Program for SM-Uinnit 2021
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Osallistujaluettelo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
Kuntolaakso |
Järjestäjä: |
SUiL & KuUS |
|
|
Allas: |
50m |
|
kesä 17, 2021 to kesä 20, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
100m Rintauinti Naiset 17 ja nuoremmat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Nimi |
Synt ynyt |
Seura |
Kans |
Ilm. aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
406 |
|
Ellen Kaituri |
2006 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:11.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
468 |
|
Pinja Taskila |
2004 |
Oulun Uinti 1906 |
FIN |
1:12.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
524 |
|
helmi jouhten |
2004 |
Kempeleen Pyrintö |
FIN |
1:13.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
478 |
|
Viivi Säntti |
2005 |
Oulun Uinti 1906 |
FIN |
1:13.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
32 |
|
Jenna Pulkkinen |
2004 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
1:13.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
471 |
|
Olga emilia Mattila |
2004 |
Oulun Uinti 1906 |
FIN |
1:14.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
579 |
|
Meeri Yli-Äyhö |
2004 |
Uinti Tampere |
FIN |
1:14.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
480 |
|
Saara Niemi |
2005 |
Oulun Uinti 1906 |
FIN |
1:14.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
276 |
|
Teea Jestoi |
2005 |
Kokkolan Uimaseura |
FIN |
1:14.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
199 |
|
Maria Korkalainen |
2005 |
Joensuun Uimaseura ry |
FIN |
1:14.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
624 |
|
Iida Heikkinen |
2004 |
Uinti Imatra |
FIN |
1:14.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
134 |
|
Emmi Nieminen |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:14.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
152 |
|
Janina Granberg |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:14.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
591 |
|
Frida Ekman |
2004 |
Uinti Tampere |
FIN |
1:15.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
412 |
|
Daniela Lietzén |
2006 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:15.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
585 |
|
Alina Talja |
2004 |
Uinti Tampere |
FIN |
1:15.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
35 |
|
Gréta Beszteri |
2004 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
1:16.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
588 |
|
Siiri Mätäsjärvi |
2004 |
Uinti Tampere |
FIN |
1:16.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
155 |
|
Iisa-Lotta Rantaniitty |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:16.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
43 |
|
Wilma Sundt |
2006 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
1:16.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
92 |
|
Aminata Barrow |
2004 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
1:16.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
363 |
|
Kiia Metsäkonkola |
2005 |
Salon Uimarit |
FIN |
1:16.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
586 |
|
Siiri Ala-Karvia |
2004 |
Uinti Tampere |
FIN |
1:16.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
638 |
|
Milla Kiviranta |
2006 |
Vanders |
FIN |
1:16.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
344 |
|
Milla Karttunen |
2005 |
Raision Urheilijat |
FIN |
1:17.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
476 |
|
Laura Helena Markuksela |
2004 |
Oulun Uinti 1906 |
FIN |
1:17.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
292 |
|
Enni Kinnunen |
2005 |
Vaasan Uimaseura - Vasa Simsällskap |
FIN |
1:17.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
150 |
|
Matilda Leppänen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:17.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
453 |
|
Iinu Tiainen |
2007 |
Oulun Lohet |
FIN |
1:17.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
631 |
|
Milla Strandberg |
2005 |
Vanders |
FIN |
1:17.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
637 |
|
Mea Melissa Miettinen |
2005 |
Vanders |
FIN |
1:17.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
603 |
|
Saaga Keränen |
2006 |
Uinti Tampere |
FIN |
1:18.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
528 |
|
Julia Tuura |
2004 |
Swimming Club Rovaniemi |
FIN |
1:18.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
477 |
|
Inka Elamaa |
2004 |
Oulun Uinti 1906 |
FIN |
1:18.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
86 |
|
Linnea Heikkilä |
2008 |
Simmis Grani |
FIN |
1:18.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
79 |
|
Vlada Guljajeva |
2004 |
Riihimäen Uimaseura |
FIN |
1:18.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
482 |
|
Amanda Riuttanen |
2005 |
Oulun Uinti 1906 |
FIN |
1:18.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
320 |
|
Riialiina Kiljala |
2008 |
Vieskan Uimarit |
FIN |
1:18.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
72 |
|
Helmi Käkelä |
2006 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
1:19.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
538 |
|
Silva Salonniemi |
2006 |
Uimaseura Kangasalan Kuohu |
FIN |
1:19.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
644 |
|
Nessa Järvinen |
2004 |
Uimaseura Aquila |
FIN |
1:19.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
447 |
|
Ellen Krüger |
2007 |
Oulun Lohet |
FIN |
1:19.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
446 |
|
Kaisa Keränen |
2007 |
Oulun Lohet |
FIN |
1:19.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
160 |
|
Milka Marjakaarto |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:19.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
551 |
|
Sofi Andström |
2005 |
ORCA Helsinki |
FIN |
1:19.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
248 |
|
Anniina Kurvinen |
2006 |
Lappeenrannan Uimarit |
FIN |
1:19.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
253 |
|
Vilma Hjelt |
2004 |
Pieksän Kuutit |
FIN |
1:19.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
589 |
|
Ida Töyrylä |
2004 |
Uinti Tampere |
FIN |
1:20.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
153 |
|
Kaarina Rihte |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:20.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
332 |
|
Emilia Rahola |
2006 |
Porin Uimaseura |
FIN |
1:20.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
450 |
|
Pinja Niskanen |
2007 |
Oulun Lohet |
FIN |
1:20.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
302 |
|
Ellen Williamsson |
2006 |
Vaasan Uimaseura - Vasa Simsällskap |
FIN |
1:20.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
65 |
|
Anna Mattila |
|
Helsingin Uimarit |
|
1:20.68 |
|
|
|
|
2004 |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
54 |
499 |
|
Salli Sepponen |
|
Oulun Uinti 1906 |
|
1:20.69 |
|
|
|
|
2007 |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
55 |
235 |
|
Siiri Haverinen |
|
Lahden Uimaseura |
|
1:20.70 |
|
|
|
|
2007 |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
56 |
540 |
|
Hertta Nieminen |
|
Uimaseura Kangasalan Kuohu |
|
1:20.70 |
|
|
|
|
2007 |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
57 |
29 |
|
Sofia Nurkkala |
|
Helsingfors Simsällskap |
|
1:20.79 |
|
|
|
|
2004 |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
58 |
323 |
|
Eerika Ekdahl |
|
Nivalan Saukot |
|
1:20.92 |
|
|
|
|
2007 |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
59 |
294 |
|
Aamu Knuuttila |
|
Vaasan Uimaseura - Vasa Simsällskap |
|
1:21.05 |
|
|
|
|
2004 |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
301 |
|
Joanna Högback |
2007 |
Vaasan Uimaseura - Vasa Simsällskap |
FIN |
1:21.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
163 |
|
Petra Nieminen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:21.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
525 |
|
Milla Marttila |
2005 |
Kempeleen Pyrintö |
FIN |
1:21.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
537 |
|
Jenna Luoma |
2005 |
Uimaseura Kangasalan Kuohu |
FIN |
1:21.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
529 |
|
Anni Ranta-Valkama |
2004 |
Swimming Club Rovaniemi |
FIN |
1:21.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
198 |
|
Esra Ergüner |
2007 |
Joensuun Uimaseura ry |
FIN |
1:21.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
626 |
|
Jenni Konnu |
2006 |
Uinti Imatra |
FIN |
1:22.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
203 |
|
Nicola Burman |
2008 |
Joensuun Uimaseura ry |
FIN |
1:22.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
303 |
|
Gitta Nukala |
2004 |
Vaasan Uimaseura - Vasa Simsällskap |
FIN |
1:22.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
47 |
|
Ariel Julienne Jämsen |
2006 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
1:22.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
197 |
|
Inka Hämäläinen |
2007 |
Joensuun Uimaseura ry |
FIN |
1:22.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
216 |
|
Emilia Istomina |
2007 |
Kuopion Uimaseura |
FIN |
1:22.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
63 |
|
Aava Aula |
2004 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
1:22.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16-06-2021 21.02.08 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,8 |
Lisensoitu: Kuopion Uimaseura |
|
|
|
|