Program för Hillerød Cup 2021
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Søndag
Seedede heat Løb 29
|
Stævne navn |
Hillerød Cup 2021 |
|
Udskriftsdato |
26 september 2021 |
|
|
Stævne by |
Hillerød |
|
Udskriftstidspunkt |
08:21 |
|
|
Arrangør |
Hillerød Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
25 september 2021 |
|
|
|
|
Løb 29, 100m Rygsvømning Damer |
Finaler (11) |
Vejledende starttid 11:50 |
Heat 1 (11) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
716 |
2 |
Malena Vágsheyg Sigurdsson |
2009 |
0988BB |
VAT CPH-MK |
|
25m |
|
748 |
3 |
Tilde Jensen |
2010 |
1002AP |
VAT CPH-MK |
|
25m |
|
746 |
4 |
Emmy Mynster |
2010 |
1096AO |
VAT CPH-MK |
|
25m |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
581 |
2 |
Karoline Koch Juhl |
2009 |
0994AF |
HERLEV |
|
25m |
|
430 |
3 |
Signe Ewald Riecke |
2011 |
1126AA |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:28.36 |
589 |
4 |
Ingrid Marije Bjerre van der Veen |
2009 |
0904BH |
HELSINGE |
|
25m |
|
745 |
5 |
Ella Maj |
2010 |
1098AO |
VAT CPH-MK |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
433 |
1 |
Zoi Asholt |
2011 |
1122AA |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:18.74 |
418 |
2 |
Ella Marie B. Jakobsen |
2011 |
1184AA |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:16.92 |
711 |
3 |
Adrianna Isabel Romero |
2010 |
1060AH |
VAT CPH-MK |
|
25m |
2:01.91 |
415 |
4 |
Caroline M. Baustert |
2011 |
1136AA |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:09.41 |
744 |
5 |
Sofia Alichkina |
2010 |
1084AP |
VAT CPH-MK |
|
25m |
2:17.97 |
577 |
6 |
Mira Jensen |
2010 |
1090AK |
HERLEV |
|
25m |
2:20.62 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
769 |
1 |
Tilde Jespersen Trangbæk |
2011 |
1122AB |
VEST |
|
25m |
1:59.66 |
464 |
2 |
Andrea Christoffersen |
2010 |
1028AJ |
HILLERØD |
|
25m |
1:55.00 |
412 |
3 |
Andrea Glasius Tischer |
2010 |
1074AB |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:54.56 |
758 |
4 |
Lissie Murphy |
2010 |
1074AD |
VEST |
|
25m |
1:54.68 |
644 |
5 |
Ellen Johanne Skovsgaard |
2010 |
1006AG |
FR.SUND |
|
25m |
1:59.22 |
424 |
6 |
Josefine Rodriguez Andersen |
2010 |
1078AP |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:00.00 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
411 |
1 |
Alice Legarth Schmidt |
2011 |
1104AA |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:51.51 |
741 |
2 |
Katrine Barslund Ellehauge |
2010 |
1056AH |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:49.72 |
468 |
3 |
Mille Klæbel Blomsterberg |
2010 |
1026AJ |
HILLERØD |
|
25m |
1:48.41 |
429 |
4 |
Naja Koch Heschel |
2010 |
1064AB |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:49.24 |
432 |
5 |
Sofie Kirkedal |
2011 |
1196AC |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:50.00 |
755 |
6 |
Ina Højsteen |
2010 |
1068AB |
VEST |
|
25m |
1:51.67 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
497 |
1 |
Liva Poulsen |
2007 |
0774AO |
HILLERØD |
|
25m |
1:46.63 |
760 |
2 |
Lucca Lundemoes |
2009 |
0918BA |
VEST |
|
25m |
1:45.06 |
471 |
3 |
Victoria Kryshtalova |
2009 |
0916BE |
HILLERØD |
|
25m |
1:40.00 |
714 |
4 |
Laura Krak Hjorth |
2009 |
0970BB |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:42.84 |
645 |
5 |
Marie Borregaard Nielsen |
2008 |
0864AE |
FR.SUND |
|
50m |
1:45.42 |
713 |
6 |
Johanne Stigel |
2009 |
0958AF |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:48.08 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
422 |
1 |
Ingrid Zeller |
2010 |
1044AA |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:39.22 |
416 |
2 |
Caroline Marie Rosenmejer |
2010 |
1056AA |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:36.63 |
763 |
3 |
Mia Kristensen |
2009 |
0958AE |
VEST |
|
25m |
1:36.08 |
643 |
4 |
Anna Dencher Nielsen |
2010 |
1048AC |
FR.SUND |
|
25m |
1:36.21 |
419 |
5 |
Emma Biering-Sørensen |
2009 |
0912BE |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:38.54 |
417 |
6 |
Elisabeth Thastum |
2010 |
1084AA |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:39.58 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
717 |
1 |
Maya Victoria Hornbeck |
2009 |
0968BB |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:34.97 |
736 |
2 |
Sally Emilie Bill |
2007 |
0722AU |
VAT CPH-MK |
|
50m |
1:29.74 |
731 |
3 |
Frida Fly Haastrup |
2008 |
0884AM |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:27.76 |
492 |
4 |
Andrea Jørgensen |
2008 |
0864AG |
HILLERØD |
|
25m |
1:29.68 |
734 |
5 |
Naja Kammann |
2008 |
0826AM |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:29.94 |
626 |
6 |
Clara Aamann |
2007 |
0712AW |
FR.SUND |
|
50m |
1:35.55 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
410 |
1 |
Asta Lukowski |
2010 |
1034AA |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:27.06 |
507 |
2 |
Tia Sofie Majvig Mogensen |
2007 |
0778AM |
HILLERØD |
|
25m |
1:26.75 |
548 |
3 |
Ana Bogdanovic |
2008 |
0852AG |
HERLEV |
|
25m |
1:23.36 |
493 |
4 |
Anna Gregers Jørgensen |
2007 |
0764AO |
HILLERØD |
|
25m |
1:25.51 |
730 |
5 |
Flora Rebecca Profeta |
2008 |
0836AA |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:27.06 |
653 |
6 |
Kornelia Eg |
2008 |
0888AC |
FR.SUND |
|
25m |
1:27.22 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
388 |
1 |
Ane Andersen |
1990 |
9016AF |
BIRKERØD |
|
25m |
1:19.41 |
723 |
2 |
Carla Uhl |
2008 |
0852AM |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:17.54 |
552 |
3 |
Karoline Dahl Lewinsky |
2006 |
0642AK |
HERLEV |
|
25m |
1:16.95 |
538 |
4 |
Helena Honore |
2007 |
0788AQ |
HERLEV |
|
25m |
1:17.41 |
536 |
5 |
Eleonora Marsner |
2009 |
0994AC |
HERLEV |
|
25m |
1:19.01 |
733 |
6 |
Mie Bysand |
2007 |
0706AJ |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:23.12 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
515 |
1 |
Emma Mølholm |
2005 |
0514AM |
HILLERØD |
|
25m |
1:12.61 |
567 |
2 |
Amalie Kruse Enemærke |
2003 |
0392AI |
HERLEV |
|
25m |
1:07.44 |
563 |
3 |
Victoria Bierre |
2000 |
0022AS |
HERLEV |
|
25m |
58.96 |
556 |
4 |
Liv Waag Kallesøe |
2006 |
0634AF |
HERLEV |
|
25m |
1:07.25 |
651 |
5 |
Emilie Pyndt Hansen |
2004 |
0466AP |
FR.SUND |
|
25m |
1:09.80 |
657 |
6 |
Klara Fris Ottosen |
2007 |
0736AL |
FR.SUND |
|
25m |
1:16.32 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 |
Udskriftsdato |
26 september 2021 |
Licens til Hillerød Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
08:21 |
|