Startliste for KnatteCup2021
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Pass 2, lördag 5/10 kl 13:30 (insim 12:00)
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Djupadalsbadet |
Arrangör: |
Hallsberg Kumla Simklubb |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 2 okt 2021 till den 2 okt 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 26, 50m Ryggsim po. A,B,C
|
Final 1 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
1 |
|
Helmer Tanskanen |
2010 |
VÄSTERÅS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
96 |
2 |
|
Axel Hasselwander |
2011 |
ÖSA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
90 |
3 |
|
Marius Heidenpeter |
2010 |
ÖSA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
100 |
4 |
|
Vilmer Ledenius |
2010 |
ÖSA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
5 |
|
August Thulin |
2011 |
VÄSTERÅS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
126 |
6 |
|
Casper Hagberg |
2011 |
HK SIM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
7 |
|
Oliver Rydell |
2009 |
FINSPÅNG |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 26, 50m Ryggsim po. A,B,C |
Final 2 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
1 |
|
Edwin Mesic |
2010 |
VÄSTERÅS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
2 |
|
Arvid Wiik Ekebergh |
2011 |
VÄSTERÅS |
59.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
3 |
|
Gustaf Engström |
2010 |
VÄSTERÅS |
55.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
95 |
4 |
|
Sebastian Eriksson |
2010 |
ÖSA |
50.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
5 |
|
Christian Georges |
2010 |
VÄSTERÅS |
51.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
6 |
|
Jakov Zoric |
2010 |
VÄSTERÅS |
55.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
7 |
|
Edvin Björklund |
2010 |
VÄSTERÅS |
1:04.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
8 |
|
Leo Groth |
2009 |
VÄSTERÅS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 26, 50m Ryggsim po. A,B,C |
Final 3 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
92 |
1 |
|
Jonatan Sundström Sjöholm |
2009 |
ÖSA |
49.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
2 |
|
Paul Rimskog |
2010 |
VÄSTERÅS |
44.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
3 |
|
Olle Ulfvebrand |
2010 |
VÄSTERÅS |
43.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
86 |
4 |
|
Boris Fernandez |
2010 |
ÖSA |
39.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
5 |
|
Vilgot Eriksson |
2010 |
FINSPÅNG |
42.38 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
6 |
|
Axel Sedlacek |
2009 |
VÄSTERÅS |
44.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
7 |
|
Samuel Sponn |
2010 |
FINSPÅNG |
48.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
8 |
|
Andre Lindberg |
2009 |
VÄSTERÅS |
50.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-10-02 13:46:03 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Hallsberg Kumla Simklubb |
|
|
|
|