Startliste for Madwave Challenge Ringsted Cup
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 19
|
Stævne navn |
Ringsted Cup |
|
Udskriftsdato |
18 september 2021 |
|
|
Stævne by |
Ringsted |
|
Udskriftstidspunkt |
15:12 |
|
|
Arrangør |
Ringsted Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
18 september 2021 |
|
|
|
|
Løb 19, 200m Medley Damer |
Finaler (4) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
274 |
4 |
Jasmin Freja Hansen Ünal |
2007 |
0774AH |
STT |
|
25m |
3:09.96 |
277 |
5 |
Maria Agnes Jakobsen |
2007 |
0716AS |
STT |
|
25m |
3:13.80 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heat 2 (4) (Årg. 2010-2018) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
129 |
4 |
Emilie Jakobsen |
2010 |
1024AF |
NÆSTVED |
|
25m |
3:15.05 |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heat 3 (4) (Årg. 2008-2009) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
282 |
1 |
Ellen Bregnholt Larsen |
2008 |
0884AL |
STT |
|
25m |
3:25.45 |
273 |
2 |
Klara Rasmussen |
2008 |
0868AG |
STT |
|
25m |
3:03.65 |
396 |
3 |
Naja-Amalie Hallengreen |
2008 |
0848AC |
SVØMSK |
|
25m |
2:58.45 |
127 |
4 |
Cecilie Jakobsen |
2008 |
0898AG |
NÆSTVED |
|
25m |
2:45.28 |
288 |
5 |
Marie Munk |
2008 |
0818AD |
STT |
|
25m |
2:47.39 |
134 |
6 |
Clara Munkholm Larsen |
2009 |
0976AG |
NÆSTVED |
|
25m |
3:03.40 |
411 |
7 |
Signe Skelvig |
2009 |
0984AA |
SVØMSK |
|
25m |
3:20.45 |
412 |
8 |
Laura Storm Frimann |
2009 |
0908AF |
SVØMSK |
|
25m |
3:31.23 |
|
|
Heat 4 (4) (Årg. 1923-2007) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
320 |
1 |
Emilie Larsen |
2005 |
0568AV |
SK-SYD |
|
25m |
2:50.26 |
325 |
2 |
Josephine N. Østergaard |
2005 |
0576AU |
SK-SYD |
|
25m |
2:40.31 |
393 |
3 |
Marie Louise B Andersen |
2005 |
0552AJ |
SVØMSK |
|
25m |
2:37.90 |
269 |
4 |
Annika Køhn |
2005 |
0596AK |
STT |
|
25m |
2:31.62 |
394 |
5 |
Silje Mathiasen |
2006 |
0628AG |
SVØMSK |
|
25m |
2:36.55 |
113 |
6 |
Freja Juul |
2006 |
0656AF |
NÆSTVED |
|
25m |
2:38.28 |
220 |
7 |
Lærke Møller |
2005 |
0578AN |
HASLEV |
|
25m |
2:46.11 |
166 |
8 |
Maria Stoklund |
2006 |
0648AF |
KALUNDBORG |
|
25m |
3:02.14 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 |
Udskriftsdato |
18 september 2021 |
Licens til Ringsted Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
15:12 |
|