Ohjelma Espoo Swim Games
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Osallistujaluettelo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
|
Järjestäjä: |
Cetus |
|
|
Allas: |
25m |
|
loka 16, 2021 to loka 16, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
100m Rintauinti Miehet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Nimi |
Synt ynyt |
Seura |
Kans |
Ilm. aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
2 |
|
Lassi Ohtonen |
1992 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
1:01.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
142 |
|
Tuomas Kiviluoma |
1993 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:01.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
141 |
|
Miika Pentti |
1997 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:03.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
157 |
|
Eerikki Laitala |
2001 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:03.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
151 |
|
Petr Pankratov |
2002 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:04.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
240 |
|
Boris Minkovski |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:05.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
75 |
|
Akseli Maaranen |
2004 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
1:07.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
26 |
|
Veikka Leväsalo |
2005 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
1:09.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
329 |
|
Arttu Valonen |
2004 |
ORCA Helsinki |
FIN |
1:10.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
61 |
|
Otso Heikkinen |
2007 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
1:11.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
273 |
|
Aapo Koskinen |
2004 |
Lahden Uimaseura |
FIN |
1:11.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
284 |
|
Antero Ruban |
2004 |
Lahden Uimaseura |
FIN |
1:13.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
186 |
|
Matias Rasinmäki |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:13.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
136 |
|
Aleksi Rissanen |
2004 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
1:13.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
88 |
|
Urho Käkelä |
2005 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
1:14.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
120 |
|
Uuri Aaron Ilmari Ranz |
2006 |
Simmis Grani |
FIN |
1:14.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
178 |
|
Leo Hautaniemi |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:16.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
116 |
|
Max Emil Robert Helseth Dahl |
2005 |
Simmis Grani |
FIN |
1:16.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
175 |
|
Eeli Jaakko Matias Partanen |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:16.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
22 |
|
Nicolas Nyström |
2008 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
1:16.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
112 |
|
Justus Holtari |
2004 |
Simmis Grani |
FIN |
1:17.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
289 |
|
Taneli Härkönen |
1997 |
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
FIN |
1:18.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
315 |
|
Eetu Niemi |
2007 |
Octopus Lohja |
FIN |
1:18.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
281 |
|
Topias Tynjä |
2005 |
Lahden Uimaseura |
FIN |
1:18.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
220 |
|
Mark Pokidko |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:19.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
121 |
|
Tomas Lipponen |
2005 |
Simmis Grani |
FIN |
1:19.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
245 |
|
Ilmari Nieminen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:19.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
248 |
|
Otso Johansson |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:19.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
110 |
|
Yufei Meng |
2004 |
Simmis Grani |
FIN |
1:21.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
376 |
|
Olli Järvenpää |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:22.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
216 |
|
Lenni Syvänen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:22.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
211 |
|
Tommi Mosconi |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:23.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
214 |
|
Matti Klümper |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:23.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
334 |
|
Leo Nieminen |
2007 |
ORCA Helsinki |
FIN |
1:23.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
229 |
|
Roope Liimatainen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:24.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
118 |
|
Amos Mäkilä |
2007 |
Simmis Grani |
FIN |
1:25.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
114 |
|
Onni Rahkonen |
2007 |
Simmis Grani |
FIN |
1:26.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
246 |
|
Samu Uljas |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:26.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
63 |
|
Veikko Moilanen |
2007 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
1:27.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
342 |
|
Eerik Välipakka |
2007 |
ORCA Helsinki |
FIN |
1:27.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
218 |
|
Leo Tuomainen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:30.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
287 |
|
Tatu Kivimäki |
2004 |
Lahden Uimaseura |
FIN |
1:30.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
198 |
|
Ivan Gavrilov |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:31.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
258 |
|
Artjom Andrejev |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:32.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
60 |
|
Aatto Korhonen |
2006 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
1:36.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
341 |
|
Danil Sulkonen |
2008 |
ORCA Helsinki |
FIN |
1:40.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
255 |
|
Kasper Valkeeniemi |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
JÄL |
|
|
|
|
|
48 |
95 |
|
Janne Haapaniemi |
1979 |
Keravan Uimarit |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16-10-2021 08.31.25 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,8 |
Lisensoitu: Cetus Espoo |
|
|
|
|