Startliste for Speedo Cup 2021
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Session 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Sep 25, 2021 to Sep 26, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
100m Rintauinti Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
144 |
|
Emmi Nieminen |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:10.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
147 |
|
Tuuli Pippuri |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:12.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
143 |
|
Milla-Lotta Tapanainen |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:12.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
130 |
|
Emma Johansson |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:13.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
173 |
|
Iisa-Lotta Rantaniitty |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:13.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
314 |
|
Milla Karttunen |
2005 |
Raision Urheilijat |
FIN |
1:14.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
325 |
|
Mirelle Hirsiniemi |
2007 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
1:18.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
87 |
|
Jenni Kurki |
2005 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
1:20.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
104 |
|
Emilia Hakala |
2005 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
1:21.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
369 |
|
Emma Silvonen |
2004 |
ORCA Helsinki |
FIN |
1:21.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
394 |
|
Veera Oila |
2007 |
Vanders |
FIN |
1:21.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
25 |
|
Elsa Määttä |
2006 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
1:23.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
177 |
|
Helmi Räsänen |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:23.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
102 |
|
Pinja Hoffren |
2006 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
1:24.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
466 |
|
Heli Kuisma |
2006 |
Race Club Sveitsi |
FIN |
1:24.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
333 |
|
Miisa Järvinen |
2007 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
1:25.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
99 |
|
Noora Glasin |
2006 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
1:25.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
469 |
|
Elizabete Naumcika |
2005 |
Race Club Sveitsi |
FIN |
1:25.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
202 |
|
Ida Paaskoski |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:29.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
180 |
|
Emma Nissinen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:29.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
259 |
|
Anjelica Sood |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:30.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
166 |
|
Emma Lönnberg |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:31.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
105 |
|
Deniz Keteli |
2005 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
1:32.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
231 |
|
Alicia Gültekin |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:33.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
33 |
|
Matilda Hirvonen |
2006 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
1:37.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
163 |
|
Saaga Tuominen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:38.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
195 |
|
Vuokko Larjomaa |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:41.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
80 |
|
Olivia Hellsten |
2000 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
86 |
|
Milja Aarnivuo |
2005 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
138 |
|
Ciara Wacklin |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-09-26 11.10.14 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|