Startliste for Regionalt Stævne Sydsjælland
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Afsnit 2
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Tåstrup |
Arrangør |
Region Sjælland |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
30. okt 2021 to 31. okt 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
100m Frisvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
46 |
|
Asta Lukowski |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:11.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
139 |
|
Frida Kirkegaard |
2010 |
GTI - Tune I.F. |
DEN |
1:14.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
86 |
|
Ella Kruse Enemærke |
2010 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:15.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
55 |
|
Ingrid Zeller |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:16.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
88 |
|
Nora Rosenkrantz |
2010 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:17.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
150 |
|
Victoria Dolling |
2010 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:18.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
85 |
|
Asta Kruse Enemærke |
2010 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:18.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
21 |
|
Nia Sommer |
2010 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:18.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
148 |
|
Rosalina M. Postgaard |
2010 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:19.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
50 |
|
Caroline Marie Rosenmejer |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:19.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
34 |
|
Karla S Enevoldsen |
2010 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:19.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
8 |
|
Ellen Juul-Andersen |
2010 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
1:19.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
59 |
|
Naja Koch Heschel |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:20.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
144 |
|
Annika Skovgren |
2010 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:20.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
167 |
|
Maria Gandrup Nygaard |
2010 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
1:20.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
16 |
|
Emilie Jakobsen |
2010 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:20.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
103 |
|
Emma Smedegaard Hansson |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:20.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
29 |
|
Mathilde Josefine Holm |
2010 |
GTI - Ishøj |
DEN |
1:21.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
51 |
|
Elisabeth Thastum |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:21.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
72 |
|
Josefine Nyamadi |
2010 |
GTI - Greve |
DEN |
1:22.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
25 |
|
Melina Ertman |
2011 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:25.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
5 |
|
Laura Mahs |
2011 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:26.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
33 |
|
Malea Rosa A Nunez |
2010 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:26.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
169 |
|
Nikoline Nielsen |
2011 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
1:26.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
22 |
|
Rosa Sørensen |
2010 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:27.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
110 |
|
Liva Astrid Jørgensen |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:28.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
84 |
|
Carmen Grønkjær Thomsen |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:29.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
81 |
|
Vera Juel Øllgaard |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:29.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
23 |
|
Lucca Kiding |
2011 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:30.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
12 |
|
Emma Dejløw Sonne |
2011 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
1:30.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
20 |
|
Filippa Stolholm Würfel |
2010 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:30.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
137 |
|
Frederikke Lohmann Frostholm |
2011 |
GTI - Tune I.F. |
DEN |
1:31.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
83 |
|
Cecilie Landwirt |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:31.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
49 |
|
Caroline M. Baustert |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:32.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
62 |
|
Sofie Kirkedal |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:32.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
37 |
|
Clara Trap Wolf |
2011 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:32.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
82 |
|
Lærke Kunoy Laugesen |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:34.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
163 |
|
Tilde Jespersen Trangbæk |
2011 |
Vest-Brøndby |
DEN |
1:35.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
45 |
|
Andrea Glasius Tischer |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:35.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
96 |
|
Adele Svendsen |
2011 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:36.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
69 |
|
Ida Ravn Olsen |
2011 |
GTI - Greve |
DEN |
1:36.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
38 |
|
Kaya Rømer Jacobsen |
2011 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:37.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
13 |
|
Agnes Pries Hansen |
2010 |
Nakskov Svømme Klub |
DEN |
1:41.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
60 |
|
Signe Ewald Riecke |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:43.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
142 |
|
Frida Grydgaard |
2011 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:44.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
105 |
|
Lisbeth Kofoed Jensen |
2011 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:46.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
143 |
|
Flora Vinge-Maigaard |
2011 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:48.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
108 |
|
Sofia Poulsen |
2011 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:53.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
109 |
|
Vega Bisgaard Bang |
2011 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
2:04.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
36 |
|
Caroline Harding |
2011 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27-10-2021 19:34.20 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Nakskov Svømme Klub |
|
|
|
|