Program för Neppan Knatte-Cup Höst 2021
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 1 start 09:00
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
Neppan Knatte-Cup Höst 2021
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet |
Arrangör: |
Simklubben Neptun |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 25 sep 2021 till den 25 sep 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 8, 100m Ryggsim Herrar
|
Final 1 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
83 |
2 |
|
Noé Wikström |
2011 |
SK NEPTUN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
80 |
3 |
|
Alexander Brocke |
2011 |
SK NEPTUN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
4 |
|
Julijus Bliumkinas |
2009 |
SK NEPTUN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
5 |
|
Liam Javier |
2010 |
JÄRFÄLLA S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
138 |
6 |
|
Xujia Yang |
2009 |
TÄBY SIM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
191 |
7 |
|
Lowe Kopparberg |
2011 |
SPIF SF |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 8, 100m Ryggsim Herrar |
Final 2 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
1 |
|
Oscar Walfridsson |
2010 |
SK NEPTUN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
158 |
2 |
|
Lavie Tamir |
2009 |
TÄBY SIM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
3 |
|
Elliot Engström |
2009 |
LIDINGÖ SK |
1:49.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
156 |
4 |
|
Ebbe Sandberg |
2009 |
TÄBY SIM |
1:42.67 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
5 |
|
Garbis Doshoian |
2009 |
JÄRFÄLLA S |
1:45.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
6 |
|
Emil Corlevi |
2009 |
LIDINGÖ SK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
7 |
|
Anton Bruhn |
2009 |
JÄRFÄLLA S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
8 |
|
Frank Rosén |
2009 |
SK NEPTUN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 8, 100m Ryggsim Herrar |
Final 3 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
1 |
|
Felix Persson |
2009 |
JÄRFÄLLA S |
1:42.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
2 |
|
August Malinoowsky |
2009 |
SK NEPTUN |
1:38.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
3 |
|
Marcus Thisner |
2009 |
JÄRFÄLLA S |
1:37.79 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
4 |
|
Tom Linander |
2010 |
SK NEPTUN |
1:35.76 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
5 |
|
Dante Sandström |
2010 |
SK NEPTUN |
1:36.02 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
6 |
|
David Johansson |
2009 |
SK NEPTUN |
1:37.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
139 |
7 |
|
Luke Granlund |
2009 |
TÄBY SIM |
1:41.81 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
8 |
|
Hugo Vallin |
2010 |
SK NEPTUN |
1:42.25 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 8, 100m Ryggsim Herrar |
Final 4 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
136 |
1 |
|
Oscar Smids |
2009 |
TÄBY SIM |
1:31.08 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
129 |
2 |
|
Anton Thermaenius |
2009 |
TÄBY SIM |
1:29.60 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
202 |
3 |
|
Anton Chubakov |
2010 |
SÖDERTÖRN |
1:24.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
4 |
|
Leo Junlén |
2009 |
SK NEPTUN |
1:20.03 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
5 |
|
Emil Danielsson |
2009 |
JÄRFÄLLA S |
1:23.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
6 |
|
Gabriel Ericsson |
2009 |
SK NEPTUN |
1:27.93 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
130 |
7 |
|
Arvid Larsson |
2009 |
TÄBY SIM |
1:30.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
134 |
8 |
|
Max Alsen |
2009 |
TÄBY SIM |
1:33.14 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-09-25 10:30:55 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
|
|
|
|