Startliste for STT Klubmesterskab
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Del 1 28-09-2021
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Start liste |
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
28. sep 2021 to 14. jun 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Final 1 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
1 |
|
Maximilian Oxenbøll |
12 |
STT |
1:59.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
2 |
|
William Bugge |
14 |
STT |
1:39.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
3 |
|
Otto Weber Folmann |
13 |
STT |
1:37.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
4 |
|
Gustav Jørgensen |
13 |
STT |
1:38.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
5 |
|
Toke Hjalholt |
15 |
STT |
1:51.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
6 |
|
Tobias Gundelach |
20 |
STT |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 18, 100m Brystsvømning Herrer J/S, ÅÆ, ÅY, SK, S |
Final 2 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
1 |
|
William F. Pilgaard |
16 |
STT |
1:34.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
2 |
|
Lukas Hitlev |
15 |
STT |
1:29.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
3 |
|
Jonas Lykke Hergaard |
15 |
STT |
1:22.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
4 |
|
Frederik Rasmussen |
17 |
STT |
1:23.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
5 |
|
Jakob Hansen |
13 |
STT |
1:30.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
6 |
|
Emil Olsen |
16 |
STT |
1:37.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 18, 100m Brystsvømning Herrer J/S, ÅÆ, ÅY, SK, S |
Final 3 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
1 |
|
Peter K. M. Petersen |
16 |
STT |
1:21.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
2 |
|
Sune Vergmann |
17 |
STT |
1:18.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
3 |
|
Patrick S. Hansen |
22 |
STT |
1:16.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
4 |
|
Mikkel Brundert Hansen |
20 |
STT |
1:18.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
5 |
|
Jeppe Kjær |
18 |
STT |
1:20.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
6 |
|
Oliver Skadhauge |
20 |
STT |
1:22.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 18, 100m Brystsvømning Herrer J/S, ÅÆ, ÅY, SK, S |
Final 4 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
1 |
|
Alexander Oxenbøll |
16 |
STT |
1:16.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
2 |
|
Kalle Gerner Knudsen |
18 |
STT |
1:10.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
3 |
|
Alexander Cueto Rasmussen |
18 |
STT |
1:07.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
4 |
|
Philip Krogh Brønnicke |
22 |
STT |
1:08.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
5 |
|
Andreas Stampe Dalgaard |
18 |
STT |
1:13.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
6 |
|
Karl-Emil Klinggård Niels |
15 |
STT |
1:16.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28-09-2021 15:00.39 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|