Program för Vantaan Pärskeet
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Osallistujaluettelo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
Myyrmäki |
Järjestäjä: |
Vanders |
|
|
Allas: |
25m |
|
syys 4, 2021 to syys 4, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
100m Perhosuinti Miehet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 and younger |
|
# |
ID |
|
Nimi |
Synt ynyt |
Seura |
Kans |
Ilm. aika |
|
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
297 |
|
Vadim Nikolashin |
|
Uimaseura Helsinki |
|
1:25.50 |
|
|
|
|
2010 |
FIN |
|
|
|
|
|
|
2 |
28 |
|
Aarni Rahkonen |
|
Simmis Grani |
|
1:27.61 |
|
|
|
|
2009 |
FIN |
|
|
|
|
|
|
3 |
295 |
|
Nikita Dzura |
|
Uimaseura Helsinki |
|
|
|
|
|
|
2010 |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
244 |
|
Justus Lipiäinen |
|
Vanders |
|
|
|
|
|
|
2009 |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
13-14 years |
|
# |
ID |
|
Nimi |
Synt ynyt |
Seura |
Kans |
Ilm. aika |
|
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
31 |
|
Amos Mäkilä |
2007 |
Simmis Grani |
FIN |
1:03.59 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
73 |
|
Pravin Perasath |
2008 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
1:03.66 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
239 |
|
Elias Nord |
2008 |
Vanders |
FIN |
1:16.51 |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
27 |
|
Mathias Eerola |
2008 |
Simmis Grani |
FIN |
1:21.30 |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
37 |
|
Eero Hedemäki |
2008 |
Simmis Grani |
FIN |
1:22.99 |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
113 |
|
Joona Salminen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:24.62 |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
195 |
|
Danil Sulkonen |
2008 |
ORCA Helsinki |
FIN |
1:28.92 |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
38 |
|
Joona Korte |
2007 |
Simmis Grani |
FIN |
1:32.13 |
|
|
|
|
|
|
|
15-16 years |
|
# |
ID |
|
Nimi |
Synt ynyt |
Seura |
Kans |
Ilm. aika |
|
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
26 |
|
Max Emil Robert Helseth Dahl |
2005 |
Simmis Grani |
FIN |
1:00.83 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
176 |
|
Mikael Böckerman |
2006 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
1:01.78 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
179 |
|
Aleksandr Vysotskiy |
2006 |
ORCA Helsinki |
FIN |
1:03.00 |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
62 |
|
Juho Kotamäki |
2005 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
1:04.34 |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
53 |
|
Joonatan Lipiäinen |
2005 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
1:16.50 |
|
|
|
|
|
|
|
17 and older |
|
# |
ID |
|
Nimi |
Synt ynyt |
Seura |
Kans |
Ilm. aika |
|
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
88 |
|
Tuomas Kiviluoma |
1993 |
Cetus Espoo |
FIN |
53.12 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
94 |
|
Mihail Khanoukaev |
2002 |
Cetus Espoo |
FIN |
54.19 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
55 |
|
Matti Nätti |
2004 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
1:03.07 |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
184 |
|
Lauri Pyykkö |
2004 |
ORCA Helsinki |
FIN |
1:04.43 |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
51 |
|
Daniel Kabonen |
2004 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
1:11.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
03-09-2021 18.32.34 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,8 |
Lisensoitu: Vanders |
|
|
|
|