Ohjelma Wadköpingsdoppet 2021
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Gustavsviksbadet |
Arrangör: |
Örebro Simallians |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 25 sep 2021 till den 26 sep 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 22, 400m Frisim Herrar A-B
|
Final 1 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
A 17 oä |
3:56.04 |
|
Gustaf Dahlman |
1997 |
Västerås SS (SWE) |
Örebro (SWE) |
2015-09-19 |
|
|
B 15-16 |
3:57.82 |
|
Adam Paulsson |
1995 |
SK Elfsborg (SWE) |
Örebro (SWE) |
2011-09-24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
530 |
2 |
|
Isac Forsman |
2006 |
VAIK SK |
5:06.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
218 |
3 |
|
Max Holmberg |
2005 |
MASS |
4:50.19 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
166 |
4 |
|
Simon Axelsson |
2006 |
LASS |
4:44.10 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
5 |
|
Viktor Hellberg |
2006 |
KARLSKO SF |
4:45.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
123 |
6 |
|
Elias Eriksson Hejmar |
2005 |
LIDKÖPING |
4:57.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
7 |
|
Mio Gullbrand |
2006 |
KARLSKO SF |
5:22.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 22, 400m Frisim Herrar A-B |
Final 2 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
326 |
0 |
|
Lukas Nilsson |
2006 |
SÖDERHAMN |
4:41.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
475 |
1 |
|
Leo Karlsson |
2006 |
ÖSA |
4:39.99 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
357 |
2 |
|
Rasmus Loklint |
2005 |
UPSALA S |
4:32.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
414 |
3 |
|
Isak Rehnman |
2004 |
VÄSTERÅS |
4:30.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
355 |
4 |
|
Adam Wahlberg |
2006 |
UPSALA S |
4:27.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
295 |
5 |
|
Oskar André |
2004 |
SKÖVDE SS |
4:29.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
82 |
6 |
|
Erik Pellfolk |
2005 |
KARLSTAD |
4:31.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
164 |
7 |
|
Justin Rineholm |
2006 |
LASS |
4:33.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
231 |
8 |
|
Anton Hansson |
2003 |
NJURUNDA |
4:40.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
303 |
9 |
|
Ludvig Johansson |
2003 |
SKÖVDE SS |
4:42.21 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 22, 400m Frisim Herrar A-B |
Final 3 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
320 |
0 |
|
Erik Mulikov |
2005 |
SÄFFLE SS |
4:23.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
300 |
1 |
|
Jibbe Schimmel |
2004 |
SKÖVDE SS |
4:21.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
171 |
2 |
|
Naevid Kiasat |
2001 |
LASS |
4:19.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
147 |
3 |
|
Ruben Staaf |
2002 |
LASS |
4:14.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
144 |
4 |
|
Gustav Edlund |
2004 |
LASS |
4:09.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
146 |
5 |
|
David Axelsson |
2004 |
LASS |
4:12.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
214 |
6 |
|
Felix Jedbratt |
2003 |
MASS |
4:18.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
143 |
7 |
|
Olle Almén |
2003 |
LASS |
4:19.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
169 |
8 |
|
Elvis Ericson |
2005 |
LASS |
4:22.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
219 |
9 |
|
Anton Wallin |
2000 |
MASS |
4:24.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-09-25 13:34:46 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet |
|
|
|
|