Program för UGP 3 2021 med Hexpol Sprinten, Säffle
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Söndag Klockan 14.30 (Insim kl. 13.30-14.15)
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
Ungdoms GP 3 (25m) med Hexpol Sprinten
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Säffles Nya Simhall |
Arrangör: |
Säffle Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 16 okt 2021 till den 17 okt 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 38, 50m Frisim Herrar
|
Final 1 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
Hexpol TPE AB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
3 |
|
Eddie Bergström |
2008 |
KARLSKO SF |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
4 |
|
Milton Karlsson Linander |
2008 |
KARLSKO SF |
49.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
5 |
|
Linus Bjelkemark |
2007 |
ESKILSTUNA |
51.38 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 38, 50m Frisim Herrar |
Final 2 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
2 |
|
Lucas Eriksson |
2008 |
KARLSKO SF |
49.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
89 |
3 |
|
Robert Mulikov |
2010 |
SÄFFLE SS |
40.18 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
4 |
|
Max Poppelier |
2008 |
ESKILSTUNA |
33.82 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
85 |
5 |
|
August Siverskog |
2007 |
KATRINEHOL |
35.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
88 |
6 |
|
Lukas Andersson |
2009 |
SÄFFLE SS |
42.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 38, 50m Frisim Herrar |
Final 3 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
2 |
|
Liam Gustafsson |
2009 |
GRUMS SS |
31.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
94 |
3 |
|
Audae Almlehan |
2005 |
SÄFFLE SS |
29.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
4 |
|
Milo Thunberg |
2008 |
KARLSKO SF |
29.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
5 |
|
Hanliang Xie |
2006 |
ESKILSTUNA |
29.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
6 |
|
Mio Gullbrand |
2006 |
KARLSKO SF |
29.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
7 |
|
Jacky Thai |
2007 |
ESKILSTUNA |
33.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 38, 50m Frisim Herrar |
Final 4 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
2 |
|
Samuel Basson |
2006 |
KARLSKO SF |
28.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
3 |
|
Karl Winge |
2008 |
KARLSKO SF |
28.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
82 |
4 |
|
Erik Blomqvist |
2006 |
KATRINEHOL |
27.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
5 |
|
Viktor Hellberg |
2006 |
KARLSKO SF |
28.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
6 |
|
Erik Bjurenhed |
2006 |
KARLSTAD |
28.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
7 |
|
Casper Larsson |
2006 |
GRUMS SS |
28.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 38, 50m Frisim Herrar |
Final 5 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
2 |
|
Gabriel Hökemyr |
2002 |
KARLSKO SF |
27.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
3 |
|
Oscar Björstam |
2003 |
KARLSKO SF |
26.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
122 |
4 |
|
Erik Mulikov |
2005 |
SÄFFLE SS |
25.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
92 |
5 |
|
Tobias Klasson |
2000 |
SÄFFLE SS |
26.62 |
|
S14 |
|
57 |
6 |
|
Lukas Franz |
2005 |
KARLSKO SF |
27.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
7 |
|
Carl Larsson |
2006 |
ESKILSTUNA |
27.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-10-17 13:43:12 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Kristinehamns Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|