2021-10-28   02:56:53
Choose competition:

Choose language:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program for Letno odprto zdruzeno prvenstvo Slovenije 2021

Below are all entry- and startlists shown by session.

1. dan predtekmovanja

Document
Start list
Letno odprto združeno prvenstvo Slovenije 2021
Place: Bazen Ravne Organizer: Plavalna zveza Slovenije in PK Fužinar
Pool: 50m Competition Date: Jul 29, 2021 to Aug 1, 2021
Event 2, 400m Freestyle Women
Heat 1 (5)
4:06.35 Anja Klinar 1988  (SLO) Vichy Val dAllier (FRA) 3. 07. 2016
mladinke 4:11.36 Katja Fain 2001  (SLO) Netanya (ISR)
kadetinje 4:15.54 Sara Račnik 2002  (SLO) Gjur/Győr (HUN)
ID
Lane
Name
Born
Team
Entry time
Start:
09:39
214 1 Nika Alagič 2007 PK Neptun Celje 5:33.72
87 2 Neža Juvančič 2007 PK Ilirija Ljubljana 5:28.04
177 3 Julija Švagelj Repolusk 2006 PK Branik Maribor 5:18.44
369 4 Ema Zorec 2007 PA Kurent Ptuj 5:17.00
368 5 Špela Sedič 2006 PA Kurent Ptuj 5:17.17
103 6 Neli Dovžan 2007 PK Ilirija Ljubljana 5:19.73
375 7 Ajda Medved 2007 PK Torpedo Ljubljana 5:30.97
290 8 Eva Skledar 2007 PK Velenje 5:36.52
Event 2, 400m Freestyle Women Heat 2 (5)
ID
Lane
Name
Born
Team
Entry time
Start:
09:45
146 1 Katja Stojkovič 2004 PK Olimpija 5:11.04
128 2 Zara Zorko 2007 PK Olimpija 5:03.27
78 3 Vanja Predalič 2006 PK Ljubljana 5:02.16
99 4 Nika Habič 2004 PK Ilirija Ljubljana 4:57.93
120 5 Ajda Tavzes Cirman 2006 PK Olimpija 4:58.84
13 6 Alina Lozar 2007 PK Triglav Kranj 5:03.18
193 7 Maša Vasiljević 2007 PK Celulozar Krško 5:05.04
122 8 Lana Žalac 2007 PK Olimpija 5:11.29
Event 2, 400m Freestyle Women Heat 3 (5)
ID
Lane
Name
Born
Team
Entry time
Start:
09:51
210 1 Laura Knez 2006 PK Neptun Celje 4:54.86
54 2 Ula Mele 2007 PK Ljubljana 4:53.77
23 3 Marja Maček Sitar 2005 PK Triglav Kranj 4:51.63
254 4 Mija Rihter Medoš 2005 PK Koper 4:49.20
316 5 Hana Starc 2006 PK Ribnica 4:50.77
56 6 Lina Primc 2007 PK Ljubljana 4:51.71
372 7 Nika Mihelčič 2007 PK Torpedo Ljubljana 4:54.70
342 8 Lara Mihevc 2005 ŠD Delfin Ljubljana 4:56.73
Event 2, 400m Freestyle Women Heat 4 (5)
ID
Lane
Name
Born
Team
Entry time
Start:
09:57
273 1 Maja Vezenkova 2004 PK Kamnik 4:47.52
224 2 Hana Sekuti 2006 PK Fužinar Ravne 4:45.30
216 3 Lena Bornšek 2004 PK Neptun Celje 4:39.01
69 4 Tiara Pšeničnik 2003 PK Ljubljana 4:30.79
95 5 Lana Avramovič 2006 PK Ilirija Ljubljana 4:34.59
132 6 Manca Petrič 2005 PK Olimpija 4:44.14
274 7 Taja Vejnovič 2006 PK Kamnik 4:46.71
231 8 Lana Kokot 2007 PK Fužinar Ravne 4:48.89
Event 2, 400m Freestyle Women Heat 5 (5)
ID
Lane
Name
Born
Team
10:03
Entry time
Start:
40 1 Petra Frelih 2006 PK Radovljica 4:46.96
35 2 Maša Arnež 2005 PK Radovljica 4:44.25
148 3 Gaja Lucija Valant 2004 PK Olimpija 4:36.10
237 4 Daša Tušek 2003 PK Fužinar Ravne 4:17.95
51 5 Nika Rotar 2006 PK Ljubljana 4:32.61
114 6 Lara Mišvelj 2004 PK Olimpija 4:40.79
1 7 Aja Kavčič 2006 PK Triglav Kranj 4:45.83
182 8 Laura Angleitner Sagadin 2005 PK Branik Maribor 4:48.44
2021-07-28 07:46:40 Datahandling: WinGrodan 2.8 Licensed to: Slovenian Swimming Association

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner