2021-10-28   04:03:31
Choose competition:

Choose language:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program for Letno odprto zdruzeno prvenstvo Slovenije 2021

Below are all entry- and startlists shown by session.

Competition session

Document
Entry List
Letno odprto združeno prvenstvo Slovenije 2021
Place: Bazen Ravne Organizer: Plavalna zveza Slovenije in PK Fužinar
Pool: 50m Competition Date: Jul 29, 2021 to Aug 1, 2021
25 200m Freestyle Men
1:48.92 Peter Mankoč 1978  (SLO) Barcelona (ESP)
mladinci 1:50.53 Marcel Primožič 2000  (SLO) Helsinki (FIN) 7. 07. 2018
kadeti 1:52.89 Jaka Pušnik 2003  (SLO) Maribor (SLO)
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 20 Sašo Boškan 2002 Plavalni klub Triglav Kranj SLO 1:50.74
2 70 Primož Šenica Pavletič 2001 Plavalni klub Ljubljana SLO 1:51.54
3 140 Jaka Pušnik 2003 Plavalni klub Olimpija SLO 1:51.56
4 179 Evgenii Aliamovskii 2002 Plavalni klub Branik Maribor RUS 1:52.20
5 24 Miha Vintar 2003 Plavalni klub Triglav Kranj SLO 1:54.42
6 155 Jernej Prebil 2002 Plavalni klub Olimpija SLO 1:57.24
7 320 Vid Lovšin 2003 Plavalni klub Ribnica SLO 1:57.41
8 28 Jure Janhuba 2004 Plavalni klub Triglav Kranj SLO 1:58.06
9 22 Nik Gladek 2003 Plavalni klub Triglav Kranj SLO 1:58.08
10 338 Arne Furlan Štular 2005 Športno društvo Riba SLO 1:59.09
11 360 Tian Kosec 2005 Plavalno društvo Maribor SLO 1:59.39
12 26 Matjaž Krek Bašelj 2003 Plavalni klub Triglav Kranj SLO 1:59.50
13 7 Miha Rijavec 2003 Plavalni klub Triglav Kranj SLO 1:59.71
14 186 Jure Dolinar 1999 Plavalni klub Branik Maribor SLO 2:00.31
15 270 Matic Turk 2004 Plavalni klub Biser Piran - Nuoto
club Biser Piran
SLO 2:00.37
16 105 Žan Špenko 1996 Plavalni klub Ilirija SLO 2:00.39
17 173 Bor Vran-Benkovič 2007 Plavalni klub Branik Maribor SLO 2:00.70
18 39 Primož Peternel 2004 Plavalni klub Radovljica SLO 2:00.98
19 52 Maks Kastigar 2006 Plavalni klub Ljubljana SLO 2:00.99
20 276 Gašper Stele 2004 Plavalni klub Kamnik SLO 2:01.07
21 249 Tine Rotovnik 2005 Plavalni klub Fužinar Ravne na
Koroškem
SLO 2:01.51
22 161 Nejc Bezjak Plavalni klub Branik Maribor 2:01.89
2005 SLO
23 162 Jaka Borec Plavalni klub Branik Maribor 2:02.21
2004 SLO
24 151 Timon Rajić Plavalni klub Olimpija 2:02.73
2005 SLO
25 38 Tevž Smolnikar Plavalni klub Radovljica 2:03.32
2005 SLO
26 257 Enej Šalinovič Plavalni klub Koper 2:03.45
2003 SLO
27 215 Sebastjan Jug Plavalni klub Neptun Celje 2:04.27
2005 SLO
28 278 Nik Peterlin Plavalni klub Kamnik 2:04.35
2006 SLO
29 67 Dejan Zogovič Plavalni klub Ljubljana 2:04.50
2004 SLO
30 31 Andraž Aljaž Plavalni klub Triglav Kranj 2:05.64
2005 SLO
31 348 Patrik Zalar Športno društvo Delfin 2:05.88
2003 SLO
32 107 Matija Leskovar Plavalni klub Ilirija 2:05.95
2003 SLO
33 205 Nik Kočevar Plavalni klub Neptun Celje 2:06.37
2004 SLO
34 312 Alen Luskar Društvo vodnih športov POSEJDON 2:06.77
2003 SLO
35 47 Krištof Razpotnik Vrtačnik Plavalni klub Ljubljana 2:06.78
2006 SLO
36 75 Nal Ilar Plavalni klub Ljubljana 2:06.92
2005 SLO
37 66 Tomaž Šiško 2004 Plavalni klub Ljubljana SLO 2:07.17
38 204 Jakob Lesjak 2006 Plavalni klub Neptun Celje SLO 2:08.12
39 77 Nej Pšeničnik 2006 Plavalni klub Ljubljana SLO 2:08.21
40 358 Sergej Fekonja 2004 Plavalno društvo Maribor SLO 2:08.50
41 229 Lovro Petrič 2005 Plavalni klub Fužinar Ravne na
Koroškem
SLO 2:08.51
42 264 Mark Pregelj 2003 Plavalni klub Koper SLO 2:08.61
43 113 Bor Mikuž 2006 Plavalni klub Olimpija SLO 2:08.62
44 259 Borut Purgar 2004 Plavalni klub Koper SLO 2:08.69
45 309 Liam Einar Matko Marcius 2004 Društvo vodnih športov POSEJDON SLO 2:08.85
46 236 Žan Rezar Lesnik 2003 Plavalni klub Fužinar Ravne na
Koroškem
SLO 2:08.86
47 46 Luka Predalič 2004 Plavalni klub Ljubljana SLO 2:09.15
48 199 David Videnšek 2001 Plavalni klub Neptun Celje SLO 2:09.43
49 143 Cene Ulaga Sterle 2004 Plavalni klub Olimpija SLO 2:09.78
50 228 Nace Zmagaj 2006 Plavalni klub Fužinar Ravne na
Koroškem
SLO 2:10.20
51 256 Tomas Torkar Ražman 2004 Plavalni klub Koper SLO 2:10.47
52 223 Žan Podržavnik 2006 Plavalni klub Fužinar Ravne na
Koroškem
SLO 2:10.99
53 235 Jan Kokot 2003 Plavalni klub Fužinar Ravne na
Koroškem
SLO 2:11.23
54 327 Simon Mamlić 2006 Športno društvo Riba SLO 2:11.73
55 92 Ismar Čatić 2006 Plavalni klub Ilirija SLO 2:11.90
56 178 Vid Viher 2005 Plavalni klub Branik Maribor SLO 2:12.17
57 280 Luka Aćimović 2005 Plavalni klub Velenje SLO 2:12.92
58 43 Lenart Zaletel 2005 Plavalni klub Radovljica SLO 2:13.34
59 315 Nik Blatnik 2006 Plavalni klub Ribnica SLO 2:13.61
60 191 Matija Osetič 2006 Plavalni klub Celulozar Krško SLO 2:13.86
61 94 Kristjan Treven 2006 Plavalni klub Ilirija SLO 2:14.04
62 359 David Kos Lipušček 2005 Plavalno društvo Maribor SLO 2:14.90
63 275 Tevž Štupar 2006 Plavalni klub Kamnik SLO 2:15.03
64 373 Gašper Vrbinc 2006 Plavalni klub Torpedo Ljubljana SLO 2:15.21
65 192 Maj Zorko 2004 Plavalni klub Celulozar Krško SLO 2:15.66
66 93 Odon Kerec 2006 Plavalni klub Ilirija SLO 2:15.80
67 328 Filip Juvančič 2006 Športno društvo Riba SLO 2:15.85
68 232 Bastian Marič 2006 Plavalni klub Fužinar Ravne na
Koroškem
SLO 2:16.16
69 168 Nik Vrtarič 2004 Plavalni klub Branik Maribor SLO 2:16.73
70 201 Domen Vihernik 2006 Plavalni klub Neptun Celje SLO 2:18.33
71 262 Nik Mužina 2004 Plavalni klub Koper SLO 2:18.70
72 365 Michel Batagelj 2006 Plavalni klub Ajdovščina SLO 2:19.94
73 207 Luka Štrukelj 2006 Plavalni klub Neptun Celje SLO 2:20.14
74 129 Črt Babič 2006 Plavalni klub Olimpija SLO 2:20.66
75 101 Jakob Gregorič 2006 Plavalni klub Ilirija SLO 2:24.23
76 208 Maj Kotnik 2006 Plavalni klub Neptun Celje SLO 2:24.93
77 334 Maks Noah Valas 2006 Športno društvo Riba SLO 2:25.06
78 123 Nikola Dakić 2006 Plavalni klub Olimpija SLO 2:25.56
79 16 Arne Mazi Jamnik 2009 Plavalni klub Triglav Kranj SLO 2:26.05
80 174 Gari Klenovšek 2006 Plavalni klub Branik Maribor SLO 2:26.24
81 130 Maj Pavešič 2006 Plavalni klub Olimpija SLO 2:26.68
82 331 Jakob Žerjal 2006 Športno društvo Riba SLO 2:27.35
83 100 Mitja Gregorič 2005 Plavalni klub Ilirija SLO 2:27.36
84 169 Ali Soufi 2003 Plavalni klub Branik Maribor SLO 2:40.01
85 349 Peter Vuga 2006 Športno društvo Delfin SLO 2:42.15
86 370 Jurij Peteršič 2006 Športno društvo Plavalna
akademija KURENT
SLO 2:43.45
87 134 Yisi Liu Plavalni klub Olimpija
2006 CHN
88 347 Jakob Medved Športno društvo Delfin
2002 SLO
89 180 Rok Klepec Vabič Plavalni klub Branik Maribor
2004 SLO
2021-07-27 11:17:51 Datahandling: WinGrodan 2.8 Licensed to: Slovenian Swimming Association

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner