Program för Hillerød Cup 2021
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Løb 1, 400m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 707 | Andersen Anna | 2007 | VI39 | 0732AK | 25 m | 4:26.40 | |
2 | 560 | Larsson Luna | 2006 | HERLEV | 0626AS | 25 m | 5:05.32 | |
3 | 602 | Leisted Pernille Møller | 2002 | HELSINGE | 0288AU | 25 m | 5:09.00 | |
4 | 556 | Kallesøe Liv Waag | 2006 | HERLEV | 0634AF | 25 m | 5:12.36 | |
5 | 606 | Thomsen Yasmin | 2007 | HELSINGE | 0766AQ | 25 m | 5:19.63 | |
6 | 658 | Appel Line | 2007 | FR.SUND | 0778AG | 25 m | 5:25.01 | |
7 | 554 | Alfast Ellen Simoni | 2006 | HERLEV | 0604AI | 25 m | 5:27.65 | |
8 | 613 | Jesse Melani | 2008 | HELSINGE | 0804AA | 25 m | 6:09.59 | |
9 | 536 | Marsner Eleonora | 2009 | HERLEV | 0994AC | 25 m | 6:32.49 | |
10 | 614 | Poynton Malisha | 2006 | HELSINGE | 0646AY | 25 m | 6:52.12 | |
11 | 448 | Thomsen Filippa Ravn | 2010 | HILLERØD | 1082AO | 25 m | 9:55.00 | |
12 | 723 | Uhl Carla | 2008 | VAT CPH-MK | 0852AM | 25 m | ||
13 | 734 | Kammann Naja | 2008 | VAT CPH-MK | 0826AM | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 25 september 2021 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:32 |
Løb 2, 400m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 557 | Halawi Carlos | 2006 | HERLEV | 0697AR | 25 m | 4:10.73 | |
2 | 596 | Frederiksen Tobias | 2006 | HELSINGE | 0657AC | 25 m | 4:22.81 | |
3 | 597 | Frederiksen Lasse S. | 2006 | HELSINGE | 0617AI | 25 m | 4:33.44 | |
4 | 655 | Dyrhauge Victor | 2004 | FR.SUND | 0407AJ | 25 m | 4:35.50 | |
5 | 561 | Larsson Sofus Norby | 2004 | HERLEV | 0431AR | 25 m | 4:43.78 | |
6 | 639 | Krag Loui | 2007 | FR.SUND | 0793AD | 25 m | 4:45.00 | |
7 | 697 | Rasmussen Jonathan | 2006 | VI39 | 0617AD | 25 m | 4:54.92 | |
8 | 737 | Bragge August Juel | 2005 | VAT CPH-MK | 0581AO | 25 m | 4:58.40 | |
9 | 509 | Klitten Johan | 2006 | HILLERØD | 0667AL | 25 m | 5:00.06 | |
10 | 609 | Peters Emil Gram | 2005 | HELSINGE | 0529AD | 25 m | 5:25.56 | |
11 | 543 | Kallesøe Magne Waag | 2008 | HERLEV | 0827AA | 25 m | 6:59.53 | |
12 | 454 | Stevenson Scott Halfdan Hausne | 2010 | HILLERØD | 1033AK | 25 m | 8:50.00 | |
13 | 629 | Midtgaard Gustav | 2008 | FR.SUND | 0843AD | 25 m | ||
14 | 633 | Lopacinskis Gustavs | 2009 | FR.SUND | 0967AA | 25 m | ||
15 | 634 | Husum Lauritz Viborg | 2007 | FR.SUND | 0799AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 25 september 2021 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:32 |
Løb 3, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 562 | Bay-Smidt Johanna Juul | 2002 | HERLEV | 0262AU | 25 m | 33.02 | |
2 | 699 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 50 m | 33.24 | |
3 | 568 | Andersen Anja Xin | 2004 | HERLEV | 0444AD | 25 m | 34.43 | |
4 | 698 | Møller-Ern Alma | 2006 | VI39 | 0662AB | 25 m | 36.39 | |
5 | 393 | Müller Beatrice Buhr | 2006 | KALUNDBORG | 0652AK | 25 m | 36.49 | |
6 | 703 | Ghizzaui Lara | 2007 | VI39 | 0702AF | 25 m | 37.52 | |
7 | 406 | Bjerborg Isabella Holme | 2005 | KALUNDBORG | 0536AV | 25 m | 37.63 | |
8 | 535 | Karlsmark Iben | 2007 | HERLEV | 0716AJ | 25 m | 38.35 | |
9 | 687 | Helfelt Amalie | 2006 | VÆRLØSE | 0652AP | 25 m | 38.39 | |
10 | 656 | Sonne Julie | 2005 | FR.SUND | 0532AX | 25 m | 39.05 | |
11 | 598 | Arnholtz Liya | 2007 | HELSINGE | 0794AM | 25 m | 39.12 | |
12 | 542 | Dupont Kristine | 2007 | HERLEV | 0788AL | 25 m | 39.34 | |
13 | 638 | Stang Freya | 2004 | FR.SUND | 0494BB | 25 m | 39.69 | |
14 | 538 | Honore Helena | 2007 | HERLEV | 0788AQ | 25 m | 39.71 | |
15 | 694 | Søbye Viola | 2006 | VÆRLØSE | 0648AT | 25 m | 40.07 | |
16 | 690 | Jensen Fiona | 2006 | VÆRLØSE | 0636AT | 25 m | 40.13 | |
17 | 403 | Stoklund Maria | 2006 | KALUNDBORG | 0648AF | 25 m | 40.26 | |
18 | 627 | Lindberg Caroline | 2007 | FR.SUND | 0702AS | 25 m | 41.34 | |
19 | 550 | Rønne Sofija | 2006 | HERLEV | 0688AQ | 50 m | 41.89 | |
20 | 534 | Powers Anna | 2007 | HERLEV | 0702AC | 50 m | 42.17 | |
21 | 552 | Lewinsky Karoline Dahl | 2006 | HERLEV | 0642AK | 25 m | 42.23 | |
22 | 396 | Thomsen Thilde | 2008 | KALUNDBORG | 0806AA | 25 m | 44.95 | |
23 | 405 | Haurslev Lærke Andersen | 2007 | KALUNDBORG | 0776AY | 25 m | 44.95 | |
24 | 546 | Gringer Nikoline Joy | 2009 | HERLEV | 0984AC | 25 m | 45.15 | |
25 | 541 | Aleksic Katrine Dresler | 2007 | HERLEV | 0702AH | 25 m | 46.41 | |
26 | 645 | Nielsen Marie Borregaard | 2008 | FR.SUND | 0864AE | 25 m | 47.33 | |
27 | 718 | Svarrer Nicoline | 2010 | VAT CPH-MK | 1062AH | 25 m | 47.33 | |
28 | 726 | Lyse Ellen | 2007 | VAT CPH-MK | 0768AO | 25 m | 48.29 | |
29 | 685 | Hessner Nanna | 2007 | VÆRLØSE | 0764AU | 50 m | 48.82 | |
30 | 416 | Rosenmejer Caroline Marie | 2010 | HOVEDSTAD | 1056AA | 25 m | 50.17 | |
31 | 588 | Byberg Mille Lai | 2010 | HELSINGE | 1018AG | 25 m | 51.36 | |
32 | 628 | Ryberg Liv Emilie | 2007 | FR.SUND | 0738AQ | 25 m | 51.44 | |
33 | 404 | Mortensen Shaya | 2008 | KALUNDBORG | 0808AJ | 25 m | 51.59 | |
34 | 763 | Kristensen Mia | 2009 | VEST | 0958AE | 25 m | 53.63 | |
35 | 612 | Fortun Wilma | 2009 | HELSINGE | 0918AE | 25 m | 53.83 | |
36 | 642 | Nielsen Amalie Lærke | 2008 | FR.SUND | 0824AE | 25 m | 57.48 | |
37 | 659 | Wexøe Freja Skyum | 2010 | FR.SUND | 1020AQ | 25 m | 58.03 | |
38 | 760 | Lundemoes Lucca | 2009 | VEST | 0918BA | 25 m | 58.57 | |
39 | 424 | Andersen Josefine Rodriguez | 2010 | HOVEDSTAD | 1078AP | 25 m | 1:00.00 | |
40 | 582 | Føge Clara Nymark | 2011 | HERLEV | 1160AG | 25 m | 1:00.49 | |
41 | 412 | Tischer Andrea Glasius | 2010 | HOVEDSTAD | 1074AB | 25 m | 1:01.24 | |
42 | 758 | Murphy Lissie | 2010 | VEST | 1074AD | 25 m | 1:01.61 | |
43 | 575 | Gringer Olivia Jee | 2010 | HERLEV | 1090AP | 25 m | 1:02.66 | |
44 | 419 | Biering-Sørensen Emma | 2009 | HOVEDSTAD | 0912BE | 25 m | 1:02.89 | |
45 | 418 | Jakobsen Ella Marie B. | 2011 | HOVEDSTAD | 1184AA | 25 m | 1:03.39 | |
46 | 411 | Schmidt Alice Legarth | 2011 | HOVEDSTAD | 1104AA | 25 m | 1:03.62 | |
47 | 432 | Kirkedal Sofie | 2011 | HOVEDSTAD | 1196AC | 25 m | 1:03.70 | |
48 | 755 | Højsteen Ina | 2010 | VEST | 1068AB | 25 m | 1:04.01 | |
49 | 464 | Christoffersen Andrea | 2010 | HILLERØD | 1028AJ | 25 m | 1:04.67 | |
50 | 580 | Rasmussen Freya H. | 2010 | HERLEV | 1052AD | 50 m | 1:05.75 | |
51 | 741 | Ellehauge Katrine Barslund | 2010 | VAT CPH-MK | 1056AH | 25 m | 1:06.89 | |
52 | 590 | Fortun Norma | 2011 | HELSINGE | 1164AA | 25 m | 1:09.49 | |
53 | 713 | Stigel Johanne | 2009 | VAT CPH-MK | 0958AF | 25 m | 1:11.91 | |
54 | 433 | Asholt Zoi | 2011 | HOVEDSTAD | 1122AA | 25 m | 1:21.44 | |
55 | 769 | Trangbæk Tilde Jespersen | 2011 | VEST | 1122AB | 25 m | 1:21.72 | |
56 | 430 | Riecke Signe Ewald | 2011 | HOVEDSTAD | 1126AA | 25 m | 1:50.40 | |
57 | 573 | Jac Sarah | 2010 | HERLEV | 1030AP | 25 m | ||
58 | 680 | Nielsen Amalie Damm | 2010 | VÆRLØSE | 1004AM | 25 m | ||
59 | 716 | Sigurdsson Malena Vágsheyg | 2009 | VAT CPH-MK | 0988BB | 25 m | ||
60 | 744 | Alichkina Sofia | 2010 | VAT CPH-MK | 1084AP | 25 m | ||
61 | 745 | Maj Ella | 2010 | VAT CPH-MK | 1098AO | 25 m | ||
62 | 746 | Mynster Emmy | 2010 | VAT CPH-MK | 1096AO | 25 m | ||
63 | 748 | Jensen Tilde | 2010 | VAT CPH-MK | 1002AP | 25 m | ||
64 | 753 | Kristoffersen Filippa | 2010 | VEST | 1002AJ | 25 m | ||
65 | 754 | Holse Frederikke Krogdal | 2010 | VEST | 1006AJ | 25 m | ||
66 | 768 | Forsmark Sofie | 2010 | VEST | 1004AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 25 september 2021 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:32 |
Løb 4, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 569 | Struberg Harald Wiehe | 2003 | HERLEV | 0331AT | 50 m | 30.99 | |
2 | 794 | Michaelsen William S. | 2001 | FR.SUND | 0135AK | 25 m | 32.70 | EFT |
3 | 510 | Mogensen Thor Majvig | 2004 | HILLERØD | 0419AF | 25 m | 32.74 | |
4 | 603 | Foged Scott | 2005 | HELSINGE | 0575AI | 25 m | 33.98 | |
5 | 615 | Klitgaard Victor Møller | 2006 | HELSINGE | 0691AE | 25 m | 34.07 | |
6 | 706 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 25 m | 34.46 | |
7 | 793 | Grølsted Emil Schønberg | 2007 | FR.SUND | 0781AJ | 25 m | 35.01 | EFT |
8 | 708 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 0751AA | 25 m | 35.91 | |
9 | 400 | Dreyer Magnus | 2007 | KALUNDBORG | 0743AG | 25 m | 36.07 | |
10 | 394 | Rask Jonas | 2006 | KALUNDBORG | 0605AF | 25 m | 36.66 | |
11 | 511 | Thorngreen Joachim Nyvang | 2007 | HILLERØD | 0757AG | 25 m | 36.71 | |
12 | 637 | Nielsen Mads Dencher | 2007 | FR.SUND | 0779AJ | 25 m | 38.83 | |
13 | 545 | Bargmann Storm | 2007 | HERLEV | 0767AD | 25 m | 40.25 | |
14 | 688 | Laursen Kasper Kempel | 2008 | VÆRLØSE | 0899AD | 25 m | 40.33 | |
15 | 401 | Larsen Johan Lykkebo | 2007 | KALUNDBORG | 0733AG | 25 m | 41.33 | |
16 | 682 | Krabbe Julius Holst | 2007 | VÆRLØSE | 0749AL | 25 m | 43.03 | |
17 | 516 | Mortensen Lucas T. | 2004 | HILLERØD | 0431AN | 25 m | 43.37 | |
18 | 634 | Husum Lauritz Viborg | 2007 | FR.SUND | 0799AH | 25 m | 44.58 | |
19 | 647 | Rasmussen Ludvig | 2010 | FR.SUND | 1061AK | 25 m | 47.27 | |
20 | 578 | Fener Mehmet | 2009 | HERLEV | 0941AE | 25 m | 48.53 | |
21 | 547 | Føge Viktor Nymark | 2008 | HERLEV | 0887AD | 25 m | 48.90 | |
22 | 640 | Nielsen Mads Bantz | 2004 | FR.SUND | 0465AK | 25 m | 49.95 | |
23 | 764 | Nygaard Noah | 2008 | VEST | 0807AE | 25 m | 50.07 | |
24 | 414 | Spellerberg August | 2009 | HOVEDSTAD | 0931AC | 25 m | 51.28 | |
25 | 751 | Trangbæk Bertram J. | 2009 | VEST | 0953AD | 25 m | 53.17 | |
26 | 459 | Blom Louie Moes | 2009 | HILLERØD | 0947BC | 25 m | 54.58 | |
27 | 579 | Hansen Liam | 2009 | HERLEV | 0925BC | 25 m | 55.63 | |
28 | 570 | Bargmann Wille Ask | 2010 | HERLEV | 1043AE | 25 m | 55.77 | |
29 | 757 | Packert-Frandsen Jonas | 2009 | VEST | 0907AE | 25 m | 58.30 | |
30 | 770 | Kjærsgaard Anton Tidemann | 2009 | VEST | 0941BC | 25 m | 58.46 | |
31 | 427 | Eriksen Karl Schiermer | 2010 | HOVEDSTAD | 1083AA | 25 m | 58.88 | |
32 | 752 | Jensen Even Kirkegaard | 2009 | VEST | 0943BC | 25 m | 59.17 | |
33 | 761 | Parbst Mads Ulslev | 2008 | VEST | 0871AD | 25 m | 59.87 | |
34 | 426 | French Kalle Parker | 2010 | HOVEDSTAD | 1017AA | 25 m | 1:05.00 | |
35 | 772 | Kleis Magnus | 2010 | VEST | 1025AC | 25 m | 1:05.58 | |
36 | 421 | Tuxen Immanuel | 2010 | HOVEDSTAD | 1043AA | 25 m | 1:05.80 | |
37 | 591 | Kristensen Tobias | 2011 | HELSINGE | 1169AB | 25 m | 1:12.85 | |
38 | 423 | Johns Jakob | 2011 | HOVEDSTAD | 1101AA | 25 m | 1:17.87 | |
39 | 767 | Cetinkaya Ronas | 2010 | VEST | 1007AB | 25 m | 1:21.39 | |
40 | 576 | Aleksic Niklas Dresler | 2009 | HERLEV | 0901BH | 25 m | ||
41 | 740 | Neergaard Hampus De | 2009 | VAT CPH-MK | 0917BB | 25 m | ||
42 | 742 | Retpen Sixten Blicher | 2010 | VAT CPH-MK | 1013AI | 25 m | ||
43 | 747 | Hornbech Jonathan | 2009 | VAT CPH-MK | 0967BE | 25 m | ||
44 | 749 | Hung-Møller Emil | 2009 | VAT CPH-MK | 0971BG | 25 m | ||
45 | 756 | Nielsen Jacob Bornhøft | 2010 | VEST | 1055AF | 25 m | ||
46 | 762 | Tordrup Markus | 2010 | VEST | 1057AF | 25 m | ||
47 | 765 | Seneberg Noah | 2010 | VEST | 1059AF | 25 m | ||
48 | 766 | Bayer Rasmus Valentin | 2010 | VEST | 1001AM | 25 m | ||
49 | 773 | Jønsson Anton | 2009 | VEST | 0963BG | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 25 september 2021 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:32 |
Løb 5, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 707 | Andersen Anna | 2007 | VI39 | 0732AK | 50 m | 59.10 | |
2 | 512 | Pihl Athena Haugsted | 2006 | HILLERØD | 0652AA | 25 m | 59.55 | |
3 | 699 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 25 m | 59.77 | |
4 | 778 | Stentved Marie-Louise | 2000 | H2Odense | 0018BI | 25 m | 1:01.23 | |
5 | 593 | Peters Frida Gram | 2007 | HELSINGE | 0712AC | 25 m | 1:03.06 | |
6 | 555 | Eie Signe | 2005 | HERLEV | 0582AP | 50 m | 1:04.35 | |
7 | 393 | Müller Beatrice Buhr | 2006 | KALUNDBORG | 0652AK | 25 m | 1:04.71 | |
8 | 534 | Powers Anna | 2007 | HERLEV | 0702AC | 25 m | 1:04.75 | |
9 | 406 | Bjerborg Isabella Holme | 2005 | KALUNDBORG | 0536AV | 25 m | 1:04.78 | |
10 | 559 | Kiefer-Hansen Andrea | 2006 | HERLEV | 0696AK | 25 m | 1:04.87 | |
11 | 698 | Møller-Ern Alma | 2006 | VI39 | 0662AB | 25 m | 1:05.80 | |
12 | 403 | Stoklund Maria | 2006 | KALUNDBORG | 0648AF | 25 m | 1:07.02 | |
13 | 636 | Skov Lilja | 2007 | FR.SUND | 0708AP | 50 m | 1:07.57 | |
14 | 602 | Leisted Pernille Møller | 2002 | HELSINGE | 0288AU | 25 m | 1:08.09 | |
15 | 734 | Kammann Naja | 2008 | VAT CPH-MK | 0826AM | 25 m | 1:08.14 | |
16 | 541 | Aleksic Katrine Dresler | 2007 | HERLEV | 0702AH | 25 m | 1:08.51 | |
17 | 687 | Helfelt Amalie | 2006 | VÆRLØSE | 0652AP | 25 m | 1:08.74 | |
18 | 703 | Ghizzaui Lara | 2007 | VI39 | 0702AF | 25 m | 1:08.99 | |
19 | 598 | Arnholtz Liya | 2007 | HELSINGE | 0794AM | 25 m | 1:09.35 | |
20 | 610 | Jensen Emily Amalie | 2007 | HELSINGE | 0754AE | 25 m | 1:09.55 | |
21 | 552 | Lewinsky Karoline Dahl | 2006 | HERLEV | 0642AK | 25 m | 1:09.80 | |
22 | 726 | Lyse Ellen | 2007 | VAT CPH-MK | 0768AO | 25 m | 1:09.90 | |
23 | 656 | Sonne Julie | 2005 | FR.SUND | 0532AX | 25 m | 1:09.95 | |
24 | 606 | Thomsen Yasmin | 2007 | HELSINGE | 0766AQ | 25 m | 1:09.99 | |
25 | 723 | Uhl Carla | 2008 | VAT CPH-MK | 0852AM | 25 m | 1:10.91 | |
26 | 638 | Stang Freya | 2004 | FR.SUND | 0494BB | 25 m | 1:11.01 | |
27 | 551 | Rosenkilde-Hansen Asta | 2007 | HERLEV | 0792AU | 25 m | 1:12.43 | |
28 | 724 | Bergendorff Anna Piao | 2007 | VAT CPH-MK | 0744AQ | 25 m | 1:12.65 | |
29 | 535 | Karlsmark Iben | 2007 | HERLEV | 0716AJ | 50 m | 1:12.83 | |
30 | 736 | Bill Sally Emilie | 2007 | VAT CPH-MK | 0722AU | 50 m | 1:12.83 | |
31 | 410 | Lukowski Asta | 2010 | HOVEDSTAD | 1034AA | 25 m | 1:13.45 | |
32 | 548 | Bogdanovic Ana | 2008 | HERLEV | 0852AG | 25 m | 1:13.54 | |
33 | 631 | Truelsen Julie | 2008 | FR.SUND | 0854AE | 50 m | 1:14.63 | |
34 | 733 | Bysand Mie | 2007 | VAT CPH-MK | 0706AJ | 25 m | 1:15.44 | |
35 | 626 | Aamann Clara | 2007 | FR.SUND | 0712AW | 25 m | 1:16.71 | |
36 | 402 | Laursen Emma Friis | 2007 | KALUNDBORG | 0774AY | 25 m | 1:17.80 | |
37 | 405 | Haurslev Lærke Andersen | 2007 | KALUNDBORG | 0776AY | 25 m | 1:18.42 | |
38 | 731 | Haastrup Frida Fly | 2008 | VAT CPH-MK | 0884AM | 25 m | 1:18.47 | |
39 | 730 | Profeta Flora Rebecca | 2008 | VAT CPH-MK | 0836AA | 25 m | 1:20.21 | |
40 | 717 | Hornbeck Maya Victoria | 2009 | VAT CPH-MK | 0968BB | 25 m | 1:20.29 | |
41 | 645 | Nielsen Marie Borregaard | 2008 | FR.SUND | 0864AE | 25 m | 1:21.25 | |
42 | 715 | Kjerulf Louisa | 2009 | VAT CPH-MK | 0916AF | 25 m | 1:21.46 | |
43 | 760 | Lundemoes Lucca | 2009 | VEST | 0918BA | 25 m | 1:23.21 | |
44 | 416 | Rosenmejer Caroline Marie | 2010 | HOVEDSTAD | 1056AA | 25 m | 1:23.95 | |
45 | 469 | Bjørnholt Miriam | 2011 | HILLERØD | 1112AD | 25 m | 1:24.86 | |
46 | 571 | Mainz Victoria | 2009 | HERLEV | 0916BH | 25 m | 1:24.87 | |
47 | 581 | Juhl Karoline Koch | 2009 | HERLEV | 0994AF | 25 m | 1:26.45 | |
48 | 646 | Iversen Olivia Maibøll | 2009 | FR.SUND | 0938AI | 50 m | 1:28.73 | |
49 | 466 | Sterup Caroline | 2009 | HILLERØD | 0986BF | 25 m | 1:28.79 | |
50 | 641 | Kunak Alba | 2010 | FR.SUND | 1012AH | 25 m | 1:29.13 | |
51 | 462 | Vindekilde Emilie Stengel | 2009 | HILLERØD | 0966AE | 25 m | 1:30.21 | |
52 | 755 | Højsteen Ina | 2010 | VEST | 1068AB | 25 m | 1:31.39 | |
53 | 404 | Mortensen Shaya | 2008 | KALUNDBORG | 0808AJ | 25 m | 1:32.32 | |
54 | 587 | Fortun Caysa | 2009 | HELSINGE | 0928AE | 25 m | 1:33.61 | |
55 | 758 | Murphy Lissie | 2010 | VEST | 1074AD | 25 m | 1:34.28 | |
56 | 417 | Thastum Elisabeth | 2010 | HOVEDSTAD | 1084AA | 25 m | 1:34.95 | |
57 | 754 | Holse Frederikke Krogdal | 2010 | VEST | 1006AJ | 25 m | 1:36.15 | |
58 | 769 | Trangbæk Tilde Jespersen | 2011 | VEST | 1122AB | 25 m | 1:36.68 | |
59 | 711 | Romero Adrianna Isabel | 2010 | VAT CPH-MK | 1060AH | 25 m | 1:37.52 | |
60 | 398 | Fenger Aura-Xenia Korsgaard | 2010 | KALUNDBORG | 1044AP | 25 m | 1:37.77 | |
61 | 471 | Kryshtalova Victoria | 2009 | HILLERØD | 0916BE | 25 m | 1:37.88 | |
62 | 763 | Kristensen Mia | 2009 | VEST | 0958AE | 50 m | 1:38.13 | |
63 | 644 | Skovsgaard Ellen Johanne | 2010 | FR.SUND | 1006AG | 25 m | 1:39.35 | |
64 | 420 | Hansen Ida | 2010 | HOVEDSTAD | 1096AA | 25 m | 1:40.19 | |
65 | 411 | Schmidt Alice Legarth | 2011 | HOVEDSTAD | 1104AA | 25 m | 1:40.94 | |
66 | 583 | Greve Anabel | 2010 | HERLEV | 1098AC | 50 m | 1:41.00 | |
67 | 450 | Egebjerg Ingrid Høygaard | 2011 | HILLERØD | 1138AD | 25 m | 1:41.44 | |
68 | 714 | Hjorth Laura Krak | 2009 | VAT CPH-MK | 0970BB | 25 m | 1:42.24 | |
69 | 577 | Jensen Mira | 2010 | HERLEV | 1090AK | 25 m | 1:42.35 | |
70 | 432 | Kirkedal Sofie | 2011 | HOVEDSTAD | 1196AC | 25 m | 1:43.74 | |
71 | 463 | Hegested Lucca | 2010 | HILLERØD | 1024AJ | 25 m | 1:44.12 | |
72 | 586 | Lund Marina | 2012 | HELSINGE | 1262AD | 25 m | 1:44.52 | |
73 | 468 | Blomsterberg Mille Klæbel | 2010 | HILLERØD | 1026AJ | 25 m | 1:46.69 | |
74 | 422 | Zeller Ingrid | 2010 | HOVEDSTAD | 1044AA | 25 m | 1:49.36 | |
75 | 584 | Witt Amalie | 2010 | HERLEV | 1042AD | 25 m | 1:49.60 | |
76 | 650 | Skov Lucca | 2012 | FR.SUND | 1274AE | 25 m | 1:49.69 | |
77 | 424 | Andersen Josefine Rodriguez | 2010 | HOVEDSTAD | 1078AP | 25 m | 1:50.00 | |
78 | 590 | Fortun Norma | 2011 | HELSINGE | 1164AA | 25 m | 1:50.82 | |
79 | 753 | Kristoffersen Filippa | 2010 | VEST | 1002AJ | 25 m | 1:50.90 | |
80 | 449 | Schrøder Frederikke | 2010 | HILLERØD | 1080AO | 25 m | 1:52.79 | |
81 | 447 | Hildebrand Edith | 2011 | HILLERØD | 1124AG | 25 m | 1:53.41 | |
82 | 429 | Heschel Naja Koch | 2010 | HOVEDSTAD | 1064AB | 25 m | 1:55.50 | |
83 | 445 | Dalgaard Clara | 2010 | HILLERØD | 1078AO | 25 m | 1:57.01 | |
84 | 768 | Forsmark Sofie | 2010 | VEST | 1004AJ | 25 m | 1:57.40 | |
85 | 419 | Biering-Sørensen Emma | 2009 | HOVEDSTAD | 0912BE | 25 m | 2:00.00 | |
86 | 444 | Frandsen Auna Vestergaard | 2012 | HILLERØD | 1264AE | 25 m | 2:01.63 | |
87 | 744 | Alichkina Sofia | 2010 | VAT CPH-MK | 1084AP | 25 m | 2:03.54 | |
88 | 451 | Lykke Mille | 2012 | HILLERØD | 1294AB | 25 m | 2:06.80 | |
89 | 418 | Jakobsen Ella Marie B. | 2011 | HOVEDSTAD | 1184AA | 25 m | 2:06.85 | |
90 | 433 | Asholt Zoi | 2011 | HOVEDSTAD | 1122AA | 25 m | 2:08.29 | |
91 | 712 | Østergaard Emma | 2009 | VAT CPH-MK | 0906AF | 25 m | 2:09.69 | |
92 | 477 | Solvig Isabel Kecia | 2012 | HILLERØD | 1238AG | 25 m | 2:11.00 | |
93 | 430 | Riecke Signe Ewald | 2011 | HOVEDSTAD | 1126AA | 25 m | 2:11.68 | |
94 | 475 | Andersen Anna Brendstrup | 2010 | HILLERØD | 1048AQ | 25 m | 2:12.00 | |
95 | 474 | Sauer Alba | 2012 | HILLERØD | 1214AG | 25 m | 2:13.48 | |
96 | 473 | Verup Alba Fillipa | 2011 | HILLERØD | 1164AJ | 25 m | 2:14.00 | |
97 | 485 | Hansen Viola Xenia Randall | 2011 | HILLERØD | 1176AJ | 25 m | 2:19.00 | |
98 | 483 | Scharlé Sofia | 2012 | HILLERØD | 1236AG | 25 m | 2:22.00 | |
99 | 455 | Knudsen Sofia Scharff | 2011 | HILLERØD | 1152AJ | 25 m | 2:23.00 | |
100 | 476 | Brodersen Ghita Work | 2011 | HILLERØD | 1168AJ | 25 m | 2:25.00 | |
101 | 484 | Nørregaard Sophia Wordenskjold | 2011 | HILLERØD | 1174AJ | 25 m | 2:25.00 | |
102 | 480 | Lindor Nikoline Mols | 2011 | HILLERØD | 1172AJ | 25 m | 2:27.00 | |
103 | 487 | Michaelsen Asta Abildgaard | 2011 | HILLERØD | 1166AJ | 25 m | 2:30.00 | |
104 | 574 | Stigsnaes Olivia Mai | 2011 | HERLEV | 1148AJ | 25 m | ||
105 | 589 | Veen Ingrid Marije Bjerre Van der | 2009 | HELSINGE | 0904BH | 25 m | ||
106 | 741 | Ellehauge Katrine Barslund | 2010 | VAT CPH-MK | 1056AH | 25 m | ||
107 | 745 | Maj Ella | 2010 | VAT CPH-MK | 1098AO | 25 m | ||
108 | 746 | Mynster Emmy | 2010 | VAT CPH-MK | 1096AO | 25 m | ||
109 | 748 | Jensen Tilde | 2010 | VAT CPH-MK | 1002AP | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 25 september 2021 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:32 |
Løb 6, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 558 | Kenskov Laurits | 2001 | HERLEV | 0145AC | 50 m | 52.39 | |
2 | 702 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 52.60 | |
3 | 592 | Neldeberg Frederik Junker | 2000 | HELSINGE | 0095AI | 25 m | 54.08 | |
4 | 706 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 25 m | 56.01 | |
5 | 565 | Enemærke Emil Kruse | 2005 | HERLEV | 0589AB | 25 m | 56.06 | |
6 | 599 | Uldall Louie | 2005 | HELSINGE | 0537AE | 25 m | 56.19 | |
7 | 611 | Frederiksen Lukas | 2004 | HELSINGE | 0473AL | 25 m | 56.40 | |
8 | 596 | Frederiksen Tobias | 2006 | HELSINGE | 0657AC | 25 m | 57.00 | |
9 | 630 | Nielsen Lucas | 2004 | FR.SUND | 0403AO | 25 m | 57.48 | |
10 | 794 | Michaelsen William S. | 2001 | FR.SUND | 0135AK | 25 m | 57.52 | EFT |
11 | 704 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 25 m | 57.64 | |
12 | 594 | Kühnell Alexander | 2006 | HELSINGE | 0607AP | 25 m | 57.96 | |
13 | 600 | Købsted Nicklas Kolt | 2006 | HELSINGE | 0601AG | 25 m | 58.05 | |
14 | 795 | Kristensen Jonathan | 2006 | FR.SUND | 0693al | 25 m | 59.32 | EFT |
15 | 700 | Vestergaard Frederik | 2006 | VI39 | 0675AK | 25 m | 59.62 | |
16 | 400 | Dreyer Magnus | 2007 | KALUNDBORG | 0743AG | 25 m | 59.96 | |
17 | 654 | Kristensen Jonathan | 2006 | FR.SUND | 0693AL | 25 m | 1:00.20 | |
18 | 786 | Hofgaard Johan | 1998 | KU-SVØM | 9897AV | 25 m | 1:00.21 | |
19 | 517 | Larsen Sebastian Roesen | 2006 | HILLERØD | 0669AF | 25 m | 1:00.26 | |
20 | 597 | Frederiksen Lasse S. | 2006 | HELSINGE | 0617AI | 25 m | 1:00.26 | |
21 | 553 | Halawi Rio | 2008 | HERLEV | 0825AN | 25 m | 1:00.27 | |
22 | 513 | Larsen Jacob Koch | 2006 | HILLERØD | 0647AB | 25 m | 1:00.36 | |
23 | 537 | Cortsen Mathias Toft | 2005 | HERLEV | 0585AI | 25 m | 1:00.47 | |
24 | 693 | Madsen Jacob Michael | 2006 | VÆRLØSE | 0663AQ | 25 m | 1:01.25 | |
25 | 709 | Johansen Mathias | 2007 | VI39 | 0723AF | 25 m | 1:01.44 | |
26 | 737 | Bragge August Juel | 2005 | VAT CPH-MK | 0581AO | 25 m | 1:01.55 | |
27 | 697 | Rasmussen Jonathan | 2006 | VI39 | 0617AD | 25 m | 1:01.61 | |
28 | 652 | Appel Marcus | 2003 | FR.SUND | 0371AQ | 25 m | 1:01.98 | |
29 | 793 | Grølsted Emil Schønberg | 2007 | FR.SUND | 0781AJ | 25 m | 1:02.55 | EFT |
30 | 725 | Brandt-Lassen Asbjørn | 2006 | VAT CPH-MK | 0631AH | 50 m | 1:03.86 | |
31 | 710 | Leisvig Marinus | 2007 | VI39 | 0773AD | 25 m | 1:04.32 | |
32 | 394 | Rask Jonas | 2006 | KALUNDBORG | 0605AF | 25 m | 1:04.71 | |
33 | 625 | Nyland Rasmus | 2007 | FR.SUND | 0789AJ | 25 m | 1:05.52 | |
34 | 544 | Cortsen Nicolaj | 2007 | HERLEV | 0735AL | 25 m | 1:05.54 | |
35 | 721 | Rosselló-Tang Thor | 2008 | VAT CPH-MK | 0853AH | 25 m | 1:06.34 | |
36 | 708 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 0751AA | 25 m | 1:06.46 | |
37 | 509 | Klitten Johan | 2006 | HILLERØD | 0667AL | 25 m | 1:06.86 | |
38 | 601 | Brandt Nikolaj Assentoft | 2007 | HELSINGE | 0757AF | 25 m | 1:07.59 | |
39 | 705 | Hvid William | 2007 | VI39 | 0737AH | 25 m | 1:08.24 | |
40 | 605 | Foged William | 2008 | HELSINGE | 0805AA | 25 m | 1:08.37 | |
41 | 604 | Hovmand Arn Byrge | 2009 | HELSINGE | 0915AC | 25 m | 1:08.79 | |
42 | 511 | Thorngreen Joachim Nyvang | 2007 | HILLERØD | 0757AG | 25 m | 1:09.76 | |
43 | 635 | Marcussen Jacob Tykskov | 2006 | FR.SUND | 0645AL | 25 m | 1:10.77 | |
44 | 729 | Akar Eran | 2008 | VAT CPH-MK | 0833AH | 50 m | 1:10.97 | |
45 | 633 | Lopacinskis Gustavs | 2009 | FR.SUND | 0967AA | 50 m | 1:11.22 | |
46 | 401 | Larsen Johan Lykkebo | 2007 | KALUNDBORG | 0733AG | 25 m | 1:11.29 | |
47 | 696 | Lester Noah | 2006 | VÆRLØSE | 0677AF | 25 m | 1:12.14 | |
48 | 735 | Nielsen Rasmus Alexander | 2008 | VAT CPH-MK | 0843AH | 25 m | 1:13.13 | |
49 | 684 | Preben-Andersen Nicolai | 2007 | VÆRLØSE | 0751AN | 25 m | 1:13.16 | |
50 | 732 | Larsen Holger | 2008 | VAT CPH-MK | 0807AG | 25 m | 1:14.90 | |
51 | 727 | Kastrup Emil Franck | 2009 | VAT CPH-MK | 0965BD | 50 m | 1:16.14 | |
52 | 549 | Christensen Jonas Pelle | 2009 | HERLEV | 0991AA | 25 m | 1:16.39 | |
53 | 608 | Arnholtz Loui | 2010 | HELSINGE | 1041AC | 25 m | 1:16.95 | |
54 | 572 | Rønne Thomas | 2009 | HERLEV | 0989AC | 25 m | 1:17.24 | |
55 | 413 | Hertel Carl | 2009 | HOVEDSTAD | 0977AA | 25 m | 1:17.39 | |
56 | 632 | Nielsen Emil Bantz | 2007 | FR.SUND | 0755AB | 25 m | 1:17.71 | |
57 | 457 | Thorning Bertram | 2009 | HILLERØD | 0973BC | 25 m | 1:18.74 | |
58 | 607 | Kühl Victor | 2009 | HELSINGE | 0983AA | 25 m | 1:18.91 | |
59 | 751 | Trangbæk Bertram J. | 2009 | VEST | 0953AD | 25 m | 1:19.54 | |
60 | 679 | Groth Alexander | 2008 | VÆRLØSE | 0859AJ | 25 m | 1:22.15 | |
61 | 397 | Hansen Sander Y | 2009 | KALUNDBORG | 0913AC | 25 m | 1:24.66 | |
62 | 764 | Nygaard Noah | 2008 | VEST | 0807AE | 25 m | 1:24.85 | |
63 | 720 | Zimling Thias Roland | 2009 | VAT CPH-MK | 0977AD | 25 m | 1:26.76 | |
64 | 770 | Kjærsgaard Anton Tidemann | 2009 | VEST | 0941BC | 25 m | 1:27.48 | |
65 | 761 | Parbst Mads Ulslev | 2008 | VEST | 0871AD | 25 m | 1:27.77 | |
66 | 772 | Kleis Magnus | 2010 | VEST | 1025AC | 25 m | 1:29.41 | |
67 | 757 | Packert-Frandsen Jonas | 2009 | VEST | 0907AE | 25 m | 1:29.99 | |
68 | 461 | Albrektsen Silas Bindslev | 2010 | HILLERØD | 1007AG | 25 m | 1:30.05 | |
69 | 762 | Tordrup Markus | 2010 | VEST | 1057AF | 25 m | 1:30.43 | |
70 | 740 | Neergaard Hampus De | 2009 | VAT CPH-MK | 0917BB | 25 m | 1:30.96 | |
71 | 773 | Jønsson Anton | 2009 | VEST | 0963BG | 25 m | 1:31.17 | |
72 | 426 | French Kalle Parker | 2010 | HOVEDSTAD | 1017AA | 25 m | 1:31.74 | |
73 | 425 | Johannsson Julius Karl | 2009 | HOVEDSTAD | 0939AA | 25 m | 1:32.70 | |
74 | 591 | Kristensen Tobias | 2011 | HELSINGE | 1169AB | 25 m | 1:33.18 | |
75 | 414 | Spellerberg August | 2009 | HOVEDSTAD | 0931AC | 25 m | 1:33.32 | |
76 | 648 | Cruse Malthe Enemark | 2010 | FR.SUND | 1065AA | 25 m | 1:33.52 | |
77 | 460 | Kristiansen Lucas | 2009 | HILLERØD | 0955AE | 25 m | 1:34.57 | |
78 | 728 | Harpøth Emil | 2008 | VAT CPH-MK | 0823AP | 25 m | 1:34.81 | |
79 | 467 | Schønemann-Lund Gustav | 2009 | HILLERØD | 0981BF | 25 m | 1:36.34 | |
80 | 719 | Bill Oskar Julius Krogh | 2009 | VAT CPH-MK | 0911BB | 25 m | 1:37.62 | |
81 | 465 | Hansen Thore Uhre | 2009 | HILLERØD | 0975BC | 25 m | 1:39.41 | |
82 | 767 | Cetinkaya Ronas | 2010 | VEST | 1007AB | 25 m | 1:39.53 | |
83 | 438 | Eggert Bastian | 2009 | HILLERØD | 0925AC | 25 m | 1:39.85 | |
84 | 427 | Eriksen Karl Schiermer | 2010 | HOVEDSTAD | 1083AA | 25 m | 1:40.48 | |
85 | 423 | Johns Jakob | 2011 | HOVEDSTAD | 1101AA | 25 m | 1:42.02 | |
86 | 747 | Hornbech Jonathan | 2009 | VAT CPH-MK | 0967BE | 25 m | 1:46.08 | |
87 | 456 | Ortmann Theodor | 2010 | HILLERØD | 1001AG | 25 m | 1:47.11 | |
88 | 437 | Jensen Carlos Nicolas | 2010 | HILLERØD | 1055AD | 25 m | 1:47.37 | |
89 | 458 | Duelund-Hansen Aksel Otto | 2010 | HILLERØD | 1033AD | 25 m | 1:48.21 | |
90 | 472 | Sørensen Villads Grove | 2010 | HILLERØD | 1005AG | 25 m | 1:49.73 | |
91 | 765 | Seneberg Noah | 2010 | VEST | 1059AF | 25 m | 1:51.86 | |
92 | 453 | Hardy Oscar | 2010 | HILLERØD | 1003AG | 25 m | 1:52.37 | |
93 | 442 | Egebjerg Alfred Høygaard | 2011 | HILLERØD | 1173AC | 25 m | 1:54.43 | |
94 | 441 | Bech Willum | 2011 | HILLERØD | 1133AG | 25 m | 1:55.96 | |
95 | 421 | Tuxen Immanuel | 2010 | HOVEDSTAD | 1043AA | 25 m | 1:56.48 | |
96 | 446 | Ortmann Constantin | 2012 | HILLERØD | 1283AD | 25 m | 1:58.86 | |
97 | 756 | Nielsen Jacob Bornhøft | 2010 | VEST | 1055AF | 25 m | 2:00.05 | |
98 | 486 | Hessellund Zakariah | 2009 | HILLERØD | 0977BC | 25 m | 2:01.73 | |
99 | 479 | Kijne Julius | 2010 | HILLERØD | 1033AM | 25 m | 2:09.00 | |
100 | 585 | Claridge Tjalfe | 2012 | HELSINGE | 1249AD | 25 m | 2:13.67 | |
101 | 452 | Deren Noa | 2012 | HILLERØD | 1281AD | 25 m | 2:15.94 | |
102 | 478 | Hessellund Jamal | 2012 | HILLERØD | 1297AE | 25 m | 2:25.00 | |
103 | 482 | Kijne Sander | 2012 | HILLERØD | 1203AF | 25 m | 2:30.00 | |
104 | 481 | Kuzmanovic Mihajlo | 2012 | HILLERØD | 1201AF | 25 m | 2:32.00 | |
105 | 637 | Nielsen Mads Dencher | 2007 | FR.SUND | 0779AJ | 25 m | ||
106 | 649 | Midtgaard Christoffer | 2010 | FR.SUND | 1027AH | 25 m | ||
107 | 681 | Nielsen Christian Nyborg | 2008 | VÆRLØSE | 0805AP | 25 m | ||
108 | 742 | Retpen Sixten Blicher | 2010 | VAT CPH-MK | 1013AI | 25 m | ||
109 | 749 | Hung-Møller Emil | 2009 | VAT CPH-MK | 0971BG | 25 m | ||
110 | 766 | Bayer Rasmus Valentin | 2010 | VEST | 1001AM | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 25 september 2021 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:32 |
Løb 7, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 651 | Hansen Emilie Pyndt | 2004 | FR.SUND | 0466AP | 25 m | 2:29.51 | |
2 | 515 | Mølholm Emma | 2005 | HILLERØD | 0514AM | 25 m | 2:29.99 | |
3 | 538 | Honore Helena | 2007 | HERLEV | 0788AQ | 25 m | 2:43.63 | |
4 | 550 | Rønne Sofija | 2006 | HERLEV | 0688AQ | 25 m | 2:44.55 | |
5 | 556 | Kallesøe Liv Waag | 2006 | HERLEV | 0634AF | 25 m | 2:44.71 | |
6 | 657 | Ottosen Klara Fris | 2007 | FR.SUND | 0736AL | 25 m | 2:48.26 | |
7 | 507 | Mogensen Tia Sofie Majvig | 2007 | HILLERØD | 0778AM | 25 m | 2:54.37 | |
8 | 695 | Sjøberg Rosa Marie | 2008 | VÆRLØSE | 0838AN | 25 m | 3:03.69 | |
9 | 493 | Jørgensen Anna Gregers | 2007 | HILLERØD | 0764AO | 25 m | 3:14.58 | |
10 | 497 | Poulsen Liva | 2007 | HILLERØD | 0774AO | 25 m | 3:21.38 | |
11 | 733 | Bysand Mie | 2007 | VAT CPH-MK | 0706AJ | 50 m | 3:37.88 | |
12 | 730 | Profeta Flora Rebecca | 2008 | VAT CPH-MK | 0836AA | 25 m | 3:50.11 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 25 september 2021 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:32 |
Løb 8, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 639 | Krag Loui | 2007 | FR.SUND | 0793AD | 25 m | 2:21.87 | |
2 | 561 | Larsson Sofus Norby | 2004 | HERLEV | 0431AR | 25 m | 2:23.41 | |
3 | 709 | Johansen Mathias | 2007 | VI39 | 0723AF | 25 m | 2:30.81 | |
4 | 710 | Leisvig Marinus | 2007 | VI39 | 0773AD | 25 m | 2:32.50 | |
5 | 705 | Hvid William | 2007 | VI39 | 0737AH | 25 m | 2:38.55 | |
6 | 545 | Bargmann Storm | 2007 | HERLEV | 0767AD | 25 m | 2:42.32 | |
7 | 547 | Føge Viktor Nymark | 2008 | HERLEV | 0887AD | 50 m | 2:50.18 | |
8 | 689 | Laursen Christian Kempel | 2008 | VÆRLØSE | 0849AD | 25 m | 2:51.60 | |
9 | 543 | Kallesøe Magne Waag | 2008 | HERLEV | 0827AA | 25 m | 2:54.74 | |
10 | 540 | Kirkelund Aksel | 2007 | HERLEV | 0787AL | 25 m | 3:00.96 | |
11 | 494 | Kammer Gustav | 2008 | HILLERØD | 0861AN | 25 m | 3:03.00 | |
12 | 500 | Rasmussen Mikkel | 2007 | HILLERØD | 0789AL | 25 m | 3:04.00 | |
13 | 508 | Nissen Mads | 2007 | HILLERØD | 0771AM | 25 m | 3:05.00 | |
14 | 502 | Jiang Nuoyan | 2007 | HILLERØD | 0769AL | 25 m | 3:08.00 | |
15 | 496 | Nissen Emil | 2006 | HILLERØD | 0633AN | 25 m | 3:08.96 | |
16 | 499 | Hessellund Malik | 2007 | HILLERØD | 0763AP | 25 m | 3:10.00 | |
17 | 503 | Deren Oliver | 2007 | HILLERØD | 0711AQ | 25 m | 3:10.00 | |
18 | 732 | Larsen Holger | 2008 | VAT CPH-MK | 0807AG | 25 m | 3:11.00 | |
19 | 504 | Danquart Otto Holbøll | 2007 | HILLERØD | 0731AI | 25 m | 3:12.00 | |
20 | 501 | Andreasen Niels | 2009 | HILLERØD | 0935AE | 25 m | 3:14.00 | |
21 | 506 | Sørensen Sebastian S. | 2008 | HILLERØD | 0801AG | 25 m | 3:14.71 | |
22 | 495 | Nielsen Christopher Perplies | 2007 | HILLERØD | 0771AP | 25 m | 3:18.00 | |
23 | 505 | Sørensen Sebastian Kjær | 2007 | HILLERØD | 0753AL | 25 m | 3:21.95 | |
24 | 439 | Eggert Tobias | 2011 | HILLERØD | 1171AC | 25 m | 4:40.00 | |
25 | 692 | Asskildt Kaare | 2006 | VÆRLØSE | 0659AJ | 25 m | ||
26 | 752 | Jensen Even Kirkegaard | 2009 | VEST | 0943BC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 25 september 2021 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:32 |
Løb 9, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 554 | Alfast Ellen Simoni | 2006 | HERLEV | 0604AI | 25 m | 2:34.51 | |
2 | 690 | Jensen Fiona | 2006 | VÆRLØSE | 0636AT | 25 m | 2:42.16 | |
3 | 593 | Peters Frida Gram | 2007 | HELSINGE | 0712AC | 25 m | 2:46.01 | |
4 | 736 | Bill Sally Emilie | 2007 | VAT CPH-MK | 0722AU | 25 m | 2:58.44 | |
5 | 493 | Jørgensen Anna Gregers | 2007 | HILLERØD | 0764AO | 25 m | 3:01.41 | |
6 | 724 | Bergendorff Anna Piao | 2007 | VAT CPH-MK | 0744AQ | 25 m | 3:03.58 | |
7 | 691 | Jørgensen Mette Roat | 2007 | VÆRLØSE | 0716AU | 25 m | 3:04.20 | |
8 | 410 | Lukowski Asta | 2010 | HOVEDSTAD | 1034AA | 25 m | 3:08.29 | |
9 | 683 | Eriksen Sofie K. | 2007 | VÆRLØSE | 0754AU | 25 m | 3:11.64 | |
10 | 636 | Skov Lilja | 2007 | FR.SUND | 0708AP | 25 m | 3:18.26 | |
11 | 497 | Poulsen Liva | 2007 | HILLERØD | 0774AO | 25 m | 3:18.47 | |
12 | 507 | Mogensen Tia Sofie Majvig | 2007 | HILLERØD | 0778AM | 25 m | 3:20.25 | |
13 | 546 | Gringer Nikoline Joy | 2009 | HERLEV | 0984AC | 25 m | 3:21.31 | |
14 | 422 | Zeller Ingrid | 2010 | HOVEDSTAD | 1044AA | 25 m | 3:27.25 | |
15 | 417 | Thastum Elisabeth | 2010 | HOVEDSTAD | 1084AA | 25 m | 3:33.68 | |
16 | 613 | Jesse Melani | 2008 | HELSINGE | 0804AA | 25 m | 3:37.68 | |
17 | 429 | Heschel Naja Koch | 2010 | HOVEDSTAD | 1064AB | 25 m | 3:38.11 | |
18 | 412 | Tischer Andrea Glasius | 2010 | HOVEDSTAD | 1074AB | 25 m | 3:50.89 | |
19 | 420 | Hansen Ida | 2010 | HOVEDSTAD | 1096AA | 25 m | 3:51.34 | |
20 | 582 | Føge Clara Nymark | 2011 | HERLEV | 1160AG | 25 m | ||
21 | 626 | Aamann Clara | 2007 | FR.SUND | 0712AW | 25 m | ||
22 | 627 | Lindberg Caroline | 2007 | FR.SUND | 0702AS | 25 m | ||
23 | 646 | Iversen Olivia Maibøll | 2009 | FR.SUND | 0938AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 25 september 2021 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:32 |
Løb 10, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 592 | Neldeberg Frederik Junker | 2000 | HELSINGE | 0095AI | 50 m | 2:14.97 | |
2 | 794 | Michaelsen William S. | 2001 | FR.SUND | 0135AK | 25 m | 2:20.49 | EFT |
3 | 655 | Dyrhauge Victor | 2004 | FR.SUND | 0407AJ | 50 m | 2:28.15 | |
4 | 603 | Foged Scott | 2005 | HELSINGE | 0575AI | 25 m | 2:34.28 | |
5 | 786 | Hofgaard Johan | 1998 | KU-SVØM | 9897AV | 25 m | 2:37.40 | |
6 | 640 | Nielsen Mads Bantz | 2004 | FR.SUND | 0465AK | 25 m | 2:40.17 | |
7 | 737 | Bragge August Juel | 2005 | VAT CPH-MK | 0581AO | 50 m | 2:41.71 | |
8 | 509 | Klitten Johan | 2006 | HILLERØD | 0667AL | 25 m | 2:46.36 | |
9 | 725 | Brandt-Lassen Asbjørn | 2006 | VAT CPH-MK | 0631AH | 25 m | 2:53.03 | |
10 | 629 | Midtgaard Gustav | 2008 | FR.SUND | 0843AD | 25 m | 2:57.53 | |
11 | 494 | Kammer Gustav | 2008 | HILLERØD | 0861AN | 25 m | 2:58.00 | |
12 | 500 | Rasmussen Mikkel | 2007 | HILLERØD | 0789AL | 25 m | 2:59.00 | |
13 | 502 | Jiang Nuoyan | 2007 | HILLERØD | 0769AL | 25 m | 3:01.47 | |
14 | 727 | Kastrup Emil Franck | 2009 | VAT CPH-MK | 0965BD | 25 m | 3:04.70 | |
15 | 508 | Nissen Mads | 2007 | HILLERØD | 0771AM | 25 m | 3:05.00 | |
16 | 499 | Hessellund Malik | 2007 | HILLERØD | 0763AP | 25 m | 3:06.00 | |
17 | 413 | Hertel Carl | 2009 | HOVEDSTAD | 0977AA | 25 m | 3:07.46 | |
18 | 505 | Sørensen Sebastian Kjær | 2007 | HILLERØD | 0753AL | 25 m | 3:08.00 | |
19 | 503 | Deren Oliver | 2007 | HILLERØD | 0711AQ | 25 m | 3:09.13 | |
20 | 501 | Andreasen Niels | 2009 | HILLERØD | 0935AE | 25 m | 3:11.00 | |
21 | 506 | Sørensen Sebastian S. | 2008 | HILLERØD | 0801AG | 25 m | 3:11.96 | |
22 | 608 | Arnholtz Loui | 2010 | HELSINGE | 1041AC | 25 m | 3:12.70 | |
23 | 728 | Harpøth Emil | 2008 | VAT CPH-MK | 0823AP | 25 m | 3:13.92 | |
24 | 635 | Marcussen Jacob Tykskov | 2006 | FR.SUND | 0645AL | 25 m | 3:15.21 | |
25 | 496 | Nissen Emil | 2006 | HILLERØD | 0633AN | 25 m | 3:23.81 | |
26 | 634 | Husum Lauritz Viborg | 2007 | FR.SUND | 0799AH | 25 m | 3:28.51 | |
27 | 504 | Danquart Otto Holbøll | 2007 | HILLERØD | 0731AI | 25 m | 3:31.78 | |
28 | 425 | Johannsson Julius Karl | 2009 | HOVEDSTAD | 0939AA | 25 m | 3:41.78 | |
29 | 632 | Nielsen Emil Bantz | 2007 | FR.SUND | 0755AB | 25 m | 3:59.69 | |
30 | 578 | Fener Mehmet | 2009 | HERLEV | 0941AE | 25 m | ||
31 | 579 | Hansen Liam | 2009 | HERLEV | 0925BC | 25 m | ||
32 | 625 | Nyland Rasmus | 2007 | FR.SUND | 0789AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 25 september 2021 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:32 |
Løb 11, 800m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 539 | Zobel Katharina | 2007 | HERLEV | 0748AB | 25 m | 11:41.44 | |
2 | 658 | Appel Line | 2007 | FR.SUND | 0778AG | 25 m | 12:22.64 | |
3 | 628 | Ryberg Liv Emilie | 2007 | FR.SUND | 0738AQ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 25 september 2021 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:32 |
Løb 12, 200m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 557 | Halawi Carlos | 2006 | HERLEV | 0697AR | 50 m | 2:13.53 | |
2 | 537 | Cortsen Mathias Toft | 2005 | HERLEV | 0585AI | 25 m | 2:22.98 | |
3 | 630 | Nielsen Lucas | 2004 | FR.SUND | 0403AO | 25 m | 2:24.93 | |
4 | 786 | Hofgaard Johan | 1998 | KU-SVØM | 9897AV | 25 m | 2:40.11 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 25 september 2021 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:32 |
Løb 13, 200m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 556 | Kallesøe Liv Waag | 2006 | HERLEV | 0634AF | 25 m | 2:39.11 | |
2 | 560 | Larsson Luna | 2006 | HERLEV | 0626AS | 25 m | 3:20.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 25 september 2021 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:32 |
Løb 14, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 592 | Neldeberg Frederik Junker | 2000 | HELSINGE | 0095AI | 25 m | 1:02.48 | |
2 | 569 | Struberg Harald Wiehe | 2003 | HERLEV | 0331AT | 25 m | 1:06.12 | |
3 | 565 | Enemærke Emil Kruse | 2005 | HERLEV | 0589AB | 25 m | 1:10.36 | |
4 | 609 | Peters Emil Gram | 2005 | HELSINGE | 0529AD | 25 m | 1:10.58 | |
5 | 553 | Halawi Rio | 2008 | HERLEV | 0825AN | 25 m | 1:12.85 | |
6 | 655 | Dyrhauge Victor | 2004 | FR.SUND | 0407AJ | 25 m | 1:14.69 | |
7 | 615 | Klitgaard Victor Møller | 2006 | HELSINGE | 0691AE | 25 m | 1:14.87 | |
8 | 603 | Foged Scott | 2005 | HELSINGE | 0575AI | 25 m | 1:15.30 | |
9 | 600 | Købsted Nicklas Kolt | 2006 | HELSINGE | 0601AG | 25 m | 1:17.44 | |
10 | 599 | Uldall Louie | 2005 | HELSINGE | 0537AE | 25 m | 1:17.74 | |
11 | 400 | Dreyer Magnus | 2007 | KALUNDBORG | 0743AG | 25 m | 1:20.45 | |
12 | 793 | Grølsted Emil Schønberg | 2007 | FR.SUND | 0781AJ | 25 m | 1:21.22 | EFT |
13 | 511 | Thorngreen Joachim Nyvang | 2007 | HILLERØD | 0757AG | 25 m | 1:21.56 | |
14 | 394 | Rask Jonas | 2006 | KALUNDBORG | 0605AF | 25 m | 1:21.87 | |
15 | 637 | Nielsen Mads Dencher | 2007 | FR.SUND | 0779AJ | 25 m | 1:25.60 | |
16 | 635 | Marcussen Jacob Tykskov | 2006 | FR.SUND | 0645AL | 25 m | 1:26.53 | |
17 | 725 | Brandt-Lassen Asbjørn | 2006 | VAT CPH-MK | 0631AH | 50 m | 1:28.08 | |
18 | 688 | Laursen Kasper Kempel | 2008 | VÆRLØSE | 0899AD | 25 m | 1:31.79 | |
19 | 601 | Brandt Nikolaj Assentoft | 2007 | HELSINGE | 0757AF | 25 m | 1:33.85 | |
20 | 401 | Larsen Johan Lykkebo | 2007 | KALUNDBORG | 0733AG | 25 m | 1:34.99 | |
21 | 629 | Midtgaard Gustav | 2008 | FR.SUND | 0843AD | 25 m | 1:35.89 | |
22 | 727 | Kastrup Emil Franck | 2009 | VAT CPH-MK | 0965BD | 25 m | 1:40.05 | |
23 | 729 | Akar Eran | 2008 | VAT CPH-MK | 0833AH | 25 m | 1:40.05 | |
24 | 647 | Rasmussen Ludvig | 2010 | FR.SUND | 1061AK | 25 m | 1:42.73 | |
25 | 607 | Kühl Victor | 2009 | HELSINGE | 0983AA | 25 m | 1:43.01 | |
26 | 549 | Christensen Jonas Pelle | 2009 | HERLEV | 0991AA | 25 m | 1:43.73 | |
27 | 544 | Cortsen Nicolaj | 2007 | HERLEV | 0735AL | 25 m | 1:44.96 | |
28 | 679 | Groth Alexander | 2008 | VÆRLØSE | 0859AJ | 25 m | 1:47.38 | |
29 | 459 | Blom Louie Moes | 2009 | HILLERØD | 0947BC | 25 m | 1:48.00 | |
30 | 719 | Bill Oskar Julius Krogh | 2009 | VAT CPH-MK | 0911BB | 25 m | 1:48.47 | |
31 | 547 | Føge Viktor Nymark | 2008 | HERLEV | 0887AD | 25 m | 1:50.32 | |
32 | 735 | Nielsen Rasmus Alexander | 2008 | VAT CPH-MK | 0843AH | 25 m | 1:51.48 | |
33 | 684 | Preben-Andersen Nicolai | 2007 | VÆRLØSE | 0751AN | 25 m | 1:52.46 | |
34 | 572 | Rønne Thomas | 2009 | HERLEV | 0989AC | 25 m | 1:52.50 | |
35 | 732 | Larsen Holger | 2008 | VAT CPH-MK | 0807AG | 25 m | 1:53.00 | |
36 | 453 | Hardy Oscar | 2010 | HILLERØD | 1003AG | 25 m | 2:14.66 | |
37 | 456 | Ortmann Theodor | 2010 | HILLERØD | 1001AG | 25 m | 2:22.00 | |
38 | 441 | Bech Willum | 2011 | HILLERØD | 1133AG | 25 m | 2:30.00 | |
39 | 442 | Egebjerg Alfred Høygaard | 2011 | HILLERØD | 1173AC | 25 m | 2:33.96 | |
40 | 452 | Deren Noa | 2012 | HILLERØD | 1281AD | 25 m | 2:35.00 | |
41 | 458 | Duelund-Hansen Aksel Otto | 2010 | HILLERØD | 1033AD | 25 m | 2:39.33 | |
42 | 397 | Hansen Sander Y | 2009 | KALUNDBORG | 0913AC | 25 m | ||
43 | 721 | Rosselló-Tang Thor | 2008 | VAT CPH-MK | 0853AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 25 september 2021 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:32 |
Løb 15, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 562 | Bay-Smidt Johanna Juul | 2002 | HERLEV | 0262AU | 25 m | 1:13.74 | |
2 | 568 | Andersen Anja Xin | 2004 | HERLEV | 0444AD | 25 m | 1:16.78 | |
3 | 554 | Alfast Ellen Simoni | 2006 | HERLEV | 0604AI | 25 m | 1:21.82 | |
4 | 598 | Arnholtz Liya | 2007 | HELSINGE | 0794AM | 25 m | 1:23.54 | |
5 | 535 | Karlsmark Iben | 2007 | HERLEV | 0716AJ | 25 m | 1:24.06 | |
6 | 534 | Powers Anna | 2007 | HERLEV | 0702AC | 25 m | 1:24.83 | |
7 | 559 | Kiefer-Hansen Andrea | 2006 | HERLEV | 0696AK | 25 m | 1:25.39 | |
8 | 542 | Dupont Kristine | 2007 | HERLEV | 0788AL | 25 m | 1:26.26 | |
9 | 656 | Sonne Julie | 2005 | FR.SUND | 0532AX | 25 m | 1:26.28 | |
10 | 538 | Honore Helena | 2007 | HERLEV | 0788AQ | 50 m | 1:26.91 | |
11 | 736 | Bill Sally Emilie | 2007 | VAT CPH-MK | 0722AU | 25 m | 1:28.93 | |
12 | 627 | Lindberg Caroline | 2007 | FR.SUND | 0702AS | 25 m | 1:31.03 | |
13 | 638 | Stang Freya | 2004 | FR.SUND | 0494BB | 25 m | 1:31.07 | |
14 | 723 | Uhl Carla | 2008 | VAT CPH-MK | 0852AM | 25 m | 1:33.67 | |
15 | 551 | Rosenkilde-Hansen Asta | 2007 | HERLEV | 0792AU | 25 m | 1:35.14 | |
16 | 685 | Hessner Nanna | 2007 | VÆRLØSE | 0764AU | 25 m | 1:35.28 | |
17 | 396 | Thomsen Thilde | 2008 | KALUNDBORG | 0806AA | 25 m | 1:36.81 | |
18 | 645 | Nielsen Marie Borregaard | 2008 | FR.SUND | 0864AE | 25 m | 1:39.39 | |
19 | 405 | Haurslev Lærke Andersen | 2007 | KALUNDBORG | 0776AY | 25 m | 1:40.35 | |
20 | 584 | Witt Amalie | 2010 | HERLEV | 1042AD | 25 m | 1:42.54 | |
21 | 715 | Kjerulf Louisa | 2009 | VAT CPH-MK | 0916AF | 25 m | 1:45.38 | |
22 | 466 | Sterup Caroline | 2009 | HILLERØD | 0986BF | 25 m | 1:47.45 | |
23 | 734 | Kammann Naja | 2008 | VAT CPH-MK | 0826AM | 25 m | 1:48.25 | |
24 | 469 | Bjørnholt Miriam | 2011 | HILLERØD | 1112AD | 25 m | 1:49.00 | |
25 | 588 | Byberg Mille Lai | 2010 | HELSINGE | 1018AG | 25 m | 1:50.90 | |
26 | 612 | Fortun Wilma | 2009 | HELSINGE | 0918AE | 25 m | 1:51.49 | |
27 | 726 | Lyse Ellen | 2007 | VAT CPH-MK | 0768AO | 25 m | 1:53.13 | |
28 | 717 | Hornbeck Maya Victoria | 2009 | VAT CPH-MK | 0968BB | 25 m | 1:55.25 | |
29 | 714 | Hjorth Laura Krak | 2009 | VAT CPH-MK | 0970BB | 25 m | 1:56.22 | |
30 | 644 | Skovsgaard Ellen Johanne | 2010 | FR.SUND | 1006AG | 25 m | 1:56.45 | |
31 | 691 | Jørgensen Mette Roat | 2007 | VÆRLØSE | 0716AU | 25 m | 1:56.60 | |
32 | 464 | Christoffersen Andrea | 2010 | HILLERØD | 1028AJ | 25 m | 1:57.16 | |
33 | 731 | Haastrup Frida Fly | 2008 | VAT CPH-MK | 0884AM | 25 m | 2:04.13 | |
34 | 450 | Egebjerg Ingrid Høygaard | 2011 | HILLERØD | 1138AD | 25 m | 2:14.73 | |
35 | 451 | Lykke Mille | 2012 | HILLERØD | 1294AB | 25 m | 2:23.62 | |
36 | 449 | Schrøder Frederikke | 2010 | HILLERØD | 1080AO | 25 m | 2:23.64 | |
37 | 445 | Dalgaard Clara | 2010 | HILLERØD | 1078AO | 25 m | 2:24.00 | |
38 | 448 | Thomsen Filippa Ravn | 2010 | HILLERØD | 1082AO | 25 m | 2:29.00 | |
39 | 444 | Frandsen Auna Vestergaard | 2012 | HILLERØD | 1264AE | 25 m | 2:35.00 | |
40 | 455 | Knudsen Sofia Scharff | 2011 | HILLERØD | 1152AJ | 25 m | 2:40.00 | |
41 | 571 | Mainz Victoria | 2009 | HERLEV | 0916BH | 25 m | ||
42 | 712 | Østergaard Emma | 2009 | VAT CPH-MK | 0906AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 25 september 2021 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:32 |
Løb 16, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 558 | Kenskov Laurits | 2001 | HERLEV | 0145AC | 25 m | 28.26 | |
2 | 594 | Kühnell Alexander | 2006 | HELSINGE | 0607AP | 25 m | 29.05 | |
3 | 639 | Krag Loui | 2007 | FR.SUND | 0793AD | 25 m | 29.74 | |
4 | 537 | Cortsen Mathias Toft | 2005 | HERLEV | 0585AI | 25 m | 31.42 | |
5 | 561 | Larsson Sofus Norby | 2004 | HERLEV | 0431AR | 25 m | 31.45 | |
6 | 557 | Halawi Carlos | 2006 | HERLEV | 0697AR | 50 m | 31.94 | |
7 | 652 | Appel Marcus | 2003 | FR.SUND | 0371AQ | 25 m | 32.00 | |
8 | 654 | Kristensen Jonathan | 2006 | FR.SUND | 0693AL | 25 m | 33.21 | |
9 | 795 | Kristensen Jonathan | 2006 | FR.SUND | 0693al | 25 m | 33.21 | EFT |
10 | 611 | Frederiksen Lukas | 2004 | HELSINGE | 0473AL | 25 m | 33.23 | |
11 | 693 | Madsen Jacob Michael | 2006 | VÆRLØSE | 0663AQ | 25 m | 33.28 | |
12 | 640 | Nielsen Mads Bantz | 2004 | FR.SUND | 0465AK | 25 m | 33.70 | |
13 | 517 | Larsen Sebastian Roesen | 2006 | HILLERØD | 0669AF | 25 m | 34.38 | |
14 | 696 | Lester Noah | 2006 | VÆRLØSE | 0677AF | 25 m | 34.55 | |
15 | 544 | Cortsen Nicolaj | 2007 | HERLEV | 0735AL | 25 m | 34.86 | |
16 | 545 | Bargmann Storm | 2007 | HERLEV | 0767AD | 25 m | 35.67 | |
17 | 553 | Halawi Rio | 2008 | HERLEV | 0825AN | 50 m | 36.00 | |
18 | 689 | Laursen Christian Kempel | 2008 | VÆRLØSE | 0849AD | 25 m | 36.28 | |
19 | 540 | Kirkelund Aksel | 2007 | HERLEV | 0787AL | 25 m | 36.92 | EFT |
20 | 633 | Lopacinskis Gustavs | 2009 | FR.SUND | 0967AA | 50 m | 38.09 | |
21 | 543 | Kallesøe Magne Waag | 2008 | HERLEV | 0827AA | 25 m | 38.55 | |
22 | 549 | Christensen Jonas Pelle | 2009 | HERLEV | 0991AA | 25 m | 38.79 | |
23 | 721 | Rosselló-Tang Thor | 2008 | VAT CPH-MK | 0853AH | 50 m | 39.08 | |
24 | 625 | Nyland Rasmus | 2007 | FR.SUND | 0789AJ | 25 m | 39.88 | |
25 | 692 | Asskildt Kaare | 2006 | VÆRLØSE | 0659AJ | 25 m | 40.06 | |
26 | 735 | Nielsen Rasmus Alexander | 2008 | VAT CPH-MK | 0843AH | 25 m | 40.13 | |
27 | 394 | Rask Jonas | 2006 | KALUNDBORG | 0605AF | 25 m | 40.65 | |
28 | 605 | Foged William | 2008 | HELSINGE | 0805AA | 25 m | 40.91 | |
29 | 729 | Akar Eran | 2008 | VAT CPH-MK | 0833AH | 25 m | 40.99 | |
30 | 728 | Harpøth Emil | 2008 | VAT CPH-MK | 0823AP | 25 m | 41.03 | |
31 | 413 | Hertel Carl | 2009 | HOVEDSTAD | 0977AA | 25 m | 41.18 | |
32 | 467 | Schønemann-Lund Gustav | 2009 | HILLERØD | 0981BF | 25 m | 43.00 | |
33 | 604 | Hovmand Arn Byrge | 2009 | HELSINGE | 0915AC | 25 m | 43.01 | |
34 | 682 | Krabbe Julius Holst | 2007 | VÆRLØSE | 0749AL | 25 m | 43.93 | |
35 | 632 | Nielsen Emil Bantz | 2007 | FR.SUND | 0755AB | 25 m | 44.25 | |
36 | 397 | Hansen Sander Y | 2009 | KALUNDBORG | 0913AC | 25 m | 44.36 | |
37 | 461 | Albrektsen Silas Bindslev | 2010 | HILLERØD | 1007AG | 25 m | 45.87 | |
38 | 425 | Johannsson Julius Karl | 2009 | HOVEDSTAD | 0939AA | 25 m | 45.88 | |
39 | 414 | Spellerberg August | 2009 | HOVEDSTAD | 0931AC | 25 m | 46.20 | |
40 | 457 | Thorning Bertram | 2009 | HILLERØD | 0973BC | 25 m | 47.45 | |
41 | 495 | Nielsen Christopher Perplies | 2007 | HILLERØD | 0771AP | 25 m | 47.57 | |
42 | 437 | Jensen Carlos Nicolas | 2010 | HILLERØD | 1055AD | 25 m | 49.65 | |
43 | 720 | Zimling Thias Roland | 2009 | VAT CPH-MK | 0977AD | 25 m | 50.36 | |
44 | 427 | Eriksen Karl Schiermer | 2010 | HOVEDSTAD | 1083AA | 25 m | 50.56 | |
45 | 460 | Kristiansen Lucas | 2009 | HILLERØD | 0955AE | 25 m | 50.57 | |
46 | 438 | Eggert Bastian | 2009 | HILLERØD | 0925AC | 25 m | 50.64 | |
47 | 426 | French Kalle Parker | 2010 | HOVEDSTAD | 1017AA | 25 m | 50.78 | |
48 | 740 | Neergaard Hampus De | 2009 | VAT CPH-MK | 0917BB | 25 m | 50.80 | |
49 | 648 | Cruse Malthe Enemark | 2010 | FR.SUND | 1065AA | 25 m | 51.31 | |
50 | 465 | Hansen Thore Uhre | 2009 | HILLERØD | 0975BC | 25 m | 52.01 | |
51 | 649 | Midtgaard Christoffer | 2010 | FR.SUND | 1027AH | 25 m | 52.06 | |
52 | 742 | Retpen Sixten Blicher | 2010 | VAT CPH-MK | 1013AI | 25 m | 53.71 | |
53 | 570 | Bargmann Wille Ask | 2010 | HERLEV | 1043AE | 25 m | 53.76 | |
54 | 423 | Johns Jakob | 2011 | HOVEDSTAD | 1101AA | 25 m | 54.06 | |
55 | 681 | Nielsen Christian Nyborg | 2008 | VÆRLØSE | 0805AP | 25 m | 54.12 | |
56 | 747 | Hornbech Jonathan | 2009 | VAT CPH-MK | 0967BE | 25 m | 58.53 | |
57 | 439 | Eggert Tobias | 2011 | HILLERØD | 1171AC | 25 m | 59.00 | |
58 | 591 | Kristensen Tobias | 2011 | HELSINGE | 1169AB | 25 m | 1:00.03 | |
59 | 446 | Ortmann Constantin | 2012 | HILLERØD | 1283AD | 25 m | 1:01.00 | |
60 | 472 | Sørensen Villads Grove | 2010 | HILLERØD | 1005AG | 25 m | 1:01.05 | |
61 | 454 | Stevenson Scott Halfdan Hausne | 2010 | HILLERØD | 1033AK | 25 m | 1:02.39 | |
62 | 421 | Tuxen Immanuel | 2010 | HOVEDSTAD | 1043AA | 25 m | 1:03.01 | |
63 | 479 | Kijne Julius | 2010 | HILLERØD | 1033AM | 25 m | 1:05.00 | |
64 | 486 | Hessellund Zakariah | 2009 | HILLERØD | 0977BC | 25 m | 1:05.93 | |
65 | 478 | Hessellund Jamal | 2012 | HILLERØD | 1297AE | 25 m | 1:10.00 | |
66 | 481 | Kuzmanovic Mihajlo | 2012 | HILLERØD | 1201AF | 25 m | 1:10.00 | |
67 | 482 | Kijne Sander | 2012 | HILLERØD | 1203AF | 25 m | 1:11.00 | |
68 | 576 | Aleksic Niklas Dresler | 2009 | HERLEV | 0901BH | 25 m | ||
69 | 585 | Claridge Tjalfe | 2012 | HELSINGE | 1249AD | 25 m | ||
70 | 749 | Hung-Møller Emil | 2009 | VAT CPH-MK | 0971BG | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 25 september 2021 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:32 |
Løb 17, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 555 | Eie Signe | 2005 | HERLEV | 0582AP | 25 m | 30.21 | |
2 | 512 | Pihl Athena Haugsted | 2006 | HILLERØD | 0652AA | 25 m | 32.03 | |
3 | 393 | Müller Beatrice Buhr | 2006 | KALUNDBORG | 0652AK | 25 m | 32.56 | EFT |
4 | 657 | Ottosen Klara Fris | 2007 | FR.SUND | 0736AL | 25 m | 33.03 | |
5 | 651 | Hansen Emilie Pyndt | 2004 | FR.SUND | 0466AP | 25 m | 33.31 | |
6 | 515 | Mølholm Emma | 2005 | HILLERØD | 0514AM | 25 m | 33.48 | |
7 | 406 | Bjerborg Isabella Holme | 2005 | KALUNDBORG | 0536AV | 25 m | 33.64 | |
8 | 552 | Lewinsky Karoline Dahl | 2006 | HERLEV | 0642AK | 25 m | 35.48 | |
9 | 695 | Sjøberg Rosa Marie | 2008 | VÆRLØSE | 0838AN | 25 m | 35.53 | |
10 | 550 | Rønne Sofija | 2006 | HERLEV | 0688AQ | 25 m | 35.89 | |
11 | 541 | Aleksic Katrine Dresler | 2007 | HERLEV | 0702AH | 25 m | 35.96 | |
12 | 606 | Thomsen Yasmin | 2007 | HELSINGE | 0766AQ | 25 m | 36.21 | |
13 | 636 | Skov Lilja | 2007 | FR.SUND | 0708AP | 25 m | 36.23 | |
14 | 403 | Stoklund Maria | 2006 | KALUNDBORG | 0648AF | 25 m | 36.70 | |
15 | 536 | Marsner Eleonora | 2009 | HERLEV | 0994AC | 25 m | 37.82 | |
16 | 733 | Bysand Mie | 2007 | VAT CPH-MK | 0706AJ | 25 m | 38.14 | |
17 | 631 | Truelsen Julie | 2008 | FR.SUND | 0854AE | 25 m | 38.25 | |
18 | 546 | Gringer Nikoline Joy | 2009 | HERLEV | 0984AC | 25 m | 38.50 | |
19 | 724 | Bergendorff Anna Piao | 2007 | VAT CPH-MK | 0744AQ | 25 m | 38.81 | |
20 | 539 | Zobel Katharina | 2007 | HERLEV | 0748AB | 25 m | 39.20 | |
21 | 614 | Poynton Malisha | 2006 | HELSINGE | 0646AY | 25 m | 39.43 | |
22 | 548 | Bogdanovic Ana | 2008 | HERLEV | 0852AG | 50 m | 39.48 | |
23 | 410 | Lukowski Asta | 2010 | HOVEDSTAD | 1034AA | 25 m | 39.51 | |
24 | 396 | Thomsen Thilde | 2008 | KALUNDBORG | 0806AA | 25 m | 39.85 | |
25 | 683 | Eriksen Sofie K. | 2007 | VÆRLØSE | 0754AU | 25 m | 40.37 | |
26 | 610 | Jensen Emily Amalie | 2007 | HELSINGE | 0754AE | 25 m | 40.94 | |
27 | 731 | Haastrup Frida Fly | 2008 | VAT CPH-MK | 0884AM | 25 m | 41.98 | |
28 | 628 | Ryberg Liv Emilie | 2007 | FR.SUND | 0738AQ | 25 m | 42.08 | |
29 | 730 | Profeta Flora Rebecca | 2008 | VAT CPH-MK | 0836AA | 25 m | 42.45 | |
30 | 551 | Rosenkilde-Hansen Asta | 2007 | HERLEV | 0792AU | 25 m | 42.69 | |
31 | 402 | Laursen Emma Friis | 2007 | KALUNDBORG | 0774AY | 25 m | 42.97 | |
32 | 422 | Zeller Ingrid | 2010 | HOVEDSTAD | 1044AA | 25 m | 43.35 | |
33 | 641 | Kunak Alba | 2010 | FR.SUND | 1012AH | 25 m | 44.95 | |
34 | 581 | Juhl Karoline Koch | 2009 | HERLEV | 0994AF | 25 m | 45.05 | |
35 | 404 | Mortensen Shaya | 2008 | KALUNDBORG | 0808AJ | 25 m | 45.85 | |
36 | 718 | Svarrer Nicoline | 2010 | VAT CPH-MK | 1062AH | 25 m | 46.12 | |
37 | 424 | Andersen Josefine Rodriguez | 2010 | HOVEDSTAD | 1078AP | 25 m | 46.78 | |
38 | 416 | Rosenmejer Caroline Marie | 2010 | HOVEDSTAD | 1056AA | 25 m | 46.83 | |
39 | 417 | Thastum Elisabeth | 2010 | HOVEDSTAD | 1084AA | 25 m | 47.07 | |
40 | 429 | Heschel Naja Koch | 2010 | HOVEDSTAD | 1064AB | 25 m | 48.21 | |
41 | 468 | Blomsterberg Mille Klæbel | 2010 | HILLERØD | 1026AJ | 25 m | 48.64 | |
42 | 586 | Lund Marina | 2012 | HELSINGE | 1262AD | 25 m | 49.52 | |
43 | 583 | Greve Anabel | 2010 | HERLEV | 1098AC | 25 m | 49.54 | |
44 | 419 | Biering-Sørensen Emma | 2009 | HOVEDSTAD | 0912BE | 25 m | 50.00 | |
45 | 659 | Wexøe Freja Skyum | 2010 | FR.SUND | 1020AQ | 25 m | 50.01 | |
46 | 713 | Stigel Johanne | 2009 | VAT CPH-MK | 0958AF | 25 m | 50.02 | |
47 | 626 | Aamann Clara | 2007 | FR.SUND | 0712AW | 25 m | 50.25 | |
48 | 462 | Vindekilde Emilie Stengel | 2009 | HILLERØD | 0966AE | 25 m | 50.49 | |
49 | 587 | Fortun Caysa | 2009 | HELSINGE | 0928AE | 25 m | 50.82 | |
50 | 577 | Jensen Mira | 2010 | HERLEV | 1090AK | 25 m | 50.91 | |
51 | 420 | Hansen Ida | 2010 | HOVEDSTAD | 1096AA | 25 m | 51.60 | |
52 | 412 | Tischer Andrea Glasius | 2010 | HOVEDSTAD | 1074AB | 25 m | 52.21 | |
53 | 741 | Ellehauge Katrine Barslund | 2010 | VAT CPH-MK | 1056AH | 25 m | 52.83 | |
54 | 575 | Gringer Olivia Jee | 2010 | HERLEV | 1090AP | 25 m | 52.90 | |
55 | 711 | Romero Adrianna Isabel | 2010 | VAT CPH-MK | 1060AH | 25 m | 53.58 | |
56 | 580 | Rasmussen Freya H. | 2010 | HERLEV | 1052AD | 25 m | 54.19 | |
57 | 463 | Hegested Lucca | 2010 | HILLERØD | 1024AJ | 25 m | 54.35 | |
58 | 471 | Kryshtalova Victoria | 2009 | HILLERØD | 0916BE | 25 m | 55.22 | |
59 | 650 | Skov Lucca | 2012 | FR.SUND | 1274AE | 25 m | 55.63 | |
60 | 590 | Fortun Norma | 2011 | HELSINGE | 1164AA | 25 m | 57.86 | |
61 | 642 | Nielsen Amalie Lærke | 2008 | FR.SUND | 0824AE | 25 m | 58.46 | |
62 | 680 | Nielsen Amalie Damm | 2010 | VÆRLØSE | 1004AM | 25 m | 58.95 | |
63 | 646 | Iversen Olivia Maibøll | 2009 | FR.SUND | 0938AI | 25 m | 59.41 | |
64 | 744 | Alichkina Sofia | 2010 | VAT CPH-MK | 1084AP | 25 m | 59.47 | |
65 | 430 | Riecke Signe Ewald | 2011 | HOVEDSTAD | 1126AA | 25 m | 1:00.00 | |
66 | 411 | Schmidt Alice Legarth | 2011 | HOVEDSTAD | 1104AA | 25 m | 1:00.23 | |
67 | 716 | Sigurdsson Malena Vágsheyg | 2009 | VAT CPH-MK | 0988BB | 25 m | 1:01.84 | |
68 | 477 | Solvig Isabel Kecia | 2012 | HILLERØD | 1238AG | 25 m | 1:03.00 | |
69 | 474 | Sauer Alba | 2012 | HILLERØD | 1214AG | 25 m | 1:04.00 | |
70 | 475 | Andersen Anna Brendstrup | 2010 | HILLERØD | 1048AQ | 25 m | 1:04.00 | |
71 | 473 | Verup Alba Fillipa | 2011 | HILLERØD | 1164AJ | 25 m | 1:05.00 | |
72 | 418 | Jakobsen Ella Marie B. | 2011 | HOVEDSTAD | 1184AA | 25 m | 1:05.13 | |
73 | 447 | Hildebrand Edith | 2011 | HILLERØD | 1124AG | 25 m | 1:05.39 | |
74 | 476 | Brodersen Ghita Work | 2011 | HILLERØD | 1168AJ | 25 m | 1:06.00 | |
75 | 480 | Lindor Nikoline Mols | 2011 | HILLERØD | 1172AJ | 25 m | 1:06.00 | |
76 | 433 | Asholt Zoi | 2011 | HOVEDSTAD | 1122AA | 25 m | 1:07.97 | |
77 | 483 | Scharlé Sofia | 2012 | HILLERØD | 1236AG | 25 m | 1:08.00 | |
78 | 484 | Nørregaard Sophia Wordenskjold | 2011 | HILLERØD | 1174AJ | 25 m | 1:08.00 | |
79 | 487 | Michaelsen Asta Abildgaard | 2011 | HILLERØD | 1166AJ | 25 m | 1:08.00 | |
80 | 485 | Hansen Viola Xenia Randall | 2011 | HILLERØD | 1176AJ | 25 m | 1:10.00 | |
81 | 432 | Kirkedal Sofie | 2011 | HOVEDSTAD | 1196AC | 25 m | 1:11.92 | |
82 | 398 | Fenger Aura-Xenia Korsgaard | 2010 | KALUNDBORG | 1044AP | 25 m | ||
83 | 573 | Jac Sarah | 2010 | HERLEV | 1030AP | 25 m | ||
84 | 574 | Stigsnaes Olivia Mai | 2011 | HERLEV | 1148AJ | 25 m | ||
85 | 589 | Veen Ingrid Marije Bjerre Van der | 2009 | HELSINGE | 0904BH | 25 m | ||
86 | 745 | Maj Ella | 2010 | VAT CPH-MK | 1098AO | 25 m | ||
87 | 746 | Mynster Emmy | 2010 | VAT CPH-MK | 1096AO | 25 m | ||
88 | 748 | Jensen Tilde | 2010 | VAT CPH-MK | 1002AP | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 25 september 2021 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:32 |
Løb 18, 4X50m Medley Mix |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 522 | Hils 1 | 2002 | HILLERØD | 25 m | 1:59.02 | ||
2 | 660 | Fr.sund Mix 1 | 2004 | FR.SUND | 25 m | 2:05.01 | ||
3 | 661 | Fr.sund Mix 2 | 2004 | FR.SUND | 25 m | 2:07.80 | ||
4 | 407 | Kalundborg Mix 1 | 2005 | KALUNDBORG | 25 m | 2:11.26 | ||
5 | 530 | Hils 1 Hajer | 2004 | HILLERØD | 25 m | 2:13.24 | ||
6 | 662 | Fr.sund Mix 3 | 2003 | FR.SUND | 25 m | 2:13.77 | ||
7 | 663 | Fr.sund Mix 4 | 2004 | FR.SUND | 25 m | 2:19.36 | ||
8 | 529 | Hils 2 Mix | 2006 | HILLERØD | 25 m | 2:29.29 | ||
9 | 664 | Fr.sund Mix 5 | 2007 | FR.SUND | 25 m | 2:30.79 | ||
10 | 408 | Kalundborg Mix 2 | 2007 | KALUNDBORG | 25 m | 2:33.54 | ||
11 | 665 | Fr.sund Mix 6 | 2007 | FR.SUND | 25 m | 2:36.57 | ||
12 | 666 | Fr.sund Mix 7 | 2009 | FR.SUND | 25 m | 2:40.79 | ||
13 | 531 | Hils 2,5 Mix | 2006 | HILLERØD | 25 m | 2:50.50 | ||
14 | 532 | Hils 2,8 Mix | 2007 | HILLERØD | 25 m | 3:00.65 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 25 september 2021 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:32 |
Løb 20, 400m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 655 | Dyrhauge Victor | 2004 | FR.SUND | 0407AJ | 25 m | 5:04.65 | |
2 | 639 | Krag Loui | 2007 | FR.SUND | 0793AD | 25 m | 5:15.02 | |
3 | 553 | Halawi Rio | 2008 | HERLEV | 0825AN | 25 m | 5:20.99 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 25 september 2021 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:32 |
Løb 21, 400m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 556 | Kallesøe Liv Waag | 2006 | HERLEV | 0634AF | 25 m | 5:13.21 | |
2 | 554 | Alfast Ellen Simoni | 2006 | HERLEV | 0604AI | 25 m | 5:13.41 | |
3 | 560 | Larsson Luna | 2006 | HERLEV | 0626AS | 25 m | 5:35.75 | |
4 | 539 | Zobel Katharina | 2007 | HERLEV | 0748AB | 25 m | 6:17.27 | |
5 | 613 | Jesse Melani | 2008 | HELSINGE | 0804AA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 25 september 2021 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:32 |
Løb 22, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 788 | Ohrt Alexander | 1997 | KU-SVØM | 9735AF | 25 m | 25.00 | |
2 | 514 | Kirchhoff Carl | 2002 | HILLERØD | 0257AL | 25 m | 25.34 | |
3 | 706 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 25 m | 25.40 | |
4 | 599 | Uldall Louie | 2005 | HELSINGE | 0537AE | 25 m | 25.68 | |
5 | 594 | Kühnell Alexander | 2006 | HELSINGE | 0607AP | 25 m | 26.29 | |
6 | 611 | Frederiksen Lukas | 2004 | HELSINGE | 0473AL | 25 m | 26.38 | |
7 | 561 | Larsson Sofus Norby | 2004 | HERLEV | 0431AR | 25 m | 26.52 | |
8 | 596 | Frederiksen Tobias | 2006 | HELSINGE | 0657AC | 25 m | 26.54 | |
9 | 700 | Vestergaard Frederik | 2006 | VI39 | 0675AK | 25 m | 26.59 | |
10 | 704 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 25 m | 26.68 | |
11 | 693 | Madsen Jacob Michael | 2006 | VÆRLØSE | 0663AQ | 25 m | 26.79 | |
12 | 516 | Mortensen Lucas T. | 2004 | HILLERØD | 0431AN | 50 m | 27.70 | |
13 | 652 | Appel Marcus | 2003 | FR.SUND | 0371AQ | 25 m | 27.71 | |
14 | 597 | Frederiksen Lasse S. | 2006 | HELSINGE | 0617AI | 25 m | 27.73 | |
15 | 513 | Larsen Jacob Koch | 2006 | HILLERØD | 0647AB | 25 m | 27.74 | |
16 | 654 | Kristensen Jonathan | 2006 | FR.SUND | 0693AL | 25 m | 27.77 | |
17 | 697 | Rasmussen Jonathan | 2006 | VI39 | 0617AD | 25 m | 28.04 | |
18 | 709 | Johansen Mathias | 2007 | VI39 | 0723AF | 25 m | 28.25 | |
19 | 544 | Cortsen Nicolaj | 2007 | HERLEV | 0735AL | 25 m | 28.46 | |
20 | 600 | Købsted Nicklas Kolt | 2006 | HELSINGE | 0601AG | 25 m | 28.75 | |
21 | 511 | Thorngreen Joachim Nyvang | 2007 | HILLERØD | 0757AG | 25 m | 28.76 | |
22 | 725 | Brandt-Lassen Asbjørn | 2006 | VAT CPH-MK | 0631AH | 50 m | 29.04 | |
23 | 509 | Klitten Johan | 2006 | HILLERØD | 0667AL | 25 m | 29.13 | |
24 | 615 | Klitgaard Victor Møller | 2006 | HELSINGE | 0691AE | 25 m | 29.38 | |
25 | 625 | Nyland Rasmus | 2007 | FR.SUND | 0789AJ | 25 m | 29.79 | |
26 | 601 | Brandt Nikolaj Assentoft | 2007 | HELSINGE | 0757AF | 25 m | 29.97 | |
27 | 517 | Larsen Sebastian Roesen | 2006 | HILLERØD | 0669AF | 25 m | 29.98 | |
28 | 540 | Kirkelund Aksel | 2007 | HERLEV | 0787AL | 25 m | 30.29 | EFT |
29 | 635 | Marcussen Jacob Tykskov | 2006 | FR.SUND | 0645AL | 25 m | 30.61 | |
30 | 679 | Groth Alexander | 2008 | VÆRLØSE | 0859AJ | 25 m | 30.67 | |
31 | 604 | Hovmand Arn Byrge | 2009 | HELSINGE | 0915AC | 25 m | 30.69 | |
32 | 633 | Lopacinskis Gustavs | 2009 | FR.SUND | 0967AA | 25 m | 30.82 | |
33 | 629 | Midtgaard Gustav | 2008 | FR.SUND | 0843AD | 25 m | 31.00 | |
34 | 637 | Nielsen Mads Dencher | 2007 | FR.SUND | 0779AJ | 25 m | 31.11 | |
35 | 545 | Bargmann Storm | 2007 | HERLEV | 0767AD | 25 m | 31.55 | |
36 | 729 | Akar Eran | 2008 | VAT CPH-MK | 0833AH | 50 m | 31.58 | |
37 | 634 | Husum Lauritz Viborg | 2007 | FR.SUND | 0799AH | 25 m | 31.89 | |
38 | 689 | Laursen Christian Kempel | 2008 | VÆRLØSE | 0849AD | 25 m | 32.10 | |
39 | 608 | Arnholtz Loui | 2010 | HELSINGE | 1041AC | 25 m | 32.54 | |
40 | 684 | Preben-Andersen Nicolai | 2007 | VÆRLØSE | 0751AN | 25 m | 33.11 | |
41 | 692 | Asskildt Kaare | 2006 | VÆRLØSE | 0659AJ | 25 m | 33.11 | |
42 | 728 | Harpøth Emil | 2008 | VAT CPH-MK | 0823AP | 50 m | 33.23 | |
43 | 732 | Larsen Holger | 2008 | VAT CPH-MK | 0807AG | 50 m | 33.25 | |
44 | 682 | Krabbe Julius Holst | 2007 | VÆRLØSE | 0749AL | 25 m | 33.43 | |
45 | 549 | Christensen Jonas Pelle | 2009 | HERLEV | 0991AA | 25 m | 33.63 | |
46 | 622 | Ahm-Jantzen Jonathan V | 2009 | GSK | 0949AA | 25 m | 33.63 | |
47 | 688 | Laursen Kasper Kempel | 2008 | VÆRLØSE | 0899AD | 25 m | 33.64 | |
48 | 543 | Kallesøe Magne Waag | 2008 | HERLEV | 0827AA | 25 m | 34.14 | |
49 | 607 | Kühl Victor | 2009 | HELSINGE | 0983AA | 25 m | 34.25 | |
50 | 686 | Boisen Sebastian Øster | 2008 | VÆRLØSE | 0873AJ | 25 m | 34.62 | |
51 | 578 | Fener Mehmet | 2009 | HERLEV | 0941AE | 25 m | 34.92 | |
52 | 751 | Trangbæk Bertram J. | 2009 | VEST | 0953AD | 25 m | 35.17 | |
53 | 457 | Thorning Bertram | 2009 | HILLERØD | 0973BC | 25 m | 35.76 | |
54 | 426 | French Kalle Parker | 2010 | HOVEDSTAD | 1017AA | 25 m | 36.10 | |
55 | 413 | Hertel Carl | 2009 | HOVEDSTAD | 0977AA | 50 m | 37.71 | |
56 | 764 | Nygaard Noah | 2008 | VEST | 0807AE | 25 m | 38.01 | |
57 | 428 | Larsen Leif Evald | 2010 | HOVEDSTAD | 1053AA | 25 m | 38.22 | |
58 | 770 | Kjærsgaard Anton Tidemann | 2009 | VEST | 0941BC | 25 m | 38.25 | |
59 | 761 | Parbst Mads Ulslev | 2008 | VEST | 0871AD | 25 m | 38.29 | |
60 | 720 | Zimling Thias Roland | 2009 | VAT CPH-MK | 0977AD | 25 m | 38.52 | |
61 | 762 | Tordrup Markus | 2010 | VEST | 1057AF | 25 m | 39.72 | |
62 | 757 | Packert-Frandsen Jonas | 2009 | VEST | 0907AE | 25 m | 39.75 | |
63 | 425 | Johannsson Julius Karl | 2009 | HOVEDSTAD | 0939AA | 25 m | 39.88 | |
64 | 648 | Cruse Malthe Enemark | 2010 | FR.SUND | 1065AA | 25 m | 40.04 | |
65 | 576 | Aleksic Niklas Dresler | 2009 | HERLEV | 0901BH | 25 m | 40.23 | |
66 | 414 | Spellerberg August | 2009 | HOVEDSTAD | 0931AC | 25 m | 40.41 | |
67 | 460 | Kristiansen Lucas | 2009 | HILLERØD | 0955AE | 25 m | 40.56 | |
68 | 591 | Kristensen Tobias | 2011 | HELSINGE | 1169AB | 25 m | 40.71 | |
69 | 423 | Johns Jakob | 2011 | HOVEDSTAD | 1101AA | 25 m | 41.19 | |
70 | 772 | Kleis Magnus | 2010 | VEST | 1025AC | 25 m | 41.71 | |
71 | 647 | Rasmussen Ludvig | 2010 | FR.SUND | 1061AK | 25 m | 41.75 | |
72 | 467 | Schønemann-Lund Gustav | 2009 | HILLERØD | 0981BF | 25 m | 41.88 | |
73 | 773 | Jønsson Anton | 2009 | VEST | 0963BG | 25 m | 42.41 | |
74 | 752 | Jensen Even Kirkegaard | 2009 | VEST | 0943BC | 25 m | 43.14 | |
75 | 681 | Nielsen Christian Nyborg | 2008 | VÆRLØSE | 0805AP | 25 m | 43.58 | |
76 | 767 | Cetinkaya Ronas | 2010 | VEST | 1007AB | 25 m | 44.24 | |
77 | 427 | Eriksen Karl Schiermer | 2010 | HOVEDSTAD | 1083AA | 25 m | 44.50 | |
78 | 649 | Midtgaard Christoffer | 2010 | FR.SUND | 1027AH | 25 m | 45.34 | |
79 | 719 | Bill Oskar Julius Krogh | 2009 | VAT CPH-MK | 0911BB | 25 m | 45.57 | |
80 | 765 | Seneberg Noah | 2010 | VEST | 1059AF | 25 m | 45.58 | |
81 | 756 | Nielsen Jacob Bornhøft | 2010 | VEST | 1055AF | 25 m | 46.26 | |
82 | 472 | Sørensen Villads Grove | 2010 | HILLERØD | 1005AG | 25 m | 47.28 | |
83 | 747 | Hornbech Jonathan | 2009 | VAT CPH-MK | 0967BE | 25 m | 47.70 | |
84 | 766 | Bayer Rasmus Valentin | 2010 | VEST | 1001AM | 25 m | 49.02 | |
85 | 421 | Tuxen Immanuel | 2010 | HOVEDSTAD | 1043AA | 25 m | 49.53 | |
86 | 459 | Blom Louie Moes | 2009 | HILLERØD | 0947BC | 25 m | 51.57 | |
87 | 458 | Duelund-Hansen Aksel Otto | 2010 | HILLERØD | 1033AD | 25 m | 54.69 | |
88 | 585 | Claridge Tjalfe | 2012 | HELSINGE | 1249AD | 25 m | 56.93 | |
89 | 749 | Hung-Møller Emil | 2009 | VAT CPH-MK | 0971BG | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 25 september 2021 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:32 |
Løb 23, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 707 | Andersen Anna | 2007 | VI39 | 0732AK | 25 m | 26.74 | |
2 | 699 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 25 m | 27.71 | |
3 | 512 | Pihl Athena Haugsted | 2006 | HILLERØD | 0652AA | 25 m | 27.83 | |
4 | 555 | Eie Signe | 2005 | HERLEV | 0582AP | 50 m | 27.84 | |
5 | 690 | Jensen Fiona | 2006 | VÆRLØSE | 0636AT | 25 m | 28.99 | |
6 | 564 | Kallesøe Kaja Waag | 2005 | HERLEV | 0576AM | 25 m | 29.13 | |
7 | 562 | Bay-Smidt Johanna Juul | 2002 | HERLEV | 0262AU | 50 m | 29.16 | |
8 | 698 | Møller-Ern Alma | 2006 | VI39 | 0662AB | 25 m | 29.53 | |
9 | 542 | Dupont Kristine | 2007 | HERLEV | 0788AL | 25 m | 29.65 | |
10 | 559 | Kiefer-Hansen Andrea | 2006 | HERLEV | 0696AK | 25 m | 29.99 | |
11 | 606 | Thomsen Yasmin | 2007 | HELSINGE | 0766AQ | 25 m | 30.64 | |
12 | 658 | Appel Line | 2007 | FR.SUND | 0778AG | 25 m | 30.74 | |
13 | 657 | Ottosen Klara Fris | 2007 | FR.SUND | 0736AL | 25 m | 30.80 | |
14 | 790 | Gallone Stefania | 1998 | KU-SVØM | 25 m | 31.00 | ||
15 | 703 | Ghizzaui Lara | 2007 | VI39 | 0702AF | 25 m | 31.24 | |
16 | 536 | Marsner Eleonora | 2009 | HERLEV | 0994AC | 25 m | 31.35 | |
17 | 598 | Arnholtz Liya | 2007 | HELSINGE | 0794AM | 25 m | 31.71 | |
18 | 610 | Jensen Emily Amalie | 2007 | HELSINGE | 0754AE | 25 m | 31.76 | |
19 | 602 | Leisted Pernille Møller | 2002 | HELSINGE | 0288AU | 25 m | 31.91 | |
20 | 723 | Uhl Carla | 2008 | VAT CPH-MK | 0852AM | 50 m | 31.93 | |
21 | 695 | Sjøberg Rosa Marie | 2008 | VÆRLØSE | 0838AN | 25 m | 32.22 | |
22 | 683 | Eriksen Sofie K. | 2007 | VÆRLØSE | 0754AU | 25 m | 32.35 | |
23 | 538 | Honore Helena | 2007 | HERLEV | 0788AQ | 50 m | 32.54 | |
24 | 724 | Bergendorff Anna Piao | 2007 | VAT CPH-MK | 0744AQ | 50 m | 32.63 | |
25 | 551 | Rosenkilde-Hansen Asta | 2007 | HERLEV | 0792AU | 25 m | 32.71 | |
26 | 691 | Jørgensen Mette Roat | 2007 | VÆRLØSE | 0716AU | 25 m | 32.94 | |
27 | 548 | Bogdanovic Ana | 2008 | HERLEV | 0852AG | 25 m | 32.96 | |
28 | 550 | Rønne Sofija | 2006 | HERLEV | 0688AQ | 50 m | 33.03 | |
29 | 552 | Lewinsky Karoline Dahl | 2006 | HERLEV | 0642AK | 50 m | 33.17 | |
30 | 731 | Haastrup Frida Fly | 2008 | VAT CPH-MK | 0884AM | 50 m | 33.29 | |
31 | 614 | Poynton Malisha | 2006 | HELSINGE | 0646AY | 25 m | 33.38 | |
32 | 733 | Bysand Mie | 2007 | VAT CPH-MK | 0706AJ | 50 m | 34.12 | |
33 | 626 | Aamann Clara | 2007 | FR.SUND | 0712AW | 25 m | 34.43 | |
34 | 627 | Lindberg Caroline | 2007 | FR.SUND | 0702AS | 25 m | 34.45 | |
35 | 645 | Nielsen Marie Borregaard | 2008 | FR.SUND | 0864AE | 25 m | 34.79 | |
36 | 644 | Skovsgaard Ellen Johanne | 2010 | FR.SUND | 1006AG | 25 m | 35.19 | |
37 | 646 | Iversen Olivia Maibøll | 2009 | FR.SUND | 0938AI | 25 m | 35.74 | |
38 | 760 | Lundemoes Lucca | 2009 | VEST | 0918BA | 25 m | 35.76 | |
39 | 641 | Kunak Alba | 2010 | FR.SUND | 1012AH | 25 m | 35.80 | |
40 | 628 | Ryberg Liv Emilie | 2007 | FR.SUND | 0738AQ | 25 m | 35.81 | |
41 | 653 | Eg Kornelia | 2008 | FR.SUND | 0888AC | 25 m | 35.89 | |
42 | 571 | Mainz Victoria | 2009 | HERLEV | 0916BH | 25 m | 36.08 | |
43 | 726 | Lyse Ellen | 2007 | VAT CPH-MK | 0768AO | 25 m | 36.13 | |
44 | 410 | Lukowski Asta | 2010 | HOVEDSTAD | 1034AA | 25 m | 36.44 | |
45 | 763 | Kristensen Mia | 2009 | VEST | 0958AE | 25 m | 36.87 | |
46 | 466 | Sterup Caroline | 2009 | HILLERØD | 0986BF | 25 m | 38.00 | |
47 | 754 | Holse Frederikke Krogdal | 2010 | VEST | 1006AJ | 25 m | 39.62 | |
48 | 643 | Nielsen Anna Dencher | 2010 | FR.SUND | 1048AC | 25 m | 39.85 | |
49 | 588 | Byberg Mille Lai | 2010 | HELSINGE | 1018AG | 25 m | 39.91 | |
50 | 718 | Svarrer Nicoline | 2010 | VAT CPH-MK | 1062AH | 25 m | 39.93 | |
51 | 462 | Vindekilde Emilie Stengel | 2009 | HILLERØD | 0966AE | 25 m | 39.95 | |
52 | 612 | Fortun Wilma | 2009 | HELSINGE | 0918AE | 25 m | 40.01 | |
53 | 417 | Thastum Elisabeth | 2010 | HOVEDSTAD | 1084AA | 25 m | 40.46 | |
54 | 586 | Lund Marina | 2012 | HELSINGE | 1262AD | 25 m | 40.47 | |
55 | 469 | Bjørnholt Miriam | 2011 | HILLERØD | 1112AD | 25 m | 40.65 | |
56 | 587 | Fortun Caysa | 2009 | HELSINGE | 0928AE | 25 m | 41.66 | |
57 | 769 | Trangbæk Tilde Jespersen | 2011 | VEST | 1122AB | 25 m | 42.09 | |
58 | 422 | Zeller Ingrid | 2010 | HOVEDSTAD | 1044AA | 25 m | 42.24 | |
59 | 711 | Romero Adrianna Isabel | 2010 | VAT CPH-MK | 1060AH | 25 m | 42.49 | |
60 | 758 | Murphy Lissie | 2010 | VEST | 1074AD | 25 m | 42.57 | |
61 | 713 | Stigel Johanne | 2009 | VAT CPH-MK | 0958AF | 25 m | 42.79 | |
62 | 416 | Rosenmejer Caroline Marie | 2010 | HOVEDSTAD | 1056AA | 25 m | 43.22 | |
63 | 755 | Højsteen Ina | 2010 | VEST | 1068AB | 25 m | 43.65 | |
64 | 753 | Kristoffersen Filippa | 2010 | VEST | 1002AJ | 25 m | 43.91 | |
65 | 420 | Hansen Ida | 2010 | HOVEDSTAD | 1096AA | 50 m | 44.50 | |
66 | 642 | Nielsen Amalie Lærke | 2008 | FR.SUND | 0824AE | 25 m | 44.54 | |
67 | 712 | Østergaard Emma | 2009 | VAT CPH-MK | 0906AF | 25 m | 44.79 | |
68 | 412 | Tischer Andrea Glasius | 2010 | HOVEDSTAD | 1074AB | 25 m | 44.99 | |
69 | 432 | Kirkedal Sofie | 2011 | HOVEDSTAD | 1196AC | 25 m | 45.13 | |
70 | 573 | Jac Sarah | 2010 | HERLEV | 1030AP | 25 m | 45.29 | |
71 | 415 | Baustert Caroline M. | 2011 | HOVEDSTAD | 1136AA | 25 m | 45.96 | |
72 | 580 | Rasmussen Freya H. | 2010 | HERLEV | 1052AD | 25 m | 46.31 | |
73 | 583 | Greve Anabel | 2010 | HERLEV | 1098AC | 25 m | 46.43 | |
74 | 463 | Hegested Lucca | 2010 | HILLERØD | 1024AJ | 25 m | 46.66 | |
75 | 411 | Schmidt Alice Legarth | 2011 | HOVEDSTAD | 1104AA | 25 m | 46.72 | |
76 | 680 | Nielsen Amalie Damm | 2010 | VÆRLØSE | 1004AM | 25 m | 46.78 | |
77 | 589 | Veen Ingrid Marije Bjerre Van der | 2009 | HELSINGE | 0904BH | 25 m | 47.68 | |
78 | 429 | Heschel Naja Koch | 2010 | HOVEDSTAD | 1064AB | 25 m | 47.69 | |
79 | 590 | Fortun Norma | 2011 | HELSINGE | 1164AA | 25 m | 48.02 | |
80 | 768 | Forsmark Sofie | 2010 | VEST | 1004AJ | 25 m | 48.08 | |
81 | 468 | Blomsterberg Mille Klæbel | 2010 | HILLERØD | 1026AJ | 25 m | 48.92 | |
82 | 424 | Andersen Josefine Rodriguez | 2010 | HOVEDSTAD | 1078AP | 25 m | 50.00 | |
83 | 741 | Ellehauge Katrine Barslund | 2010 | VAT CPH-MK | 1056AH | 25 m | 50.34 | |
84 | 744 | Alichkina Sofia | 2010 | VAT CPH-MK | 1084AP | 25 m | 52.54 | |
85 | 716 | Sigurdsson Malena Vágsheyg | 2009 | VAT CPH-MK | 0988BB | 25 m | 52.59 | |
86 | 433 | Asholt Zoi | 2011 | HOVEDSTAD | 1122AA | 25 m | 52.97 | |
87 | 430 | Riecke Signe Ewald | 2011 | HOVEDSTAD | 1126AA | 25 m | 53.15 | |
88 | 418 | Jakobsen Ella Marie B. | 2011 | HOVEDSTAD | 1184AA | 25 m | 54.61 | |
89 | 715 | Kjerulf Louisa | 2009 | VAT CPH-MK | 0916AF | 25 m | 55.13 | |
90 | 464 | Christoffersen Andrea | 2010 | HILLERØD | 1028AJ | 25 m | 56.68 | |
91 | 419 | Biering-Sørensen Emma | 2009 | HOVEDSTAD | 0912BE | 25 m | 57.42 | |
92 | 409 | Braad Christiane | 2011 | HOVEDSTAD | 1166AB | 25 m | 1:12.27 | |
93 | 574 | Stigsnaes Olivia Mai | 2011 | HERLEV | 1148AJ | 25 m | ||
94 | 745 | Maj Ella | 2010 | VAT CPH-MK | 1098AO | 25 m | ||
95 | 746 | Mynster Emmy | 2010 | VAT CPH-MK | 1096AO | 25 m | ||
96 | 748 | Jensen Tilde | 2010 | VAT CPH-MK | 1002AP | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 25 september 2021 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:32 |
Løb 24, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 558 | Kenskov Laurits | 2001 | HERLEV | 0145AC | 50 m | 55.20 | |
2 | 557 | Halawi Carlos | 2006 | HERLEV | 0697AR | 25 m | 58.72 | |
3 | 514 | Kirchhoff Carl | 2002 | HILLERØD | 0257AL | 50 m | 59.09 | |
4 | 704 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 50 m | 59.09 | |
5 | 706 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 25 m | 1:00.44 | |
6 | 565 | Enemærke Emil Kruse | 2005 | HERLEV | 0589AB | 25 m | 1:02.53 | |
7 | 537 | Cortsen Mathias Toft | 2005 | HERLEV | 0585AI | 25 m | 1:02.77 | |
8 | 655 | Dyrhauge Victor | 2004 | FR.SUND | 0407AJ | 25 m | 1:02.94 | |
9 | 630 | Nielsen Lucas | 2004 | FR.SUND | 0403AO | 25 m | 1:03.72 | |
10 | 640 | Nielsen Mads Bantz | 2004 | FR.SUND | 0465AK | 25 m | 1:04.88 | |
11 | 696 | Lester Noah | 2006 | VÆRLØSE | 0677AF | 25 m | 1:06.20 | |
12 | 737 | Bragge August Juel | 2005 | VAT CPH-MK | 0581AO | 50 m | 1:06.91 | |
13 | 700 | Vestergaard Frederik | 2006 | VI39 | 0675AK | 25 m | 1:09.39 | |
14 | 793 | Grølsted Emil Schønberg | 2007 | FR.SUND | 0781AJ | 25 m | 1:10.01 | EFT |
15 | 654 | Kristensen Jonathan | 2006 | FR.SUND | 0693AL | 25 m | 1:10.48 | |
16 | 795 | Kristensen Jonathan | 2006 | FR.SUND | 0693al | 25 m | 1:10.48 | EFT |
17 | 708 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 0751AA | 25 m | 1:10.93 | |
18 | 710 | Leisvig Marinus | 2007 | VI39 | 0773AD | 25 m | 1:12.92 | |
19 | 705 | Hvid William | 2007 | VI39 | 0737AH | 25 m | 1:13.67 | |
20 | 547 | Føge Viktor Nymark | 2008 | HERLEV | 0887AD | 25 m | 1:15.16 | |
21 | 721 | Rosselló-Tang Thor | 2008 | VAT CPH-MK | 0853AH | 50 m | 1:17.63 | |
22 | 509 | Klitten Johan | 2006 | HILLERØD | 0667AL | 25 m | 1:20.01 | |
23 | 605 | Foged William | 2008 | HELSINGE | 0805AA | 25 m | 1:25.63 | |
24 | 697 | Rasmussen Jonathan | 2006 | VI39 | 0617AD | 50 m | 1:28.21 | |
25 | 727 | Kastrup Emil Franck | 2009 | VAT CPH-MK | 0965BD | 25 m | 1:30.68 | |
26 | 725 | Brandt-Lassen Asbjørn | 2006 | VAT CPH-MK | 0631AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 25 september 2021 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:32 |
Løb 25, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 563 | Bierre Victoria | 2000 | HERLEV | 0022AS | 25 m | 1:02.75 | |
2 | 707 | Andersen Anna | 2007 | VI39 | 0732AK | 25 m | 1:04.40 | |
3 | 698 | Møller-Ern Alma | 2006 | VI39 | 0662AB | 25 m | 1:06.86 | |
4 | 560 | Larsson Luna | 2006 | HERLEV | 0626AS | 25 m | 1:11.34 | |
5 | 651 | Hansen Emilie Pyndt | 2004 | FR.SUND | 0466AP | 25 m | 1:12.13 | |
6 | 534 | Powers Anna | 2007 | HERLEV | 0702AC | 25 m | 1:12.77 | |
7 | 631 | Truelsen Julie | 2008 | FR.SUND | 0854AE | 25 m | 1:14.71 | |
8 | 541 | Aleksic Katrine Dresler | 2007 | HERLEV | 0702AH | 25 m | 1:21.94 | |
9 | 546 | Gringer Nikoline Joy | 2009 | HERLEV | 0984AC | 25 m | 1:23.99 | |
10 | 492 | Jørgensen Andrea | 2008 | HILLERØD | 0864AG | 25 m | 1:25.00 | |
11 | 736 | Bill Sally Emilie | 2007 | VAT CPH-MK | 0722AU | 25 m | 1:26.87 | |
12 | 730 | Profeta Flora Rebecca | 2008 | VAT CPH-MK | 0836AA | 25 m | 1:47.82 | |
13 | 584 | Witt Amalie | 2010 | HERLEV | 1042AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 25 september 2021 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:32 |
Løb 26, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 592 | Neldeberg Frederik Junker | 2000 | HELSINGE | 0095AI | 25 m | 2:17.48 | |
2 | 569 | Struberg Harald Wiehe | 2003 | HERLEV | 0331AT | 25 m | 2:28.58 | |
3 | 566 | Castella Nicholas | 2007 | HERLEV | 0729AL | 25 m | 2:31.02 | |
4 | 553 | Halawi Rio | 2008 | HERLEV | 0825AN | 25 m | 2:40.00 | |
5 | 603 | Foged Scott | 2005 | HELSINGE | 0575AI | 25 m | 2:46.71 | |
6 | 708 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 0751AA | 25 m | 2:59.08 | |
7 | 635 | Marcussen Jacob Tykskov | 2006 | FR.SUND | 0645AL | 25 m | 3:12.85 | |
8 | 622 | Ahm-Jantzen Jonathan V | 2009 | GSK | 0949AA | 25 m | 3:26.22 | |
9 | 459 | Blom Louie Moes | 2009 | HILLERØD | 0947BC | 25 m | 3:40.00 | |
10 | 607 | Kühl Victor | 2009 | HELSINGE | 0983AA | 25 m | 3:42.86 | |
11 | 637 | Nielsen Mads Dencher | 2007 | FR.SUND | 0779AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 25 september 2021 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:32 |
Løb 27, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 699 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 25 m | 2:34.92 | |
2 | 703 | Ghizzaui Lara | 2007 | VI39 | 0702AF | 25 m | 2:53.85 | |
3 | 535 | Karlsmark Iben | 2007 | HERLEV | 0716AJ | 25 m | 2:55.99 | |
4 | 554 | Alfast Ellen Simoni | 2006 | HERLEV | 0604AI | 25 m | 3:00.38 | |
5 | 694 | Søbye Viola | 2006 | VÆRLØSE | 0648AT | 25 m | 3:14.34 | |
6 | 627 | Lindberg Caroline | 2007 | FR.SUND | 0702AS | 50 m | 3:51.41 | |
7 | 588 | Byberg Mille Lai | 2010 | HELSINGE | 1018AG | 25 m | 3:56.94 | |
8 | 612 | Fortun Wilma | 2009 | HELSINGE | 0918AE | 25 m | 3:59.63 | |
9 | 724 | Bergendorff Anna Piao | 2007 | VAT CPH-MK | 0744AQ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 25 september 2021 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:32 |
Løb 28, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 594 | Kühnell Alexander | 2006 | HELSINGE | 0607AP | 25 m | 1:01.47 | |
2 | 600 | Købsted Nicklas Kolt | 2006 | HELSINGE | 0601AG | 25 m | 1:06.33 | |
3 | 709 | Johansen Mathias | 2007 | VI39 | 0723AF | 25 m | 1:06.64 | |
4 | 639 | Krag Loui | 2007 | FR.SUND | 0793AD | 25 m | 1:07.59 | |
5 | 561 | Larsson Sofus Norby | 2004 | HERLEV | 0431AR | 25 m | 1:08.18 | |
6 | 710 | Leisvig Marinus | 2007 | VI39 | 0773AD | 25 m | 1:12.17 | |
7 | 705 | Hvid William | 2007 | VI39 | 0737AH | 25 m | 1:12.50 | |
8 | 547 | Føge Viktor Nymark | 2008 | HERLEV | 0887AD | 25 m | 1:13.01 | |
9 | 545 | Bargmann Storm | 2007 | HERLEV | 0767AD | 25 m | 1:18.23 | |
10 | 494 | Kammer Gustav | 2008 | HILLERØD | 0861AN | 25 m | 1:21.61 | |
11 | 499 | Hessellund Malik | 2007 | HILLERØD | 0763AP | 25 m | 1:22.00 | |
12 | 503 | Deren Oliver | 2007 | HILLERØD | 0711AQ | 25 m | 1:22.00 | |
13 | 721 | Rosselló-Tang Thor | 2008 | VAT CPH-MK | 0853AH | 25 m | 1:22.25 | |
14 | 549 | Christensen Jonas Pelle | 2009 | HERLEV | 0991AA | 25 m | 1:22.98 | |
15 | 495 | Nielsen Christopher Perplies | 2007 | HILLERØD | 0771AP | 25 m | 1:25.00 | |
16 | 728 | Harpøth Emil | 2008 | VAT CPH-MK | 0823AP | 25 m | 1:25.15 | |
17 | 543 | Kallesøe Magne Waag | 2008 | HERLEV | 0827AA | 25 m | 1:25.79 | |
18 | 725 | Brandt-Lassen Asbjørn | 2006 | VAT CPH-MK | 0631AH | 50 m | 1:27.03 | |
19 | 732 | Larsen Holger | 2008 | VAT CPH-MK | 0807AG | 50 m | 1:28.17 | |
20 | 413 | Hertel Carl | 2009 | HOVEDSTAD | 0977AA | 25 m | 1:28.94 | |
21 | 504 | Danquart Otto Holbøll | 2007 | HILLERØD | 0731AI | 25 m | 1:30.38 | |
22 | 729 | Akar Eran | 2008 | VAT CPH-MK | 0833AH | 50 m | 1:31.85 | |
23 | 727 | Kastrup Emil Franck | 2009 | VAT CPH-MK | 0965BD | 25 m | 1:32.99 | |
24 | 505 | Sørensen Sebastian Kjær | 2007 | HILLERØD | 0753AL | 25 m | 1:33.26 | |
25 | 634 | Husum Lauritz Viborg | 2007 | FR.SUND | 0799AH | 25 m | 1:33.54 | |
26 | 625 | Nyland Rasmus | 2007 | FR.SUND | 0789AJ | 25 m | 1:33.75 | |
27 | 428 | Larsen Leif Evald | 2010 | HOVEDSTAD | 1053AA | 25 m | 1:34.25 | |
28 | 751 | Trangbæk Bertram J. | 2009 | VEST | 0953AD | 25 m | 1:36.60 | |
29 | 761 | Parbst Mads Ulslev | 2008 | VEST | 0871AD | 25 m | 1:37.31 | |
30 | 572 | Rønne Thomas | 2009 | HERLEV | 0989AC | 25 m | 1:38.41 | |
31 | 506 | Sørensen Sebastian S. | 2008 | HILLERØD | 0801AG | 25 m | 1:38.43 | |
32 | 425 | Johannsson Julius Karl | 2009 | HOVEDSTAD | 0939AA | 25 m | 1:39.11 | |
33 | 501 | Andreasen Niels | 2009 | HILLERØD | 0935AE | 25 m | 1:39.40 | |
34 | 764 | Nygaard Noah | 2008 | VEST | 0807AE | 25 m | 1:42.62 | |
35 | 570 | Bargmann Wille Ask | 2010 | HERLEV | 1043AE | 25 m | 1:42.74 | |
36 | 427 | Eriksen Karl Schiermer | 2010 | HOVEDSTAD | 1083AA | 25 m | 1:43.05 | |
37 | 414 | Spellerberg August | 2009 | HOVEDSTAD | 0931AC | 25 m | 1:43.53 | |
38 | 752 | Jensen Even Kirkegaard | 2009 | VEST | 0943BC | 25 m | 1:45.00 | |
39 | 579 | Hansen Liam | 2009 | HERLEV | 0925BC | 50 m | 1:45.11 | |
40 | 426 | French Kalle Parker | 2010 | HOVEDSTAD | 1017AA | 25 m | 1:46.34 | |
41 | 762 | Tordrup Markus | 2010 | VEST | 1057AF | 25 m | 1:46.60 | |
42 | 770 | Kjærsgaard Anton Tidemann | 2009 | VEST | 0941BC | 25 m | 1:47.64 | |
43 | 757 | Packert-Frandsen Jonas | 2009 | VEST | 0907AE | 25 m | 1:47.85 | |
44 | 772 | Kleis Magnus | 2010 | VEST | 1025AC | 25 m | 1:49.72 | |
45 | 461 | Albrektsen Silas Bindslev | 2010 | HILLERØD | 1007AG | 25 m | 1:50.00 | |
46 | 742 | Retpen Sixten Blicher | 2010 | VAT CPH-MK | 1013AI | 25 m | 1:52.52 | |
47 | 500 | Rasmussen Mikkel | 2007 | HILLERØD | 0789AL | 50 m | 1:54.13 | |
48 | 773 | Jønsson Anton | 2009 | VEST | 0963BG | 25 m | 1:54.42 | |
49 | 423 | Johns Jakob | 2011 | HOVEDSTAD | 1101AA | 25 m | 1:57.03 | |
50 | 765 | Seneberg Noah | 2010 | VEST | 1059AF | 25 m | 1:58.45 | |
51 | 756 | Nielsen Jacob Bornhøft | 2010 | VEST | 1055AF | 25 m | 2:00.92 | |
52 | 747 | Hornbech Jonathan | 2009 | VAT CPH-MK | 0967BE | 25 m | 2:00.93 | |
53 | 767 | Cetinkaya Ronas | 2010 | VEST | 1007AB | 25 m | 2:02.33 | |
54 | 421 | Tuxen Immanuel | 2010 | HOVEDSTAD | 1043AA | 25 m | 2:09.90 | |
55 | 502 | Jiang Nuoyan | 2007 | HILLERØD | 0769AL | 25 m | 2:17.69 | |
56 | 585 | Claridge Tjalfe | 2012 | HELSINGE | 1249AD | 25 m | ||
57 | 649 | Midtgaard Christoffer | 2010 | FR.SUND | 1027AH | 25 m | ||
58 | 740 | Neergaard Hampus De | 2009 | VAT CPH-MK | 0917BB | 25 m | ||
59 | 749 | Hung-Møller Emil | 2009 | VAT CPH-MK | 0971BG | 25 m | ||
60 | 766 | Bayer Rasmus Valentin | 2010 | VEST | 1001AM | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 25 september 2021 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:32 |
Løb 29, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 563 | Bierre Victoria | 2000 | HERLEV | 0022AS | 25 m | 58.96 | |
2 | 556 | Kallesøe Liv Waag | 2006 | HERLEV | 0634AF | 25 m | 1:07.25 | |
3 | 567 | Enemærke Amalie Kruse | 2003 | HERLEV | 0392AI | 25 m | 1:07.44 | |
4 | 651 | Hansen Emilie Pyndt | 2004 | FR.SUND | 0466AP | 25 m | 1:09.80 | |
5 | 515 | Mølholm Emma | 2005 | HILLERØD | 0514AM | 25 m | 1:12.61 | |
6 | 657 | Ottosen Klara Fris | 2007 | FR.SUND | 0736AL | 25 m | 1:16.32 | |
7 | 552 | Lewinsky Karoline Dahl | 2006 | HERLEV | 0642AK | 25 m | 1:16.95 | |
8 | 538 | Honore Helena | 2007 | HERLEV | 0788AQ | 25 m | 1:17.41 | |
9 | 723 | Uhl Carla | 2008 | VAT CPH-MK | 0852AM | 25 m | 1:17.54 | |
10 | 536 | Marsner Eleonora | 2009 | HERLEV | 0994AC | 25 m | 1:19.01 | |
11 | 388 | Andersen Ane | 1990 | BIRKERØD | 9016AF | 25 m | 1:19.41 | |
12 | 726 | Lyse Ellen | 2007 | VAT CPH-MK | 0768AO | 25 m | 1:20.36 | |
13 | 733 | Bysand Mie | 2007 | VAT CPH-MK | 0706AJ | 25 m | 1:23.12 | |
14 | 548 | Bogdanovic Ana | 2008 | HERLEV | 0852AG | 25 m | 1:23.36 | |
15 | 493 | Jørgensen Anna Gregers | 2007 | HILLERØD | 0764AO | 25 m | 1:25.51 | |
16 | 507 | Mogensen Tia Sofie Majvig | 2007 | HILLERØD | 0778AM | 25 m | 1:26.75 | |
17 | 410 | Lukowski Asta | 2010 | HOVEDSTAD | 1034AA | 25 m | 1:27.06 | |
18 | 730 | Profeta Flora Rebecca | 2008 | VAT CPH-MK | 0836AA | 25 m | 1:27.06 | |
19 | 653 | Eg Kornelia | 2008 | FR.SUND | 0888AC | 25 m | 1:27.22 | |
20 | 731 | Haastrup Frida Fly | 2008 | VAT CPH-MK | 0884AM | 25 m | 1:27.76 | |
21 | 492 | Jørgensen Andrea | 2008 | HILLERØD | 0864AG | 25 m | 1:29.68 | |
22 | 736 | Bill Sally Emilie | 2007 | VAT CPH-MK | 0722AU | 50 m | 1:29.74 | |
23 | 734 | Kammann Naja | 2008 | VAT CPH-MK | 0826AM | 25 m | 1:29.94 | |
24 | 717 | Hornbeck Maya Victoria | 2009 | VAT CPH-MK | 0968BB | 25 m | 1:34.97 | |
25 | 626 | Aamann Clara | 2007 | FR.SUND | 0712AW | 50 m | 1:35.55 | |
26 | 763 | Kristensen Mia | 2009 | VEST | 0958AE | 25 m | 1:36.08 | |
27 | 643 | Nielsen Anna Dencher | 2010 | FR.SUND | 1048AC | 25 m | 1:36.21 | |
28 | 416 | Rosenmejer Caroline Marie | 2010 | HOVEDSTAD | 1056AA | 25 m | 1:36.63 | |
29 | 419 | Biering-Sørensen Emma | 2009 | HOVEDSTAD | 0912BE | 25 m | 1:38.54 | |
30 | 422 | Zeller Ingrid | 2010 | HOVEDSTAD | 1044AA | 25 m | 1:39.22 | |
31 | 417 | Thastum Elisabeth | 2010 | HOVEDSTAD | 1084AA | 25 m | 1:39.58 | |
32 | 471 | Kryshtalova Victoria | 2009 | HILLERØD | 0916BE | 25 m | 1:40.00 | |
33 | 714 | Hjorth Laura Krak | 2009 | VAT CPH-MK | 0970BB | 25 m | 1:42.84 | |
34 | 760 | Lundemoes Lucca | 2009 | VEST | 0918BA | 25 m | 1:45.06 | |
35 | 645 | Nielsen Marie Borregaard | 2008 | FR.SUND | 0864AE | 50 m | 1:45.42 | |
36 | 497 | Poulsen Liva | 2007 | HILLERØD | 0774AO | 25 m | 1:46.63 | |
37 | 713 | Stigel Johanne | 2009 | VAT CPH-MK | 0958AF | 25 m | 1:48.08 | |
38 | 468 | Blomsterberg Mille Klæbel | 2010 | HILLERØD | 1026AJ | 25 m | 1:48.41 | |
39 | 429 | Heschel Naja Koch | 2010 | HOVEDSTAD | 1064AB | 25 m | 1:49.24 | |
40 | 420 | Hansen Ida | 2010 | HOVEDSTAD | 1096AA | 25 m | 1:49.30 | |
41 | 741 | Ellehauge Katrine Barslund | 2010 | VAT CPH-MK | 1056AH | 25 m | 1:49.72 | |
42 | 432 | Kirkedal Sofie | 2011 | HOVEDSTAD | 1196AC | 25 m | 1:50.00 | |
43 | 411 | Schmidt Alice Legarth | 2011 | HOVEDSTAD | 1104AA | 25 m | 1:51.51 | |
44 | 755 | Højsteen Ina | 2010 | VEST | 1068AB | 25 m | 1:51.67 | |
45 | 754 | Holse Frederikke Krogdal | 2010 | VEST | 1006AJ | 25 m | 1:52.41 | |
46 | 412 | Tischer Andrea Glasius | 2010 | HOVEDSTAD | 1074AB | 25 m | 1:54.56 | |
47 | 758 | Murphy Lissie | 2010 | VEST | 1074AD | 25 m | 1:54.68 | |
48 | 464 | Christoffersen Andrea | 2010 | HILLERØD | 1028AJ | 25 m | 1:55.00 | |
49 | 753 | Kristoffersen Filippa | 2010 | VEST | 1002AJ | 25 m | 1:58.35 | |
50 | 644 | Skovsgaard Ellen Johanne | 2010 | FR.SUND | 1006AG | 25 m | 1:59.22 | |
51 | 769 | Trangbæk Tilde Jespersen | 2011 | VEST | 1122AB | 25 m | 1:59.66 | |
52 | 409 | Braad Christiane | 2011 | HOVEDSTAD | 1166AB | 25 m | 2:00.00 | |
53 | 424 | Andersen Josefine Rodriguez | 2010 | HOVEDSTAD | 1078AP | 25 m | 2:00.00 | |
54 | 711 | Romero Adrianna Isabel | 2010 | VAT CPH-MK | 1060AH | 25 m | 2:01.91 | |
55 | 415 | Baustert Caroline M. | 2011 | HOVEDSTAD | 1136AA | 25 m | 2:09.41 | |
56 | 418 | Jakobsen Ella Marie B. | 2011 | HOVEDSTAD | 1184AA | 25 m | 2:16.92 | |
57 | 744 | Alichkina Sofia | 2010 | VAT CPH-MK | 1084AP | 25 m | 2:17.97 | |
58 | 433 | Asholt Zoi | 2011 | HOVEDSTAD | 1122AA | 25 m | 2:18.74 | |
59 | 577 | Jensen Mira | 2010 | HERLEV | 1090AK | 25 m | 2:20.62 | |
60 | 768 | Forsmark Sofie | 2010 | VEST | 1004AJ | 25 m | 2:23.58 | |
61 | 430 | Riecke Signe Ewald | 2011 | HOVEDSTAD | 1126AA | 25 m | 2:28.36 | |
62 | 581 | Juhl Karoline Koch | 2009 | HERLEV | 0994AF | 25 m | ||
63 | 589 | Veen Ingrid Marije Bjerre Van der | 2009 | HELSINGE | 0904BH | 25 m | ||
64 | 716 | Sigurdsson Malena Vágsheyg | 2009 | VAT CPH-MK | 0988BB | 25 m | ||
65 | 745 | Maj Ella | 2010 | VAT CPH-MK | 1098AO | 25 m | ||
66 | 746 | Mynster Emmy | 2010 | VAT CPH-MK | 1096AO | 25 m | ||
67 | 748 | Jensen Tilde | 2010 | VAT CPH-MK | 1002AP | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 25 september 2021 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:32 |
Løb 30, 800m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 557 | Halawi Carlos | 2006 | HERLEV | 0697AR | 25 m | 8:40.00 | |
2 | 597 | Frederiksen Lasse S. | 2006 | HELSINGE | 0617AI | 25 m | 9:36.81 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 25 september 2021 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:32 |
Løb 31, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 555 | Eie Signe | 2005 | HERLEV | 0582AP | 25 m | 29.21 | |
2 | 651 | Hansen Emilie Pyndt | 2004 | FR.SUND | 0466AP | 25 m | 31.06 | |
3 | 690 | Jensen Fiona | 2006 | VÆRLØSE | 0636AT | 25 m | 31.34 | |
4 | 541 | Aleksic Katrine Dresler | 2007 | HERLEV | 0702AH | 25 m | 31.65 | |
5 | 534 | Powers Anna | 2007 | HERLEV | 0702AC | 25 m | 32.32 | |
6 | 631 | Truelsen Julie | 2008 | FR.SUND | 0854AE | 25 m | 32.66 | |
7 | 560 | Larsson Luna | 2006 | HERLEV | 0626AS | 50 m | 32.67 | |
8 | 790 | Gallone Stefania | 1998 | KU-SVØM | 25 m | 33.00 | ||
9 | 734 | Kammann Naja | 2008 | VAT CPH-MK | 0826AM | 25 m | 34.12 | |
10 | 606 | Thomsen Yasmin | 2007 | HELSINGE | 0766AQ | 25 m | 34.68 | |
11 | 546 | Gringer Nikoline Joy | 2009 | HERLEV | 0984AC | 25 m | 35.65 | |
12 | 535 | Karlsmark Iben | 2007 | HERLEV | 0716AJ | 25 m | 36.41 | |
13 | 683 | Eriksen Sofie K. | 2007 | VÆRLØSE | 0754AU | 25 m | 37.24 | |
14 | 538 | Honore Helena | 2007 | HERLEV | 0788AQ | 25 m | 37.41 | |
15 | 694 | Søbye Viola | 2006 | VÆRLØSE | 0648AT | 25 m | 39.20 | |
16 | 641 | Kunak Alba | 2010 | FR.SUND | 1012AH | 25 m | 41.04 | |
17 | 614 | Poynton Malisha | 2006 | HELSINGE | 0646AY | 25 m | 42.18 | |
18 | 733 | Bysand Mie | 2007 | VAT CPH-MK | 0706AJ | 25 m | 44.35 | |
19 | 571 | Mainz Victoria | 2009 | HERLEV | 0916BH | 25 m | 45.35 | |
20 | 646 | Iversen Olivia Maibøll | 2009 | FR.SUND | 0938AI | 25 m | 46.39 | |
21 | 586 | Lund Marina | 2012 | HELSINGE | 1262AD | 25 m | 48.71 | |
22 | 551 | Rosenkilde-Hansen Asta | 2007 | HERLEV | 0792AU | 50 m | 50.48 | |
23 | 575 | Gringer Olivia Jee | 2010 | HERLEV | 1090AP | 25 m | ||
24 | 582 | Føge Clara Nymark | 2011 | HERLEV | 1160AG | 25 m | ||
25 | 715 | Kjerulf Louisa | 2009 | VAT CPH-MK | 0916AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 25 september 2021 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:32 |
Løb 32, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 558 | Kenskov Laurits | 2001 | HERLEV | 0145AC | 50 m | 25.14 | |
2 | 514 | Kirchhoff Carl | 2002 | HILLERØD | 0257AL | 50 m | 25.77 | |
3 | 516 | Mortensen Lucas T. | 2004 | HILLERØD | 0431AN | 25 m | 27.25 | |
4 | 640 | Nielsen Mads Bantz | 2004 | FR.SUND | 0465AK | 25 m | 27.54 | |
5 | 788 | Ohrt Alexander | 1997 | KU-SVØM | 9735AF | 25 m | 28.00 | |
6 | 599 | Uldall Louie | 2005 | HELSINGE | 0537AE | 25 m | 28.09 | |
7 | 537 | Cortsen Mathias Toft | 2005 | HERLEV | 0585AI | 25 m | 28.27 | |
8 | 696 | Lester Noah | 2006 | VÆRLØSE | 0677AF | 25 m | 28.88 | |
9 | 652 | Appel Marcus | 2003 | FR.SUND | 0371AQ | 25 m | 29.83 | |
10 | 793 | Grølsted Emil Schønberg | 2007 | FR.SUND | 0781AJ | 25 m | 30.69 | EFT |
11 | 693 | Madsen Jacob Michael | 2006 | VÆRLØSE | 0663AQ | 25 m | 30.76 | |
12 | 553 | Halawi Rio | 2008 | HERLEV | 0825AN | 25 m | 30.99 | |
13 | 654 | Kristensen Jonathan | 2006 | FR.SUND | 0693AL | 25 m | 31.04 | |
14 | 795 | Kristensen Jonathan | 2006 | FR.SUND | 0693al | 25 m | 31.04 | EFT |
15 | 569 | Struberg Harald Wiehe | 2003 | HERLEV | 0331AT | 25 m | 31.24 | |
16 | 517 | Larsen Sebastian Roesen | 2006 | HILLERØD | 0669AF | 50 m | 31.90 | |
17 | 509 | Klitten Johan | 2006 | HILLERØD | 0667AL | 25 m | 33.74 | |
18 | 679 | Groth Alexander | 2008 | VÆRLØSE | 0859AJ | 25 m | 34.63 | |
19 | 634 | Husum Lauritz Viborg | 2007 | FR.SUND | 0799AH | 25 m | 35.99 | |
20 | 633 | Lopacinskis Gustavs | 2009 | FR.SUND | 0967AA | 25 m | 37.03 | |
21 | 629 | Midtgaard Gustav | 2008 | FR.SUND | 0843AD | 25 m | 37.20 | |
22 | 608 | Arnholtz Loui | 2010 | HELSINGE | 1041AC | 25 m | 37.68 | |
23 | 682 | Krabbe Julius Holst | 2007 | VÆRLØSE | 0749AL | 25 m | 37.90 | |
24 | 728 | Harpøth Emil | 2008 | VAT CPH-MK | 0823AP | 25 m | 38.50 | |
25 | 511 | Thorngreen Joachim Nyvang | 2007 | HILLERØD | 0757AG | 25 m | 38.58 | |
26 | 437 | Jensen Carlos Nicolas | 2010 | HILLERØD | 1055AD | 25 m | 48.00 | |
27 | 591 | Kristensen Tobias | 2011 | HELSINGE | 1169AB | 25 m | 50.99 | |
28 | 578 | Fener Mehmet | 2009 | HERLEV | 0941AE | 25 m | 51.75 | |
29 | 648 | Cruse Malthe Enemark | 2010 | FR.SUND | 1065AA | 25 m | 53.92 | |
30 | 465 | Hansen Thore Uhre | 2009 | HILLERØD | 0975BC | 25 m | 1:06.11 | |
31 | 570 | Bargmann Wille Ask | 2010 | HERLEV | 1043AE | 25 m | ||
32 | 647 | Rasmussen Ludvig | 2010 | FR.SUND | 1061AK | 25 m | ||
33 | 740 | Neergaard Hampus De | 2009 | VAT CPH-MK | 0917BB | 25 m | ||
34 | 742 | Retpen Sixten Blicher | 2010 | VAT CPH-MK | 1013AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 25 september 2021 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:32 |
Løb 33, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 388 | Andersen Ane | 1990 | BIRKERØD | 9016AF | 25 m | 2:22.74 | |
2 | 559 | Kiefer-Hansen Andrea | 2006 | HERLEV | 0696AK | 25 m | 2:24.34 | |
3 | 542 | Dupont Kristine | 2007 | HERLEV | 0788AL | 25 m | 2:25.20 | |
4 | 602 | Leisted Pernille Møller | 2002 | HELSINGE | 0288AU | 25 m | 2:26.67 | |
5 | 556 | Kallesøe Liv Waag | 2006 | HERLEV | 0634AF | 25 m | 2:26.91 | |
6 | 610 | Jensen Emily Amalie | 2007 | HELSINGE | 0754AE | 25 m | 2:31.19 | |
7 | 550 | Rønne Sofija | 2006 | HERLEV | 0688AQ | 25 m | 2:35.70 | |
8 | 726 | Lyse Ellen | 2007 | VAT CPH-MK | 0768AO | 25 m | 2:35.97 | |
9 | 724 | Bergendorff Anna Piao | 2007 | VAT CPH-MK | 0744AQ | 50 m | 2:41.53 | |
10 | 736 | Bill Sally Emilie | 2007 | VAT CPH-MK | 0722AU | 50 m | 2:47.55 | |
11 | 730 | Profeta Flora Rebecca | 2008 | VAT CPH-MK | 0836AA | 50 m | 2:50.35 | |
12 | 691 | Jørgensen Mette Roat | 2007 | VÆRLØSE | 0716AU | 25 m | 2:53.11 | |
13 | 626 | Aamann Clara | 2007 | FR.SUND | 0712AW | 50 m | 2:59.06 | |
14 | 658 | Appel Line | 2007 | FR.SUND | 0778AG | 50 m | 3:00.29 | |
15 | 628 | Ryberg Liv Emilie | 2007 | FR.SUND | 0738AQ | 25 m | 3:00.94 | |
16 | 613 | Jesse Melani | 2008 | HELSINGE | 0804AA | 25 m | 3:01.21 | |
17 | 587 | Fortun Caysa | 2009 | HELSINGE | 0928AE | 25 m | 3:29.98 | |
18 | 471 | Kryshtalova Victoria | 2009 | HILLERØD | 0916BE | 25 m | 3:41.13 | |
19 | 769 | Trangbæk Tilde Jespersen | 2011 | VEST | 1122AB | 25 m | 3:54.36 | |
20 | 754 | Holse Frederikke Krogdal | 2010 | VEST | 1006AJ | 25 m | 3:56.68 | |
21 | 753 | Kristoffersen Filippa | 2010 | VEST | 1002AJ | 25 m | ||
22 | 768 | Forsmark Sofie | 2010 | VEST | 1004AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 25 september 2021 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:32 |
Løb 34, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 566 | Castella Nicholas | 2007 | HERLEV | 0729AL | 50 m | 1:54.27 | |
2 | 611 | Frederiksen Lukas | 2004 | HELSINGE | 0473AL | 25 m | 2:00.85 | |
3 | 596 | Frederiksen Tobias | 2006 | HELSINGE | 0657AC | 25 m | 2:02.72 | |
4 | 630 | Nielsen Lucas | 2004 | FR.SUND | 0403AO | 25 m | 2:08.70 | |
5 | 597 | Frederiksen Lasse S. | 2006 | HELSINGE | 0617AI | 25 m | 2:09.32 | |
6 | 561 | Larsson Sofus Norby | 2004 | HERLEV | 0431AR | 25 m | 2:10.16 | |
7 | 737 | Bragge August Juel | 2005 | VAT CPH-MK | 0581AO | 50 m | 2:19.28 | |
8 | 544 | Cortsen Nicolaj | 2007 | HERLEV | 0735AL | 25 m | 2:23.27 | |
9 | 635 | Marcussen Jacob Tykskov | 2006 | FR.SUND | 0645AL | 50 m | 2:42.56 | |
10 | 543 | Kallesøe Magne Waag | 2008 | HERLEV | 0827AA | 25 m | 2:47.71 | |
11 | 604 | Hovmand Arn Byrge | 2009 | HELSINGE | 0915AC | 25 m | 2:48.31 | |
12 | 540 | Kirkelund Aksel | 2007 | HERLEV | 0787AL | 25 m | 2:50.85 | |
13 | 467 | Schønemann-Lund Gustav | 2009 | HILLERØD | 0981BF | 25 m | 3:01.00 | |
14 | 732 | Larsen Holger | 2008 | VAT CPH-MK | 0807AG | 25 m | 3:07.14 | |
15 | 461 | Albrektsen Silas Bindslev | 2010 | HILLERØD | 1007AG | 25 m | 3:10.00 | |
16 | 547 | Føge Viktor Nymark | 2008 | HERLEV | 0887AD | 25 m | 3:10.46 | |
17 | 761 | Parbst Mads Ulslev | 2008 | VEST | 0871AD | 25 m | 3:11.92 | |
18 | 770 | Kjærsgaard Anton Tidemann | 2009 | VEST | 0941BC | 25 m | 3:26.01 | |
19 | 762 | Tordrup Markus | 2010 | VEST | 1057AF | 25 m | 3:27.26 | |
20 | 757 | Packert-Frandsen Jonas | 2009 | VEST | 0907AE | 25 m | 3:29.33 | |
21 | 772 | Kleis Magnus | 2010 | VEST | 1025AC | 25 m | 3:32.46 | |
22 | 752 | Jensen Even Kirkegaard | 2009 | VEST | 0943BC | 25 m | 3:36.23 | |
23 | 572 | Rønne Thomas | 2009 | HERLEV | 0989AC | 25 m | 3:40.66 | |
24 | 773 | Jønsson Anton | 2009 | VEST | 0963BG | 25 m | 4:03.99 | |
25 | 767 | Cetinkaya Ronas | 2010 | VEST | 1007AB | 25 m | 4:04.43 | |
26 | 579 | Hansen Liam | 2009 | HERLEV | 0925BC | 25 m | ||
27 | 756 | Nielsen Jacob Bornhøft | 2010 | VEST | 1055AF | 25 m | ||
28 | 765 | Seneberg Noah | 2010 | VEST | 1059AF | 25 m | ||
29 | 766 | Bayer Rasmus Valentin | 2010 | VEST | 1001AM | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 25 september 2021 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:32 |
Løb 35, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 563 | Bierre Victoria | 2000 | HERLEV | 0022AS | 25 m | 1:04.26 | |
2 | 567 | Enemærke Amalie Kruse | 2003 | HERLEV | 0392AI | 25 m | 1:07.22 | |
3 | 554 | Alfast Ellen Simoni | 2006 | HERLEV | 0604AI | 25 m | 1:10.91 | |
4 | 562 | Bay-Smidt Johanna Juul | 2002 | HERLEV | 0262AU | 25 m | 1:11.30 | |
5 | 555 | Eie Signe | 2005 | HERLEV | 0582AP | 25 m | 1:14.05 | |
6 | 534 | Powers Anna | 2007 | HERLEV | 0702AC | 25 m | 1:16.03 | |
7 | 542 | Dupont Kristine | 2007 | HERLEV | 0788AL | 25 m | 1:16.72 | |
8 | 658 | Appel Line | 2007 | FR.SUND | 0778AG | 25 m | 1:18.08 | |
9 | 535 | Karlsmark Iben | 2007 | HERLEV | 0716AJ | 25 m | 1:18.13 | |
10 | 541 | Aleksic Katrine Dresler | 2007 | HERLEV | 0702AH | 25 m | 1:18.22 | |
11 | 536 | Marsner Eleonora | 2009 | HERLEV | 0994AC | 25 m | 1:19.88 | |
12 | 790 | Gallone Stefania | 1998 | KU-SVØM | 25 m | 1:20.00 | ||
13 | 493 | Jørgensen Anna Gregers | 2007 | HILLERØD | 0764AO | 25 m | 1:20.13 | |
14 | 695 | Sjøberg Rosa Marie | 2008 | VÆRLØSE | 0838AN | 25 m | 1:20.69 | |
15 | 598 | Arnholtz Liya | 2007 | HELSINGE | 0794AM | 25 m | 1:20.82 | |
16 | 552 | Lewinsky Karoline Dahl | 2006 | HERLEV | 0642AK | 25 m | 1:22.19 | |
17 | 723 | Uhl Carla | 2008 | VAT CPH-MK | 0852AM | 25 m | 1:22.32 | |
18 | 546 | Gringer Nikoline Joy | 2009 | HERLEV | 0984AC | 25 m | 1:23.41 | |
19 | 410 | Lukowski Asta | 2010 | HOVEDSTAD | 1034AA | 25 m | 1:24.19 | |
20 | 492 | Jørgensen Andrea | 2008 | HILLERØD | 0864AG | 25 m | 1:25.22 | |
21 | 551 | Rosenkilde-Hansen Asta | 2007 | HERLEV | 0792AU | 25 m | 1:26.52 | |
22 | 507 | Mogensen Tia Sofie Majvig | 2007 | HILLERØD | 0778AM | 25 m | 1:27.10 | |
23 | 653 | Eg Kornelia | 2008 | FR.SUND | 0888AC | 25 m | 1:27.53 | |
24 | 627 | Lindberg Caroline | 2007 | FR.SUND | 0702AS | 25 m | 1:33.50 | |
25 | 497 | Poulsen Liva | 2007 | HILLERØD | 0774AO | 25 m | 1:33.77 | |
26 | 420 | Hansen Ida | 2010 | HOVEDSTAD | 1096AA | 25 m | 1:34.21 | |
27 | 646 | Iversen Olivia Maibøll | 2009 | FR.SUND | 0938AI | 25 m | 1:35.61 | |
28 | 416 | Rosenmejer Caroline Marie | 2010 | HOVEDSTAD | 1056AA | 25 m | 1:35.88 | |
29 | 734 | Kammann Naja | 2008 | VAT CPH-MK | 0826AM | 25 m | 1:36.39 | |
30 | 717 | Hornbeck Maya Victoria | 2009 | VAT CPH-MK | 0968BB | 25 m | 1:36.83 | |
31 | 718 | Svarrer Nicoline | 2010 | VAT CPH-MK | 1062AH | 25 m | 1:36.89 | |
32 | 645 | Nielsen Marie Borregaard | 2008 | FR.SUND | 0864AE | 25 m | 1:37.61 | |
33 | 763 | Kristensen Mia | 2009 | VEST | 0958AE | 25 m | 1:37.64 | |
34 | 584 | Witt Amalie | 2010 | HERLEV | 1042AD | 25 m | 1:37.71 | |
35 | 417 | Thastum Elisabeth | 2010 | HOVEDSTAD | 1084AA | 25 m | 1:38.71 | |
36 | 422 | Zeller Ingrid | 2010 | HOVEDSTAD | 1044AA | 25 m | 1:39.78 | |
37 | 760 | Lundemoes Lucca | 2009 | VEST | 0918BA | 25 m | 1:39.91 | |
38 | 714 | Hjorth Laura Krak | 2009 | VAT CPH-MK | 0970BB | 25 m | 1:40.30 | |
39 | 581 | Juhl Karoline Koch | 2009 | HERLEV | 0994AF | 25 m | 1:42.36 | |
40 | 731 | Haastrup Frida Fly | 2008 | VAT CPH-MK | 0884AM | 25 m | 1:43.15 | |
41 | 419 | Biering-Sørensen Emma | 2009 | HOVEDSTAD | 0912BE | 25 m | 1:44.43 | |
42 | 424 | Andersen Josefine Rodriguez | 2010 | HOVEDSTAD | 1078AP | 25 m | 1:44.58 | |
43 | 462 | Vindekilde Emilie Stengel | 2009 | HILLERØD | 0966AE | 25 m | 1:45.66 | |
44 | 466 | Sterup Caroline | 2009 | HILLERØD | 0986BF | 25 m | 1:47.79 | |
45 | 758 | Murphy Lissie | 2010 | VEST | 1074AD | 25 m | 1:48.15 | |
46 | 580 | Rasmussen Freya H. | 2010 | HERLEV | 1052AD | 25 m | 1:48.88 | |
47 | 469 | Bjørnholt Miriam | 2011 | HILLERØD | 1112AD | 25 m | 1:49.05 | |
48 | 429 | Heschel Naja Koch | 2010 | HOVEDSTAD | 1064AB | 25 m | 1:50.43 | |
49 | 583 | Greve Anabel | 2010 | HERLEV | 1098AC | 25 m | 1:51.21 | |
50 | 586 | Lund Marina | 2012 | HELSINGE | 1262AD | 25 m | 1:52.10 | |
51 | 411 | Schmidt Alice Legarth | 2011 | HOVEDSTAD | 1104AA | 25 m | 1:53.22 | |
52 | 712 | Østergaard Emma | 2009 | VAT CPH-MK | 0906AF | 25 m | 1:54.58 | |
53 | 412 | Tischer Andrea Glasius | 2010 | HOVEDSTAD | 1074AB | 25 m | 1:55.61 | |
54 | 432 | Kirkedal Sofie | 2011 | HOVEDSTAD | 1196AC | 25 m | 1:59.18 | |
55 | 409 | Braad Christiane | 2011 | HOVEDSTAD | 1166AB | 25 m | 2:00.00 | |
56 | 741 | Ellehauge Katrine Barslund | 2010 | VAT CPH-MK | 1056AH | 25 m | 2:00.78 | |
57 | 415 | Baustert Caroline M. | 2011 | HOVEDSTAD | 1136AA | 25 m | 2:02.05 | |
58 | 463 | Hegested Lucca | 2010 | HILLERØD | 1024AJ | 25 m | 2:03.58 | |
59 | 590 | Fortun Norma | 2011 | HELSINGE | 1164AA | 25 m | 2:15.08 | |
60 | 433 | Asholt Zoi | 2011 | HOVEDSTAD | 1122AA | 25 m | 2:18.61 | |
61 | 430 | Riecke Signe Ewald | 2011 | HOVEDSTAD | 1126AA | 25 m | 2:27.10 | |
62 | 418 | Jakobsen Ella Marie B. | 2011 | HOVEDSTAD | 1184AA | 25 m | 2:41.61 | |
63 | 573 | Jac Sarah | 2010 | HERLEV | 1030AP | 25 m | ||
64 | 574 | Stigsnaes Olivia Mai | 2011 | HERLEV | 1148AJ | 25 m | ||
65 | 575 | Gringer Olivia Jee | 2010 | HERLEV | 1090AP | 25 m | ||
66 | 577 | Jensen Mira | 2010 | HERLEV | 1090AK | 25 m | ||
67 | 582 | Føge Clara Nymark | 2011 | HERLEV | 1160AG | 25 m | ||
68 | 614 | Poynton Malisha | 2006 | HELSINGE | 0646AY | 25 m | ||
69 | 642 | Nielsen Amalie Lærke | 2008 | FR.SUND | 0824AE | 25 m | ||
70 | 643 | Nielsen Anna Dencher | 2010 | FR.SUND | 1048AC | 25 m | ||
71 | 755 | Højsteen Ina | 2010 | VEST | 1068AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 25 september 2021 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:32 |
Løb 36, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 592 | Neldeberg Frederik Junker | 2000 | HELSINGE | 0095AI | 25 m | 58.05 | |
2 | 510 | Mogensen Thor Majvig | 2004 | HILLERØD | 0419AF | 25 m | 1:01.03 | |
3 | 655 | Dyrhauge Victor | 2004 | FR.SUND | 0407AJ | 25 m | 1:02.25 | |
4 | 599 | Uldall Louie | 2005 | HELSINGE | 0537AE | 25 m | 1:03.39 | |
5 | 565 | Enemærke Emil Kruse | 2005 | HERLEV | 0589AB | 25 m | 1:06.14 | |
6 | 600 | Købsted Nicklas Kolt | 2006 | HELSINGE | 0601AG | 25 m | 1:06.84 | |
7 | 791 | Jensen Elias | 2006 | HILLERØD | 0691AN | 25 m | 1:07.21 | |
8 | 513 | Larsen Jacob Koch | 2006 | HILLERØD | 0647AB | 25 m | 1:08.12 | |
9 | 652 | Appel Marcus | 2003 | FR.SUND | 0371AQ | 25 m | 1:08.70 | |
10 | 603 | Foged Scott | 2005 | HELSINGE | 0575AI | 25 m | 1:08.82 | |
11 | 615 | Klitgaard Victor Møller | 2006 | HELSINGE | 0691AE | 25 m | 1:09.09 | |
12 | 517 | Larsen Sebastian Roesen | 2006 | HILLERØD | 0669AF | 25 m | 1:09.90 | |
13 | 639 | Krag Loui | 2007 | FR.SUND | 0793AD | 25 m | 1:10.82 | |
14 | 795 | Kristensen Jonathan | 2006 | FR.SUND | 0693al | 25 m | 1:11.69 | EFT |
15 | 693 | Madsen Jacob Michael | 2006 | VÆRLØSE | 0663AQ | 25 m | 1:12.33 | |
16 | 537 | Cortsen Mathias Toft | 2005 | HERLEV | 0585AI | 25 m | 1:14.89 | |
17 | 601 | Brandt Nikolaj Assentoft | 2007 | HELSINGE | 0757AF | 25 m | 1:15.99 | |
18 | 544 | Cortsen Nicolaj | 2007 | HERLEV | 0735AL | 25 m | 1:17.70 | |
19 | 633 | Lopacinskis Gustavs | 2009 | FR.SUND | 0967AA | 25 m | 1:18.25 | |
20 | 793 | Grølsted Emil Schønberg | 2007 | FR.SUND | 0781AJ | 25 m | 1:19.18 | EFT |
21 | 721 | Rosselló-Tang Thor | 2008 | VAT CPH-MK | 0853AH | 25 m | 1:19.97 | |
22 | 696 | Lester Noah | 2006 | VÆRLØSE | 0677AF | 25 m | 1:19.98 | |
23 | 629 | Midtgaard Gustav | 2008 | FR.SUND | 0843AD | 25 m | 1:21.13 | |
24 | 737 | Bragge August Juel | 2005 | VAT CPH-MK | 0581AO | 25 m | 1:21.21 | |
25 | 605 | Foged William | 2008 | HELSINGE | 0805AA | 25 m | 1:23.40 | |
26 | 689 | Laursen Christian Kempel | 2008 | VÆRLØSE | 0849AD | 25 m | 1:24.35 | |
27 | 503 | Deren Oliver | 2007 | HILLERØD | 0711AQ | 25 m | 1:24.51 | |
28 | 727 | Kastrup Emil Franck | 2009 | VAT CPH-MK | 0965BD | 25 m | 1:24.54 | |
29 | 545 | Bargmann Storm | 2007 | HERLEV | 0767AD | 25 m | 1:24.64 | |
30 | 692 | Asskildt Kaare | 2006 | VÆRLØSE | 0659AJ | 25 m | 1:25.02 | |
31 | 729 | Akar Eran | 2008 | VAT CPH-MK | 0833AH | 25 m | 1:25.07 | |
32 | 637 | Nielsen Mads Dencher | 2007 | FR.SUND | 0779AJ | 25 m | 1:25.29 | |
33 | 686 | Boisen Sebastian Øster | 2008 | VÆRLØSE | 0873AJ | 25 m | 1:25.65 | |
34 | 494 | Kammer Gustav | 2008 | HILLERØD | 0861AN | 25 m | 1:25.87 | |
35 | 413 | Hertel Carl | 2009 | HOVEDSTAD | 0977AA | 25 m | 1:26.00 | |
36 | 688 | Laursen Kasper Kempel | 2008 | VÆRLØSE | 0899AD | 25 m | 1:26.01 | |
37 | 684 | Preben-Andersen Nicolai | 2007 | VÆRLØSE | 0751AN | 25 m | 1:26.47 | |
38 | 549 | Christensen Jonas Pelle | 2009 | HERLEV | 0991AA | 25 m | 1:27.04 | |
39 | 500 | Rasmussen Mikkel | 2007 | HILLERØD | 0789AL | 25 m | 1:27.06 | |
40 | 608 | Arnholtz Loui | 2010 | HELSINGE | 1041AC | 25 m | 1:27.16 | |
41 | 504 | Danquart Otto Holbøll | 2007 | HILLERØD | 0731AI | 25 m | 1:27.21 | |
42 | 792 | Jensen Malte Scott | 2009 | HILLERØD | 0977BA | 25 m | 1:27.83 | |
43 | 428 | Larsen Leif Evald | 2010 | HOVEDSTAD | 1053AA | 25 m | 1:28.13 | |
44 | 502 | Jiang Nuoyan | 2007 | HILLERØD | 0769AL | 25 m | 1:28.34 | |
45 | 682 | Krabbe Julius Holst | 2007 | VÆRLØSE | 0749AL | 25 m | 1:29.11 | |
46 | 501 | Andreasen Niels | 2009 | HILLERØD | 0935AE | 25 m | 1:29.28 | |
47 | 679 | Groth Alexander | 2008 | VÆRLØSE | 0859AJ | 25 m | 1:29.79 | |
48 | 506 | Sørensen Sebastian S. | 2008 | HILLERØD | 0801AG | 25 m | 1:30.01 | |
49 | 625 | Nyland Rasmus | 2007 | FR.SUND | 0789AJ | 25 m | 1:30.51 | |
50 | 505 | Sørensen Sebastian Kjær | 2007 | HILLERØD | 0753AL | 25 m | 1:32.19 | |
51 | 751 | Trangbæk Bertram J. | 2009 | VEST | 0953AD | 25 m | 1:32.24 | |
52 | 634 | Husum Lauritz Viborg | 2007 | FR.SUND | 0799AH | 25 m | 1:32.67 | |
53 | 499 | Hessellund Malik | 2007 | HILLERØD | 0763AP | 25 m | 1:33.21 | |
54 | 764 | Nygaard Noah | 2008 | VEST | 0807AE | 25 m | 1:37.89 | |
55 | 607 | Kühl Victor | 2009 | HELSINGE | 0983AA | 25 m | 1:39.06 | |
56 | 425 | Johannsson Julius Karl | 2009 | HOVEDSTAD | 0939AA | 25 m | 1:40.28 | |
57 | 414 | Spellerberg August | 2009 | HOVEDSTAD | 0931AC | 25 m | 1:40.94 | |
58 | 719 | Bill Oskar Julius Krogh | 2009 | VAT CPH-MK | 0911BB | 25 m | 1:41.16 | |
59 | 423 | Johns Jakob | 2011 | HOVEDSTAD | 1101AA | 25 m | 1:41.59 | |
60 | 495 | Nielsen Christopher Perplies | 2007 | HILLERØD | 0771AP | 25 m | 1:42.16 | |
61 | 465 | Hansen Thore Uhre | 2009 | HILLERØD | 0975BC | 25 m | 1:45.00 | |
62 | 426 | French Kalle Parker | 2010 | HOVEDSTAD | 1017AA | 25 m | 1:49.06 | |
63 | 460 | Kristiansen Lucas | 2009 | HILLERØD | 0955AE | 25 m | 1:50.45 | |
64 | 720 | Zimling Thias Roland | 2009 | VAT CPH-MK | 0977AD | 25 m | 1:51.75 | |
65 | 427 | Eriksen Karl Schiermer | 2010 | HOVEDSTAD | 1083AA | 25 m | 1:54.01 | |
66 | 591 | Kristensen Tobias | 2011 | HELSINGE | 1169AB | 25 m | 1:55.08 | |
67 | 421 | Tuxen Immanuel | 2010 | HOVEDSTAD | 1043AA | 25 m | 2:06.08 | |
68 | 472 | Sørensen Villads Grove | 2010 | HILLERØD | 1005AG | 25 m | 2:07.21 | |
69 | 458 | Duelund-Hansen Aksel Otto | 2010 | HILLERØD | 1033AD | 25 m | 2:08.00 | |
70 | 437 | Jensen Carlos Nicolas | 2010 | HILLERØD | 1055AD | 25 m | 2:10.74 | |
71 | 576 | Aleksic Niklas Dresler | 2009 | HERLEV | 0901BH | 25 m | ||
72 | 740 | Neergaard Hampus De | 2009 | VAT CPH-MK | 0917BB | 25 m | ||
73 | 742 | Retpen Sixten Blicher | 2010 | VAT CPH-MK | 1013AI | 25 m | ||
74 | 747 | Hornbech Jonathan | 2009 | VAT CPH-MK | 0967BE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 25 september 2021 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:32 |
Løb 37, 4X50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 523 | Hils 1 | 2004 | HILLERØD | 25 m | 1:54.86 | ||
2 | 670 | Fr.sund 1 | 2004 | FR.SUND | 25 m | 2:05.92 | ||
3 | 617 | Helsinge 1 | 2002 | HELSINGE | 25 m | 2:06.02 | ||
4 | 526 | Hils 2 Piger | 2007 | HILLERØD | 25 m | 2:14.15 | ||
5 | 671 | Fr.sund 2 | 2007 | FR.SUND | 25 m | 2:20.58 | ||
6 | 672 | Fr.sund 1 | 2008 | FR.SUND | 25 m | 2:21.52 | ||
7 | 619 | Helsinge 2 | 2006 | HELSINGE | 25 m | 2:27.69 | ||
8 | 621 | Helsinge 3 | 2009 | HELSINGE | 25 m | 2:57.83 | ||
9 | 434 | Hsk 1 | 2009 | HOVEDSTAD | 25 m | 3:09.07 | ||
10 | 436 | Hsk 3 Piger | 2010 | HOVEDSTAD | 25 m | 3:11.92 | ||
11 | 435 | Hsk 2 Piger | 2010 | HOVEDSTAD | 25 m | 3:27.20 | ||
12 | 520 | Hils 3 Piger | 2009 | HILLERØD | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 25 september 2021 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:32 |
Løb 38, 4X50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 616 | Helsinge 1 | 2000 | HELSINGE | 25 m | 1:42.74 | ||
2 | 522 | Hils 1 | 2002 | HILLERØD | 25 m | 1:44.24 | ||
3 | 667 | Fr.sund 1 | 2003 | FR.SUND | 25 m | 1:49.01 | ||
4 | 619 | Helsinge 2 | 2006 | HELSINGE | 25 m | 1:49.31 | ||
5 | 668 | Fr.sund 2 | 2004 | FR.SUND | 25 m | 1:56.59 | ||
6 | 620 | Helsinge 3 | 2005 | HELSINGE | 25 m | 1:58.82 | ||
7 | 533 | Hils 1 Hajer | 2006 | HILLERØD | 25 m | 2:01.91 | ||
8 | 521 | Hillerød Masters | 1966 | HILLERØD | 25 m | 2:03.00 | ||
9 | 669 | Fr.sund 3 | 2007 | FR.SUND | 25 m | 2:04.82 | ||
10 | 527 | Hils 2 Drenge 1 | 2006 | HILLERØD | 25 m | 2:10.32 | ||
11 | 618 | Helsinge 4 | 2009 | HELSINGE | 25 m | 2:18.19 | ||
12 | 528 | Hils 2 Drenge 2 | 2007 | HILLERØD | 25 m | 2:18.27 | ||
13 | 518 | Hils 3 Drenge | 2009 | HILLERØD | 25 m | 2:42.92 | ||
14 | 434 | Hsk 1 | 2009 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:48.82 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 25 september 2021 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:32 |
Løb 102, 400m Fri Herrer Masters |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 785 | Hvid Mathias | 1994 | KU-SVØM | 9435AL | 25 m | 4:40.00 | |
2 | 678 | Johansen Dan Ole | 1960 | STT | 6075AA | 25 m | 4:57.84 | |
3 | 673 | Klint Torben Marott | 1974 | STT | 7441AB | 25 m | 5:00.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 25 september 2021 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:32 |
Løb 103, 50m Bryst Damer Masters |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 677 | Thulstrup Pia | 1961 | STT | 6144AA | 50 m | 36.59 | |
2 | 775 | Mikkelsen Karen | 1986 | H2Odense | 8642AC | 25 m | 38.89 | |
3 | 674 | Pedersen Berit Marx | 1950 | STT | 5012AA | 25 m | 45.27 | |
4 | 675 | Lundgaard Sinne | 1966 | STT | 6664AA | 25 m | 52.81 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 25 september 2021 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:32 |
Løb 104, 50m Bryst Herrer Masters |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 490 | Paulsen Martin | 1987 | HILLERØD | 8703AB | 25 m | 32.53 | |
2 | 392 | Pedersen Henrik | 1965 | BIRKERØD | 6561AA | 25 m | 36.00 | |
3 | 787 | Byron Lars Kruse | 1960 | KU-SVØM | 6041AA | 25 m | 37.00 | |
4 | 777 | Pedersen Morten | 1964 | H2Odense | 6495AA | 25 m | 38.18 | |
5 | 789 | Harning Morten | 1966 | KU-SVØM | 6695AA | 25 m | 40.42 | |
6 | 782 | Biering-Sørensen Fin | 1948 | KU-SVØM | 4801AA | 25 m | 43.80 | |
7 | 489 | Aaholst Kurt | 1966 | HILLERØD | 6681AB | 50 m | 46.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 25 september 2021 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:32 |
Løb 105, 100m Fri Damer Masters |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 781 | Nyström Emma F. | 1996 | KU-SVØM | 9614AZ | 25 m | 1:02.91 | |
2 | 776 | Jensen Kirsten | 1971 | H2Odense | 7132AA | 25 m | 1:02.95 | |
3 | 388 | Andersen Ane | 1990 | BIRKERØD | 9016AF | 25 m | 1:06.11 | |
4 | 391 | Juul Tilde | 1974 | BIRKERØD | 7426AA | 25 m | 1:07.55 | |
5 | 775 | Mikkelsen Karen | 1986 | H2Odense | 8642AC | 25 m | 1:09.12 | |
6 | 390 | Olin Ulla | 1963 | BIRKERØD | 6322AA | 25 m | 1:14.44 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 25 september 2021 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:32 |
Løb 106, 100m Fri Herrer Masters |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 386 | Gjerløv Mads | 1972 | BIRKERØD | 7237AA | 25 m | 54.16 | |
2 | 785 | Hvid Mathias | 1994 | KU-SVØM | 9435AL | 25 m | 55.00 | |
3 | 673 | Klint Torben Marott | 1974 | STT | 7441AB | 25 m | 1:00.55 | |
4 | 489 | Aaholst Kurt | 1966 | HILLERØD | 6681AB | 50 m | 1:22.65 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 25 september 2021 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:32 |
Løb 108, 200m Ryg Herrer Masters |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 782 | Biering-Sørensen Fin | 1948 | KU-SVØM | 4801AA | 25 m | 3:30.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 25 september 2021 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:32 |
Løb 109, 200m Medley Damer Masters |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 781 | Nyström Emma F. | 1996 | KU-SVØM | 9614AZ | 25 m | 2:37.00 | |
2 | 388 | Andersen Ane | 1990 | BIRKERØD | 9016AF | 25 m | 2:50.21 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 25 september 2021 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:32 |
Løb 110, 200m Medley Herrer Master |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 785 | Hvid Mathias | 1994 | KU-SVØM | 9435AL | 25 m | 2:40.00 | |
2 | 673 | Klint Torben Marott | 1974 | STT | 7441AB | 25 m | 2:45.00 | |
3 | 777 | Pedersen Morten | 1964 | H2Odense | 6495AA | 25 m | 2:55.20 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 25 september 2021 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:32 |
Løb 111, 800m Fri Damer Masters |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 783 | Biering-Sørensen Maja | 1952 | KU-SVØM | 5202AA | 25 m | 16:00.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 25 september 2021 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:32 |
Løb 113, 200m Fly Damer Masters |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 390 | Olin Ulla | 1963 | BIRKERØD | 6322AA | 25 m | 3:14.13 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 23 september 2021 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:54 |
Løb 114, 100m Bryst Herrer Masters |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 490 | Paulsen Martin | 1987 | HILLERØD | 8703AB | 25 m | 1:09.83 | |
2 | 787 | Byron Lars Kruse | 1960 | KU-SVØM | 6041AA | 25 m | 1:25.00 | |
3 | 777 | Pedersen Morten | 1964 | H2Odense | 6495AA | 25 m | 1:25.65 | |
4 | 789 | Harning Morten | 1966 | KU-SVØM | 6695AA | 25 m | 1:29.87 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 25 september 2021 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:32 |
Løb 115, 100m Bryst Damer Masters |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 781 | Nyström Emma F. | 1996 | KU-SVØM | 9614AZ | 25 m | 1:19.00 | |
2 | 775 | Mikkelsen Karen | 1986 | H2Odense | 8642AC | 25 m | 1:25.39 | |
3 | 675 | Lundgaard Sinne | 1966 | STT | 6664AA | 25 m | 1:57.14 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 25 september 2021 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:32 |
Løb 116, 50m Ryg Herrer Masters |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 386 | Gjerløv Mads | 1972 | BIRKERØD | 7237AA | 25 m | 31.56 | |
2 | 392 | Pedersen Henrik | 1965 | BIRKERØD | 6561AA | 25 m | 32.22 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 25 september 2021 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:32 |
Løb 117, 50m Ryg Damer Masters |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 776 | Jensen Kirsten | 1971 | H2Odense | 7132AA | 25 m | 33.49 | |
2 | 388 | Andersen Ane | 1990 | BIRKERØD | 9016AF | 25 m | 37.30 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 25 september 2021 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:32 |
Løb 118, 4X50m Medley Mix Masters |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 779 | Sigma Masters D Mix | 1963 | SIGMA | 25 m | 2:12.99 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 25 september 2021 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:32 |
Løb 122, 50m Fri Herrer Masters |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 386 | Gjerløv Mads | 1972 | BIRKERØD | 7237AA | 50 m | 25.33 | |
2 | 392 | Pedersen Henrik | 1965 | BIRKERØD | 6561AA | 50 m | 26.37 | |
3 | 491 | Juhl Rune | 1984 | HILLERØD | 8403AC | 25 m | 30.00 | |
4 | 488 | Houghton-Larsen Peter | 1972 | HILLERØD | 7209AC | 25 m | 32.00 | |
5 | 489 | Aaholst Kurt | 1966 | HILLERØD | 6681AB | 50 m | 35.96 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 25 september 2021 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:32 |
Løb 123, 50m Fri Damer Masters |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 389 | Karlby Lone Tolstrup | 1976 | BIRKERØD | 7622AA | 25 m | 28.90 | |
2 | 674 | Pedersen Berit Marx | 1950 | STT | 5012AA | 25 m | 40.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 25 september 2021 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:32 |
Løb 124, 100m Fly Herrer Masters |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 623 | Pedersen Anders Bo | 1981 | FREM | 8191AA | 25 m | 57.19 | |
2 | 785 | Hvid Mathias | 1994 | KU-SVØM | 9435AL | 25 m | 1:02.00 | |
3 | 784 | Nørgaard Erik | 1974 | KU-SVØM | 7429AA | 25 m | 1:11.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 25 september 2021 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:32 |
Løb 125, 100m Fly Damer Masters |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 387 | Suhr Caroline | 1971 | BIRKERØD | 7192AA | 25 m | 1:09.36 | |
2 | 624 | Pii Anne-Sofie | 1970 | FREM | 7014AA | 25 m | 1:22.82 | |
3 | 390 | Olin Ulla | 1963 | BIRKERØD | 6322AA | 25 m | 1:26.64 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 25 september 2021 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:32 |
Løb 126, 200m Bryst Herrer Masters |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 787 | Byron Lars Kruse | 1960 | KU-SVØM | 6041AA | 25 m | 3:09.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 25 september 2021 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:32 |
Løb 129, 100m Ryg Damer Masters |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 388 | Andersen Ane | 1990 | BIRKERØD | 9016AF | 25 m | 1:19.41 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 12 september 2021 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:07 |
Løb 130, 800m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 784 | Nørgaard Erik | 1974 | KU-SVØM | 7429AA | 25 m | 10:35.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 25 september 2021 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:32 |
Løb 131, 50m Fly Damer Masters |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 387 | Suhr Caroline | 1971 | BIRKERØD | 7192AA | 25 m | 30.92 | |
2 | 389 | Karlby Lone Tolstrup | 1976 | BIRKERØD | 7622AA | 25 m | 34.27 | |
3 | 390 | Olin Ulla | 1963 | BIRKERØD | 6322AA | 25 m | 36.34 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 25 september 2021 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:32 |
Løb 132, 50m Fly Herrer Masters |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 386 | Gjerløv Mads | 1972 | BIRKERØD | 7237AA | 50 m | 27.99 | |
2 | 392 | Pedersen Henrik | 1965 | BIRKERØD | 6561AA | 50 m | 29.93 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 25 september 2021 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:32 |
Løb 133, 200m Fri Damer Masters |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 390 | Olin Ulla | 1963 | BIRKERØD | 6322AA | 25 m | 2:39.87 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 25 september 2021 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:32 |
Løb 134, 200m Fri Herrer Masters |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 785 | Hvid Mathias | 1994 | KU-SVØM | 9435AL | 25 m | 2:15.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 25 september 2021 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:32 |
Løb 135, 100m Medley Damer Masters |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 388 | Andersen Ane | 1990 | BIRKERØD | 9016AF | 25 m | 1:17.87 | |
2 | 624 | Pii Anne-Sofie | 1970 | FREM | 7014AA | 25 m | 1:21.33 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 25 september 2021 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:32 |
Løb 136, 100m Medley Herrer Master |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 623 | Pedersen Anders Bo | 1981 | FREM | 8191AA | 25 m | 59.86 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 25 september 2021 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:32 |
Løb 137, 4X50m Fri Damer Masters |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 780 | Sigma Masters D Damer | 1963 | SIGMA | 25 m | 2:02.23 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 23 september 2021 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:54 |
Løb 138, 4X50m Fri Herrer Masters |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 136 | Hillerød Masters | 1966 | HILLERØD | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 08 september 2021 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:09 |