Ohjelma STT Klubmesterskab
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
7. jun 2022 to 7. jun 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
200m Rygsvømning Damer J/S, ÅÆ, ÅY |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
41 |
|
Schastine Tabor |
2005 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:21.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
37 |
|
Annika Køhn |
2005 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:30.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
25 |
|
Klara Rasmussen |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:34.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
5 |
|
Maya Krogh Brønnicke |
2005 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:38.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
40 |
|
Rebecca Ella Madsen |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:39.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
31 |
|
Olivia Møllgaard |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:40.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
3 |
|
Hannah Rørbech |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:41.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
17 |
|
Amalie Møller |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:46.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
28 |
|
Marie Munk |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:47.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
39 |
|
Emma Haagen |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:52.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
22 |
|
Jasmin Freja Hansen Ünal |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:57.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
16 |
|
Maja F. E. Kamper |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
3:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
29 |
|
Mia H Schnabelrauch |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
3:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
30 |
|
Nynne Bugge |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
3:00.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
27 |
|
Maria Agnes Jakobsen |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
3:12.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
07-06-2022 15:40.22 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|