Program for Øst Børnemedley
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Løb 3, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 136 | Søltoft Caroline Leander | 2010 | ALLERØD | 1008AA | 25 m | 36.32 | |
2 | 165 | Sandgaard Rosa Marie | 2010 | LYNGBY | 1006AE | 25 m | 36.83 | |
3 | 218 | Frederiksen Smilla Stavnsbjerg | 2010 | GENTOFTE | 1032AE | 25 m | 37.96 | |
4 | 185 | Enemærke Ella Kruse | 2010 | GSK | 1006AB | 25 m | 38.34 | |
5 | 140 | Markussen Madicken | 2010 | ALLERØD | 1062AB | 25 m | 38.43 | |
6 | 171 | Stølsgård Nora | 2010 | KØGE | 1036AC | 25 m | 39.18 | |
7 | 232 | Dolling Victoria | 2010 | VI39 | 1074AO | 25 m | 39.26 | |
8 | 194 | Dragieva Aleksandra | 2010 | GLADSAXE | 1014AB | 25 m | 39.34 | |
9 | 139 | Langseth Ida | 2010 | ALLERØD | 1072AB | 25 m | 39.99 | |
10 | 178 | Lukowski Asta | 2010 | HOVEDSTAD | 1034AA | 25 m | 40.18 | |
11 | 128 | Jacobsen Alberte K. | 2010 | BIRKERØD | 1058AD | 25 m | 40.62 | |
12 | 146 | Juul-Andersen Ellen | 2010 | RINGSTED | 1028AC | 25 m | 41.43 | |
13 | 170 | Sommer Nia | 2010 | KØGE | 1074AA | 25 m | 41.93 | |
14 | 152 | Hartvigsen Amanda | 2010 | LYNGBY | 1094AE | 25 m | 42.85 | |
15 | 143 | Høgh Siri Egholm | 2010 | ALLERØD | 1038AD | 25 m | 42.93 | |
16 | 158 | Hartvigsen Emilia | 2010 | LYNGBY | 1084AE | 25 m | 43.13 | |
17 | 148 | Jakobsen Emilie | 2010 | NÆSTVED | 1024AF | 25 m | 43.17 | |
18 | 187 | Enemærke Asta Kruse | 2010 | GSK | 1016AB | 25 m | 43.38 | |
19 | 203 | Dragieva Kristina | 2010 | GLADSAXE | 1004AB | 25 m | 43.60 | |
20 | 151 | Feldt-Sørensen Cirkeline | 2010 | LYNGBY | 1042AC | 25 m | 43.68 | |
21 | 163 | Arnesen Maria Holstein | 2010 | LYNGBY | 1032AC | 25 m | 43.85 | |
22 | 142 | Holtz Silke | 2010 | ALLERØD | 1062AC | 25 m | 44.73 | |
23 | 180 | Rosenmejer Caroline Marie | 2010 | HOVEDSTAD | 1056AA | 25 m | 44.83 | |
24 | 191 | Rosenkrantz Nora | 2010 | GSK | 1018AD | 25 m | 44.86 | |
25 | 238 | Skovgren Annika | 2010 | VI39 | 1054AK | 25 m | 44.98 | |
26 | 217 | Glad Josephine Esther | 2010 | GENTOFTE | 1050AH | 25 m | 45.06 | |
27 | 234 | Postgaard Rosalina M. | 2010 | VI39 | 1088AA | 25 m | 45.91 | |
28 | 133 | Frederiksen Mai Ellen | 2010 | BIRKERØD | 1006AH | 25 m | 47.18 | |
29 | 137 | Wolffbrandt Ella | 2010 | ALLERØD | 1078AD | 25 m | 47.18 | |
30 | 230 | Nørgaard Victoria | 2010 | SØLLERØD | 1046AF | 25 m | 47.50 | |
31 | 173 | Enevoldsen Karla S | 2010 | HVIDOVRE | 1004AE | 25 m | 48.97 | |
32 | 131 | Grave Cecilie | 2010 | BIRKERØD | 1002AH | 25 m | 50.42 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 18 juni 2021 |
Licens til A6 JGI-Swim | Udskriftstidspunkt | 14:53 |