Program for Regionalt Stævne Sydsjælland
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Tåstrup |
Arrangør |
Region Sjælland |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
30. okt 2021 to 31. okt 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
100m Medley Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
46 |
|
Asta Lukowski |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:21.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
86 |
|
Ella Kruse Enemærke |
2010 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:22.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
16 |
|
Emilie Jakobsen |
2010 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
1:26.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
150 |
|
Victoria Dolling |
2010 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:26.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
55 |
|
Ingrid Zeller |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:26.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
139 |
|
Frida Kirkegaard |
2010 |
GTI - Tune I.F. |
DEN |
1:28.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
50 |
|
Caroline Marie Rosenmejer |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:28.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
144 |
|
Annika Skovgren |
2010 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:29.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
59 |
|
Naja Koch Heschel |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:29.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
148 |
|
Rosalina M. Postgaard |
2010 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
1:31.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
167 |
|
Maria Gandrup Nygaard |
2010 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
1:31.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
156 |
|
Nicoline Svarrer |
2010 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:32.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
21 |
|
Nia Sommer |
2010 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:32.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
51 |
|
Elisabeth Thastum |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:33.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
34 |
|
Karla S Enevoldsen |
2010 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:33.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
68 |
|
Caroline Engsbro |
2010 |
GTI - Greve |
DEN |
1:33.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
88 |
|
Nora Rosenkrantz |
2010 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:33.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
53 |
|
Ida Hansen |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:34.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
33 |
|
Malea Rosa A Nunez |
2010 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:34.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
85 |
|
Asta Kruse Enemærke |
2010 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:34.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
8 |
|
Ellen Juul-Andersen |
2010 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
1:35.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
169 |
|
Nikoline Nielsen |
2011 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
1:35.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
56 |
|
Josefine Rodriguez Andersen |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:36.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
138 |
|
Mie Neergaard |
2010 |
GTI - Tune I.F. |
DEN |
1:36.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
84 |
|
Carmen Grønkjær Thomsen |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:38.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
25 |
|
Melina Ertman |
2011 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:39.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
72 |
|
Josefine Nyamadi |
2010 |
GTI - Greve |
DEN |
1:40.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
171 |
|
Alberte Hjarbæk |
2010 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
1:42.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
47 |
|
Alice Legarth Schmidt |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:44.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
37 |
|
Clara Trap Wolf |
2011 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:45.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
45 |
|
Andrea Glasius Tischer |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:45.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
12 |
|
Emma Dejløw Sonne |
2011 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
1:46.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
103 |
|
Emma Smedegaard Hansson |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:47.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
38 |
|
Kaya Rømer Jacobsen |
2011 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
1:47.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
71 |
|
Christine Gam-Jørgensen |
2010 |
GTI - Greve |
DEN |
1:48.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
52 |
|
Ella Marie B. Jakobsen |
2011 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:51.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
24 |
|
Anna Hildebrandt |
2011 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:51.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
5 |
|
Laura Mahs |
2011 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:53.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
82 |
|
Lærke Kunoy Laugesen |
2011 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
1:54.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
11 |
|
Alma C. Thaysen |
2011 |
Ringsted Svømme Klub |
DEN |
1:54.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
30 |
|
Victoria Iskov-Eskebæk |
2011 |
GTI - Ishøj |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
70 |
|
Celina Aufeldt-Hjort |
2011 |
GTI - Greve |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
69 |
|
Ida Ravn Olsen |
2011 |
GTI - Greve |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27-10-2021 19:34.18 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Nakskov Svømme Klub |
|
|
|
|