Program for Mostveno in posamicno DP za ml. decke in ml. deklice 2021
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Start list |
|
Moštveno in posamično DP za ml. dečke in ml. deklice 2021
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Pristan |
Organizer: |
Plavalna zveza Slovenije in PK Branik |
|
|
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jul 17, 2021 to Jul 18, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 7, 4x50m Medley Mixed
|
Final 1 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
3 |
|
LL III. |
2000 |
PK Ljubljana |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
4 |
|
LL I. |
2000 |
PK Ljubljana |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
135 |
5 |
|
BM II. |
2000 |
PK Branik Maribor |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 7, 4x50m Medley Mixed |
Final 2 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
1 |
|
LL II. |
2000 |
PK Ljubljana |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
2 |
|
TK II. |
2000 |
PK Triglav Kranj |
2:51.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
3 |
|
RAD IV. |
2000 |
PK Radovljica |
2:48.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
87 |
4 |
|
IL II. |
2000 |
PK Ilirija Ljubljana |
2:43.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
244 |
5 |
|
RL III. |
2000 |
ŠD Riba Ljubljana |
2:44.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
208 |
6 |
|
RR I. |
2000 |
PK Ribnica |
2:48.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
263 |
7 |
|
AQ I. |
2000 |
ŠD Aqua Ljubljana |
2:52.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
134 |
8 |
|
BM I. |
2000 |
PK Branik Maribor |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 7, 4x50m Medley Mixed |
Final 3 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
168 |
1 |
|
FR II. |
2000 |
PK Fužinar Ravne |
2:40.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
106 |
2 |
|
OL I. |
2000 |
PK Olimpija |
2:34.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
167 |
3 |
|
FR I. |
2000 |
PK Fužinar Ravne |
2:29.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
86 |
4 |
|
IL I. |
2000 |
PK Ilirija Ljubljana |
2:21.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
242 |
5 |
|
RL I. |
2000 |
ŠD Riba Ljubljana |
2:28.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
6 |
|
TK I. |
2000 |
PK Triglav Kranj |
2:29.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
243 |
7 |
|
RL II. |
2000 |
ŠD Riba Ljubljana |
2:38.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
193 |
8 |
|
VV I. |
2000 |
PK Velenje |
2:41.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-07-15 07:20:30 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|