Ohjelma Regionsstævne Sjælland Nord
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Løb 8, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 273 | Bartels Johan Damkjær | 2009 | GLADSAXE | 0995AB | 25 m | 41.71 | |
2 | 220 | Buhl Conrad | 2009 | LYNGBY | 0947AF | 25 m | 41.81 | |
3 | 264 | West Bertil | 2009 | HELSINGØR | 0999AC | 25 m | 42.87 | |
4 | 268 | Poulsen Lauritz Klint | 2009 | HELSINGØR | 0919AE | 25 m | 43.12 | |
5 | 340 | Ammons Lucas | 2009 | SØLLERØD | 0945AE | 25 m | 44.74 | |
6 | 244 | Nordby Robert | 2009 | HØRSHOLM | 0921AE | 25 m | 45.12 | |
7 | 279 | Rasmussen Emil Tihic | 2010 | GLADSAXE | 1045AF | 25 m | 45.13 | |
8 | 258 | Fener Mehmet | 2009 | HERLEV | 0941AE | 25 m | 45.36 | |
9 | 294 | Kaastrup Storm Krogh | 2009 | GENTOFTE | 0901AC | 25 m | 45.54 | |
10 | 204 | Danielsen Aksel | 2009 | ALLERØD | 0969AB | 25 m | 45.64 | |
11 | 331 | Christensen Oliver | 2009 | TRITON B | 0963AF | 25 m | 45.71 | |
12 | 275 | Gorm Tobias | 2009 | GLADSAXE | 0993AE | 25 m | 45.73 | |
13 | 193 | Leifelt Elliot | 2010 | BIRKERØD | 1051AI | 25 m | 45.82 | |
14 | 350 | Drucker August | 2009 | SØLLERØD | 0909AH | 25 m | 45.91 | |
15 | 283 | Pedas Alfred J. R. | 2009 | GLADSAXE | 0915AE | 25 m | 46.28 | |
16 | 333 | Andersen Silas Argueta | 2010 | TRITON B | 1013AB | 25 m | 46.58 | |
17 | 349 | Fosbøl Sophus | 2009 | SØLLERØD | 0967AG | 25 m | 46.61 | |
18 | 197 | Klitvang Peter | 2010 | BIRKERØD | 1047AB | 25 m | 46.98 | |
19 | 301 | Cai Kasper Han | 2010 | GENTOFTE | 1051AG | 25 m | 47.03 | |
20 | 328 | Rasmussen Ludvig | 2010 | FR.SUND | 1061AK | 25 m | 47.27 | |
21 | 339 | Flygenring Mathias | 2009 | SØLLERØD | 0943BB | 25 m | 47.89 | |
22 | 300 | Bjerregaard-Knudsen Hannibal | 2010 | GENTOFTE | 1057AG | 25 m | 48.85 | |
23 | 306 | Jensen Daniel Raahauge | 2010 | GENTOFTE | 1011AC | 25 m | 51.22 | |
24 | 285 | Jacobsen Emil Slot | 2010 | GLADSAXE | 1043AF | 25 m | 51.25 | |
25 | 234 | Johnsen Bastian | 2010 | LYNGBY | 1071AC | 25 m | 51.72 | |
26 | 189 | Andersson Axel Skov | 2010 | BIRKERØD | 1089AA | 25 m | 52.33 | |
27 | 313 | Qi Ming | 2010 | GENTOFTE | 1091AB | 25 m | 52.53 | |
28 | 260 | Bargmann Wille Ask | 2010 | HERLEV | 1043AE | 25 m | 52.63 | |
29 | 180 | Bülow Nicolaj | 2010 | A6 LAKSEN | 1095AC | 25 m | 53.12 | |
30 | 332 | Sørensen Rasmus Kohave | 2010 | TRITON B | 1081AC | 25 m | 53.37 | |
31 | 343 | Homoki Enoch Frederik | 2010 | SØLLERØD | 1097AE | 25 m | 54.54 | |
32 | 280 | Frederiksen Jens Ole H. | 2010 | GLADSAXE | 1065AE | 25 m | 54.60 | |
33 | 281 | Schultz Felix Cordova | 2010 | GLADSAXE | 1035AA | 25 m | 54.96 | |
34 | 303 | Mollerup Sebastian | 2010 | GENTOFTE | 1001AI | 25 m | 55.06 | |
35 | 251 | Galberg-Lund Otto | 2010 | HOLBÆK | 1073AB | 25 m | 56.63 | |
36 | 228 | Enache Rares | 2010 | LYNGBY | 1031AC | 25 m | 56.68 | |
37 | 184 | Kofoed Nicklas | 2010 | A6 SLANGE | 1039AB | 25 m | 56.84 | |
38 | 304 | Fogtmann Storm | 2010 | GENTOFTE | 1053AG | 25 m | 56.90 | |
39 | 269 | Bendtsen Mathias | 2010 | HELSINGØR | 1063AG | 25 m | 1:03.42 | |
40 | 326 | Skov Gustav | 2010 | FR.SUND | 1059AK | 25 m | 1:14.27 | |
41 | 263 | Redestam Albert | 2010 | HELSINGØR | 1065AG | 25 m | 1:19.65 | |
42 | 302 | Storm Luca | 2010 | GENTOFTE | 1045AG | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 24 oktober 2021 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 14:32 |