Ohjelma Regionsmesterskab Sjælland Syd
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Regionsmesterskab Sjælland Syd 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal |
Arrangør |
Region Sjælland og Swim Team Taastrup |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
30. okt 2021 to 31. okt 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
100m Medley Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
42 |
|
Angela Bang Svendsen |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:10.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
25 |
|
Amanda Liechti |
2008 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:11.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
86 |
|
Klara Rasmussen |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:11.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
51 |
|
Wilma E L Raagefelt |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:13.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
95 |
|
Olivia Møllgaard |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:14.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
113 |
|
Zenia Englund |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:14.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
58 |
|
Ella Stensgaard |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:14.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
7 |
|
Ida Sohn |
2008 |
Rønne Svømme Klub |
DEN |
1:14.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
45 |
|
Asta Hänel Christensen |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:14.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
18 |
|
Cecilie Jakobsen |
2008 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:15.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
148 |
|
Naja Kammann |
2008 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:15.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
56 |
|
Christiane Dreyer Riis |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:15.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
91 |
|
Marie Munk |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:15.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
19 |
|
Merle Blomberg Jensen |
2008 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:15.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
167 |
|
Emilia Pico |
2008 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
1:15.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
66 |
|
Vigga Jørgensen |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:16.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
24 |
|
Augusta Bollmann |
2009 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:16.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
94 |
|
Nynne Bugge |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:17.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
83 |
|
Liva Friche Christensen |
2008 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:17.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
13 |
|
Augusta Johansen |
2008 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:18.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
77 |
|
Sarah Cecilie Rasmussen |
2008 |
GTI - Greve |
DEN |
1:18.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
158 |
|
Esther Bang Laursen |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:19.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
159 |
|
Frederikke M. Rasmussen |
2008 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:19.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
160 |
|
Sally Anna Usinger |
2008 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:19.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
2 |
|
Clara Vestergaard |
2008 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:19.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
22 |
|
Asta Lund Nielsen |
2008 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:19.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
169 |
|
Silje Juul Kjeldsen |
2008 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
1:20.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
21 |
|
Clara Munkholm Larsen |
2009 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:20.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
164 |
|
Freya Runoberg Lind |
2008 |
Vordingborg Svømme Klub |
DEN |
1:20.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
54 |
|
Andrea Lage |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:20.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
126 |
|
Freja Monrad Kirkegaard |
2008 |
GTI - Tune I.F. |
DEN |
1:20.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
53 |
|
Alice Zsigri Dyndgaard |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:21.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
166 |
|
Naja-Amalie Hallengreen |
2008 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
1:21.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
4 |
|
Mathilde Rygaard Hansen |
2008 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:21.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
32 |
|
Vica Lucie Axen |
2008 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:22.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
102 |
|
Ida Fam |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:22.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
154 |
|
Alma Gottorp Sørensen |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:22.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
125 |
|
Luna Madrid Poulsen |
2009 |
GTI - Tune I.F. |
DEN |
1:22.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
72 |
|
Amalie Lykke Madsen |
2008 |
GTI - Greve |
DEN |
1:23.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
165 |
|
Signe Skelvig |
2009 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
1:23.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
127 |
|
Jasmin A. Didriksen |
2009 |
GTI - Tune I.F. |
DEN |
1:23.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
8 |
|
Clara Johansen |
2008 |
Rønne Svømme Klub |
DEN |
1:23.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
47 |
|
Liva Toldwoss Aunsholm |
2009 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:23.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
73 |
|
Isabella Høj Johansen |
2008 |
GTI - Greve |
DEN |
1:24.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
109 |
|
Mille Reimer |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:24.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
147 |
|
Frida Fly Haastrup |
2008 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:24.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
82 |
|
Maiken Stoel Nielsen |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:24.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
80 |
|
Maddie Evers Kokholm |
2008 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:24.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
1 |
|
Caroline Milling |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:24.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
62 |
|
Josephine S. Christensen |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:24.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
155 |
|
Caroline Stefansen |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:25.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
76 |
|
Sarah Budolph Olsen |
2009 |
GTI - Greve |
DEN |
1:25.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
138 |
|
Mia Erica Armstead Evans |
2009 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:26.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
74 |
|
Mathilde Dithmar |
2009 |
GTI - Greve |
DEN |
1:26.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
168 |
|
Laura Storm Frimann |
2009 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
1:26.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
130 |
|
Alberte Hansen |
2009 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:26.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
23 |
|
Alberte Kobyluch Høst |
2009 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:26.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
157 |
|
Cornelia Matthesen |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:27.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
12 |
|
Mikala Valentin Eggertsen |
2009 |
Nakskov Svømme Klub |
DEN |
1:27.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
177 |
|
Mille Bækmark |
2008 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:27.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
84 |
|
Vega Deneke Kure |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:27.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
122 |
|
Olivia Køltoft |
2009 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
1:27.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
105 |
|
Lina Louardi |
2009 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:28.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
103 |
|
Ida Larsen |
2009 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:28.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
181 |
|
Luna Blanka A. Bløcher |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:28.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
3 |
|
Isabella Quist Hjortgaard |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:29.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
48 |
|
Mikkeline Larsen |
2009 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:29.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
17 |
|
Nanna Bøchman Pheiffer |
2009 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:30.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
85 |
|
Thilde Bødiker |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:30.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
139 |
|
Thea Fritz Larsen |
2009 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:30.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
35 |
|
Frederikke Schwaner-Hanse |
2008 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:30.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
151 |
|
Louisa Kjerulf |
2009 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:32.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
156 |
|
Cecilia Janning |
2009 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:34.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
33 |
|
Mynte Skovager Sveigaard |
2009 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:36.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
92 |
|
Mia H Schnabelrauch |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:37.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29-10-2021 12:45.49 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Dansk Svømmeunion |
|
|
|
|