Svømmehal |
Arrangør |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
5. dec 2021 to 5. dec 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
100m Rygsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
211 |
|
William Bugge |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:18.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
207 |
|
Gustav Jørgensen |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:19.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
115 |
|
Jonas Pelle Christensen |
2009 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:19.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
164 |
|
Victor Schou |
2010 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:21.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
194 |
|
Maximilian Oxenbøll |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:26.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
295 |
|
Mads Ulslev Parbst |
2008 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:27.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
219 |
|
Asger Gregersen |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:29.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
6 |
|
Frederik Vedtofte |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:30.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
297 |
|
Markus Tordrup |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:30.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
296 |
|
Magnus Kleis |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:32.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
301 |
|
Rasmus Valentin Bayer |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:33.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
203 |
|
Otto Weber Folmann |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:38.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
118 |
|
Wille Ask Bargmann |
2010 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:39.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
292 |
|
Jacob Bornhøft Nielsen |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:43.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
152 |
|
Florian Westarp Zornhagen |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:43.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
17 |
|
Mads Bøtcher |
2013 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:44.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
144 |
|
Nikolaj Ikast Kjær Christensen |
2012 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:45.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
305 |
|
Ronas Cetinkaya |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:46.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
299 |
|
Jonas Packert-Frandsen |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:47.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
137 |
|
Alexander Bech |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:49.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
184 |
|
Storm Junior |
2012 |
Albertslund IF |
DEN |
1:51.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
140 |
|
Josef Al-Temimi |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:51.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
148 |
|
Tobias Evald Sørensen |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:52.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
200 |
|
Emil Højgaard Andersen |
2011 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:55.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
192 |
|
Johannes Hovmand |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:55.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
246 |
|
Rasmus Kohave Sørensen |
2010 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:56.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
269 |
|
Villum Nygaard |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:57.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
147 |
|
Theo Lyngkilde |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
2:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
284 |
|
Alexander Birk Lund |
2010 |
Vest-Brøndby |
DEN |
2:00.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
145 |
|
Oliver Krogh |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
2:04.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
260 |
|
Felix Feng Høstergaard |
2012 |
Vest-Brøndby |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
261 |
|
Ewan Han Mitchell |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
04-12-2021 17:19.10 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Glostrup Svømmeklub |
|
|
|
|