Startliste for STT Klubmesterskab
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Del 1 28-09-2021
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Start liste |
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
28. sep 2021 to 14. jun 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Final 1 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
2 |
|
Maria Agnes Jakobsen |
15 |
STT |
2:56.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
3 |
|
Mathilde Bæklund Thygesen |
16 |
STT |
2:48.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
4 |
|
Maja F. E. Kamper |
14 |
STT |
2:52.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
5 |
|
Mia H Schnabelrauch |
13 |
STT |
3:10.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 11, 200m Frisvømning Damer J/S, ÅÆ, ÅY, S |
Final 2 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
1 |
|
Rosa Cornelia Barrisøe |
16 |
STT |
2:42.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
2 |
|
Maja Hansen |
16 |
STT |
2:35.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
3 |
|
Amalie Møller |
15 |
STT |
2:31.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
4 |
|
Emma Haagen |
16 |
STT |
2:34.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
5 |
|
Jasmin Freja Hansen Ünal |
15 |
STT |
2:40.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
6 |
|
Signe Schnabelrauch |
16 |
STT |
2:45.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 11, 200m Frisvømning Damer J/S, ÅÆ, ÅY, S |
Final 3 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
1 |
|
Olivia Møllgaard |
14 |
STT |
2:30.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
2 |
|
Nynne Bugge |
14 |
STT |
2:29.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
3 |
|
Klara Rasmussen |
14 |
STT |
2:26.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
4 |
|
Sarah Caroline Vibskov |
20 |
STT |
2:26.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
5 |
|
Laura Kristensen |
18 |
STT |
2:29.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
6 |
|
Marie Munk |
14 |
STT |
2:30.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 11, 200m Frisvømning Damer J/S, ÅÆ, ÅY, S |
Final 4 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
1 |
|
Rebecca Ella Madsen |
16 |
STT |
2:21.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
2 |
|
Annika Køhn |
17 |
STT |
2:12.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
3 |
|
Schastine Tabor |
17 |
STT |
2:03.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
4 |
|
Maya Krogh Brønnicke |
17 |
STT |
2:11.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
5 |
|
Hannah Rørbech |
16 |
STT |
2:20.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
6 |
|
Silja Nøhr Mortensen |
19 |
STT |
2:24.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28-09-2021 15:00.31 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|