Startliste for Madwave Challenge Ringsted Cup
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Løb 25, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 113 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 25 m | 1:18.68 | |
2 | 273 | Rasmussen Klara | 2008 | STT | 0868AG | 25 m | 1:19.41 | |
3 | 277 | Jakobsen Maria Agnes | 2007 | STT | 0716AS | 25 m | 1:20.85 | |
4 | 123 | Ludvigsen Mathilde | 2006 | NÆSTVED | 0616AM | 25 m | 1:21.48 | |
5 | 320 | Larsen Emilie | 2005 | SK-SYD | 0568AV | 25 m | 1:22.46 | |
6 | 220 | Møller Lærke | 2005 | HASLEV | 0578AN | 25 m | 1:23.20 | |
7 | 252 | Mortensen Silja Nøhr | 2003 | STT | 0342AU | 25 m | 1:23.54 | |
8 | 256 | Haagen Emma | 2006 | STT | 0676AH | 25 m | 1:23.87 | |
9 | 389 | Rought Astamaja | 2006 | SVØMSK | 0682AJ | 25 m | 1:24.08 | |
10 | 259 | Kristensen Laura | 2004 | STT | 0424AW | 25 m | 1:24.74 | |
11 | 394 | Mathiasen Silje | 2006 | SVØMSK | 0628AG | 25 m | 1:24.79 | |
12 | 325 | Østergaard Josephine N. | 2005 | SK-SYD | 0576AU | 25 m | 1:25.73 | |
13 | 288 | Munk Marie | 2008 | STT | 0818AD | 25 m | 1:28.08 | |
14 | 274 | Ünal Jasmin Freja Hansen | 2007 | STT | 0774AH | 25 m | 1:29.07 | |
15 | 126 | Pedersen Silje Rud | 2007 | NÆSTVED | 0732AP | 25 m | 1:29.53 | |
16 | 11 | Bergmann Karla | 2007 | RØNNE | 0742AJ | 25 m | 1:32.47 | |
17 | 251 | Schnabelrauch Signe | 2006 | STT | 0606AP | 25 m | 1:32.99 | |
18 | 137 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 25 m | 1:36.37 | |
19 | 188 | Thomsen Thilde | 2008 | KALUNDBORG | 0806AA | 25 m | 1:36.81 | |
20 | 32 | Jensen Chili Fløe | 2006 | RINGSTED | 0632AT | 25 m | 1:37.13 | |
21 | 16 | Johansen Clara | 2008 | RØNNE | 0872AH | 25 m | 1:39.26 | |
22 | 185 | Haurslev Lærke Andersen | 2007 | KALUNDBORG | 0776AY | 25 m | 1:40.35 | |
23 | 414 | Rosenstand Alberte | 2007 | SVØMSK | 0788AK | 25 m | 1:42.01 | |
24 | 329 | Køltoft Olivia | 2009 | SK-SYD | 0914BC | 25 m | 1:42.77 | |
25 | 289 | Schnabelrauch Mia H | 2009 | STT | 0954BD | 25 m | 1:45.00 | |
26 | 403 | Nielsen Nikoline | 2011 | SVØMSK | 1102AB | 25 m | 1:49.35 | |
27 | 144 | Würfel Filippa Stolholm | 2010 | NÆSTVED | 1026AF | 25 m | 1:49.43 | |
28 | 412 | Frimann Laura Storm | 2009 | SVØMSK | 0908AF | 25 m | 1:50.66 | |
29 | 28 | Andersen Liv Maria Febres | 2008 | RINGSTED | 0808AH | 25 m | 1:51.46 | |
30 | 142 | Munkebjerg Anja | 2009 | NÆSTVED | 0928BD | 25 m | 1:51.99 | |
31 | 129 | Jakobsen Emilie | 2010 | NÆSTVED | 1024AF | 25 m | 1:52.18 | |
32 | 98 | Hansen Agnes Pries | 2010 | NAKSKOV | 1084AC | 25 m | 1:53.08 | |
33 | 34 | Schaarup Karla Hemming | 2009 | RINGSTED | 0940BB | 25 m | 1:54.40 | |
34 | 38 | Juul-Andersen Ellen | 2010 | RINGSTED | 1028AC | 25 m | 1:55.09 | |
35 | 209 | Larsen Milla Engsted | 2009 | HASLEV | 0998AC | 25 m | 2:02.41 | |
36 | 37 | Bæch Anna | 2009 | RINGSTED | 0922AA | 25 m | 2:04.65 | |
37 | 282 | Larsen Ellen Bregnholt | 2008 | STT | 0884AL | 25 m | 2:05.61 | |
38 | 400 | Uhl Bianca | 2009 | SVØMSK | 0996AH | 25 m | 2:07.02 | |
39 | 378 | Rybka Freja Schou | 2008 | VORDINGB | 0872AW | 25 m | 2:07.98 | |
40 | 377 | Martins Gine Juul | 2009 | VORDINGB | 0972BF | 25 m | 2:10.00 | |
41 | 287 | Kamper Maja F. E. | 2008 | STT | 0872AR | 25 m | 2:10.51 | |
42 | 399 | Hjarbæk Alberte | 2010 | SVØMSK | 1060AF | 25 m | 2:20.32 | |
43 | 295 | Pedersen Alma S. L. | 2009 | STT | 0952BD | 25 m | 2:25.09 | |
44 | 64 | Tissera Asanka | 2010 | RINGSTED | 1096AI | 25 m | 2:30.78 | |
45 | 332 | Andersen Victoria | 2009 | SK-SYD | 0922BC | 25 m | 2:44.84 | |
46 | 191 | Petersen Selma Linde | 2010 | KALUNDBORG | 1056AQ | 25 m | ||
47 | 192 | Thyme Agnete | 2009 | KALUNDBORG | 0902BI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 17 september 2021 |
Licens til Ringsted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:10 |