Startliste for Øst Børnemedley
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Afsnit 4
Seedede heat Løb 14
|
Stævne navn |
Øst Børn Medley |
|
Udskriftsdato |
19 juni 2021 |
|
|
Stævne by |
Frederikssund |
|
Udskriftstidspunkt |
18:08 |
|
|
Arrangør |
Dansk Svømmeunion & A6 |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
19 juni 2021 |
|
|
|
|
Løb 14, 100m Rygsvømning Damer |
Finaler (6) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
173 |
3 |
Karla S Enevoldsen |
2010 |
1004AE |
HVIDOVRE |
|
25m |
1:54.70 |
180 |
4 |
Caroline Marie Rosenmejer |
2010 |
1056AA |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:46.82 |
146 |
5 |
Ellen Juul-Andersen |
2010 |
1028AC |
RINGSTED |
|
25m |
1:50.71 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
131 |
2 |
Cecilie Grave |
2010 |
1002AH |
BIRKERØD |
|
25m |
1:38.44 |
142 |
3 |
Silke Holtz |
2010 |
1062AC |
ALLERØD |
|
25m |
1:38.25 |
170 |
4 |
Nia Sommer |
2010 |
1074AA |
KØGE |
|
25m |
1:36.67 |
217 |
5 |
Josephine Esther Glad |
2010 |
1050AH |
GENTOFTE |
|
25m |
1:37.83 |
178 |
6 |
Asta Lukowski |
2010 |
1034AA |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:38.28 |
241 |
7 |
Nicoline Svarrer |
2010 |
1062AH |
MK31 |
|
25m |
1:40.13 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
234 |
2 |
Rosalina M. Postgaard |
2010 |
1088AA |
VI39 |
|
25m |
1:35.28 |
203 |
3 |
Kristina Dragieva |
2010 |
1004AB |
GLADSAXE |
|
25m |
1:34.01 |
140 |
4 |
Madicken Markussen |
2010 |
1062AB |
ALLERØD |
|
25m |
1:33.10 |
200 |
5 |
Frida Lund Kilen |
2010 |
1098AA |
GLADSAXE |
|
25m |
1:34.00 |
230 |
6 |
Victoria Nørgaard |
2010 |
1046AF |
SØLLERØD |
|
25m |
1:34.79 |
128 |
7 |
Alberte K. Jacobsen |
2010 |
1058AD |
BIRKERØD |
|
25m |
1:36.63 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
158 |
2 |
Emilia Hartvigsen |
2010 |
1084AE |
LYNGBY |
|
25m |
1:32.64 |
171 |
3 |
Nora Stølsgård |
2010 |
1036AC |
KØGE |
|
25m |
1:32.48 |
194 |
4 |
Aleksandra Dragieva |
2010 |
1014AB |
GLADSAXE |
|
25m |
1:32.21 |
232 |
5 |
Victoria Dolling |
2010 |
1074AO |
VI39 |
|
25m |
1:32.28 |
152 |
6 |
Amanda Hartvigsen |
2010 |
1094AE |
LYNGBY |
|
25m |
1:32.64 |
143 |
7 |
Siri Egholm Høgh |
2010 |
1038AD |
ALLERØD |
|
25m |
1:32.96 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
154 |
2 |
Ella Lindum Andersen |
2010 |
1026AG |
LYNGBY |
|
25m |
1:32.00 |
151 |
3 |
Cirkeline Feldt-Sørensen |
2010 |
1042AC |
LYNGBY |
|
25m |
1:31.76 |
133 |
4 |
Mai Ellen Frederiksen |
2010 |
1006AH |
BIRKERØD |
|
25m |
1:30.85 |
191 |
5 |
Nora Rosenkrantz |
2010 |
1018AD |
GSK |
|
25m |
1:31.75 |
137 |
6 |
Ella Wolffbrandt |
2010 |
1078AD |
ALLERØD |
|
25m |
1:31.87 |
165 |
7 |
Rosa Marie Sandgaard |
2010 |
1006AE |
LYNGBY |
|
25m |
1:32.14 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
139 |
2 |
Ida Langseth |
2010 |
1072AB |
ALLERØD |
|
25m |
1:28.43 |
163 |
3 |
Maria Holstein Arnesen |
2010 |
1032AC |
LYNGBY |
|
25m |
1:25.23 |
218 |
4 |
Smilla Stavnsbjerg Frederiksen |
2010 |
1032AE |
GENTOFTE |
|
25m |
1:23.95 |
136 |
5 |
Caroline Leander Søltoft |
2010 |
1008AA |
ALLERØD |
|
25m |
1:25.01 |
148 |
6 |
Emilie Jakobsen |
2010 |
1024AF |
NÆSTVED |
|
25m |
1:26.13 |
238 |
7 |
Annika Skovgren |
2010 |
1054AK |
VI39 |
|
25m |
1:29.54 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 |
Udskriftsdato |
19 juni 2021 |
Licens til A6 JGI-Swim |
Udskriftstidspunkt |
18:08 |
|