Program for Aluekilpailu Tampere
Below are all entry- and startlists shown by session.
Jakso 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lähtölista |
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
|
Järjestäjä: |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
50m |
|
kesä 18, 2021 to kesä 20, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 2, 200m Sekauinti Miehet
|
Final 1 (9) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
2 |
|
Samu Nurminen |
2008 |
HäUS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
95 |
3 |
|
Eetu Nieminen |
2006 |
TaTU |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
330 |
4 |
|
Justus Uutela |
2010 |
UiTa |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
285 |
5 |
|
Sisu Toiva |
2009 |
UiTa |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
304 |
6 |
|
Adam Bazhyna |
2010 |
UiTa |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
293 |
7 |
|
Elias Eironen |
2008 |
UiTa |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 2, 200m Sekauinti Miehet |
Final 2 (9) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
302 |
2 |
|
Alex Isotalo |
2009 |
UiTa |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
322 |
3 |
|
Atte Katajisto |
2009 |
UiTa |
3:41.71 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
205 |
4 |
|
Ilmari Pohja |
2009 |
UKK |
3:39.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
189 |
5 |
|
Hugo Heikkilä |
2009 |
Pyry |
3:40.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
309 |
6 |
|
Matias Haapala |
2009 |
UiTa |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
294 |
7 |
|
Ossi Nevalainen |
2008 |
UiTa |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 2, 200m Sekauinti Miehet |
Final 3 (9) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
2 |
|
Joel Kontio |
2009 |
RiUS |
3:24.55 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
301 |
3 |
|
Eliel Grönroos |
2009 |
UiTa |
3:23.05 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
271 |
4 |
|
Topi Äikäs |
2007 |
UiTa |
3:19.05 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
101 |
5 |
|
Eemeli Varonen |
2009 |
TaTU |
3:22.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
6 |
|
Milo Anttila |
2009 |
RiUS |
3:23.76 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
269 |
7 |
|
Hugo Rossi |
2008 |
UiTa |
3:28.70 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 2, 200m Sekauinti Miehet |
Final 4 (9) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
319 |
2 |
|
Aapo Pajunen |
2008 |
UiTa |
3:17.38 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
203 |
3 |
|
Frans Nieminen |
2009 |
UKK |
3:10.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
326 |
4 |
|
Joel Alfthan |
2008 |
UiTa |
3:09.68 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
185 |
5 |
|
Onni Matti Elmeri Savolainen |
2008 |
Pyry |
3:10.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
179 |
6 |
|
Emil Savolainen |
2007 |
Pyry |
3:12.27 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
187 |
7 |
|
Eino Tonteri |
2010 |
Pyry |
3:17.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 2, 200m Sekauinti Miehet |
Final 5 (9) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
202 |
2 |
|
Markus Levonoja |
2007 |
UKK |
3:07.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
81 |
3 |
|
Niklas Tikkanen |
2007 |
TaTU |
3:06.09 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
312 |
4 |
|
Jesse Virta |
2007 |
UiTa |
3:04.06 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
107 |
5 |
|
Luukas Kallio |
2005 |
TaTU |
3:05.76 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
108 |
6 |
|
Daniil Tirronen |
2008 |
TaTU |
3:06.98 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
103 |
7 |
|
Nikita Zuravljov |
2008 |
TaTU |
3:08.67 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 2, 200m Sekauinti Miehet |
Final 6 (9) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
296 |
2 |
|
Eero Olli |
2008 |
UiTa |
3:00.61 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
291 |
3 |
|
Matias Suutala |
2008 |
UiTa |
2:56.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
201 |
4 |
|
Tuure Pikkuhuhta |
2009 |
UKK |
2:55.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
379 |
5 |
|
Alexander Nyman |
2004 |
Race Club |
2:56.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
255 |
6 |
|
Mikael Uitto |
2007 |
UiTa |
2:58.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
204 |
7 |
|
Jouko Raunio |
2008 |
UKK |
3:00.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 2, 200m Sekauinti Miehet |
Final 7 (9) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
2 |
|
Iiro Kyllönen |
2005 |
HäUS |
2:51.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
260 |
3 |
|
Tobias Syrjä |
2006 |
UiTa |
2:50.42 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
381 |
4 |
|
Andreas Kinnunen |
2006 |
Race Club |
2:48.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
195 |
5 |
|
Eemeli Salo |
2007 |
UKK |
2:49.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
286 |
6 |
|
Jesse Uutela |
2008 |
UiTa |
2:50.45 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
231 |
7 |
|
Niklas Töyrylä |
2006 |
UiTa |
2:55.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 2, 200m Sekauinti Miehet |
Final 8 (9) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
247 |
2 |
|
Saku Pietilä |
2006 |
UiTa |
2:45.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
199 |
3 |
|
Tatu Yli-houhala |
2007 |
UKK |
2:33.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
238 |
4 |
|
Valtteri Pellinen |
2007 |
UiTa |
2:30.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
198 |
5 |
|
Väinö Hinkka |
2007 |
UKK |
2:31.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
318 |
6 |
|
Pyry Pyykkö |
2006 |
UiTa |
2:41.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
84 |
7 |
|
Kalle Heinonen |
2006 |
TaTU |
2:45.52 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 2, 200m Sekauinti Miehet |
Final 9 (9) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
234 |
2 |
|
Akseli Liukkonen |
2005 |
UiTa |
2:29.75 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
82 |
3 |
|
Lev Vlasov |
2007 |
TaTU |
2:27.91 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
85 |
4 |
|
Atte Nieminen |
2004 |
TaTU |
2:22.73 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
87 |
5 |
|
Sebastian Sojolin |
2006 |
TaTU |
2:27.30 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
197 |
6 |
|
Juho Rosenström |
2007 |
UKK |
2:29.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
7 |
|
Aaro Imppola |
2006 |
HyUS |
2:29.92 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18-06-2021 09.44.59 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,8 |
Lisensoitu: Uinti Tampere |
|
|
|
|