Ohjelma Øst Årgang 2021
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Løb 18, 100m Rygsvømning Damer |
Dansk Rekord Junior: Mie Østergaard Nielsen (1996) 57.57 09-12-2011 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 20 | Rekling Karla | 2008 | BIRKERØD | 0862AA | 25 m | 1:10.84 | |
2 | 68 | Svendsen Angela Bang | 2008 | HVIDOVRE | 0832AA | 25 m | 1:11.24 | |
3 | 142 | Laan Tess van der | 2008 | GENTOFTE | 0818AA | 25 m | 1:12.23 | |
4 | 32 | Moesgaard Marie | 2008 | ALLERØD | 0836AD | 25 m | 1:12.56 | |
5 | 105 | Knuhtsen Asta Krumm | 2008 | HELSINGØR | 0844AJ | 25 m | 1:13.64 | |
6 | 39 | Jakobsen Cecilie | 2008 | NÆSTVED | 0898AG | 25 m | 1:14.18 | |
7 | 133 | Larsson Petrea Asferg | 2008 | GLADSAXE | 0862AD | 25 m | 1:14.48 | |
8 | 181 | Kjeldsen Silje Juul | 2008 | SVØMSK | 0826AG | 25 m | 1:15.28 | |
9 | 23 | Englert Anja | 2008 | ALLERØD | 0866AE | 25 m | 1:15.34 | |
10 | 26 | Flach Isabella | 2008 | ALLERØD | 0842AG | 25 m | 1:15.57 | |
11 | 14 | Stub Alberte | 2008 | BIRKERØD | 0874AI | 25 m | 1:15.64 | |
12 | 75 | Bløcher Alma Sofie A. | 2008 | HOVEDSTAD | 0804AB | 25 m | 1:15.81 | |
13 | 73 | Raagefelt Wilma E L | 2008 | HVIDOVRE | 0814AD | 25 m | 1:16.05 | |
14 | 45 | Larsen Caroline Toftelund | 2008 | LYNGBY | 0866AK | 25 m | 1:16.21 | |
15 | 40 | Jensen Merle Blomberg | 2008 | NÆSTVED | 0898AF | 25 m | 1:16.30 | |
16 | 78 | Stensgaard Ella | 2008 | HOVEDSTAD | 0816AA | 25 m | 1:16.34 | |
17 | 10 | Rasmussen Silje | 2008 | A6 SLANGE | 0894AF | 25 m | 1:16.48 | |
18 | 129 | Christensen Laura Klug | 2008 | GLADSAXE | 0836AN | 25 m | 1:16.91 | |
19 | 22 | Leidecker Sofie | 2008 | BIRKERØD | 0896AA | 25 m | 1:17.40 | |
20 | 103 | Eriksen Amelia | 2008 | HELSINGØR | 0892AD | 25 m | 1:17.54 | |
21 | 127 | Jagd Katrine Schou | 2008 | GLADSAXE | 0868AA | 25 m | 1:18.17 | |
22 | 54 | Madsen Wilma Adelhardt | 2008 | LYNGBY | 0886AB | 25 m | 1:18.50 | |
23 | 71 | Christensen Asta Hänel | 2008 | HVIDOVRE | 0804AI | 25 m | 1:18.60 | |
24 | 118 | Christensen Liva Friche | 2008 | GSK | 0848AF | 25 m | 1:19.12 | |
25 | 177 | Kobbernagel Freja | 2008 | VEST | 0806AD | 25 m | 1:19.54 | |
26 | 147 | Fæste Emilie Franck | 2008 | GENTOFTE | 0858AO | 25 m | 1:19.83 | |
27 | 38 | Nielsen Asta Lund | 2008 | NÆSTVED | 0836AF | 25 m | 1:20.19 | |
28 | 56 | Liechti Amanda | 2008 | KØGE | 0824AF | 25 m | 1:20.44 | |
29 | 7 | Olsen Louise | 2008 | A6 SLANGE | 0816AF | 25 m | 1:20.50 | |
30 | 28 | Mindested Laura Bach | 2008 | ALLERØD | 0876AA | 25 m | 1:20.64 | |
31 | 46 | Mathiesen Ida | 2008 | LYNGBY | 0876AK | 25 m | 1:20.68 | |
32 | 53 | Zøllner Sophia | 2008 | LYNGBY | 0874AA | 25 m | 1:21.14 | |
33 | 95 | Jørgensen Vigga | 2008 | HOVEDSTAD | 0874AE | 25 m | 1:21.20 | |
34 | 55 | Berg Wilma | 2008 | LYNGBY | 0868AD | 25 m | 1:21.22 | |
35 | 47 | Hoegh Laura Emilie | 2008 | LYNGBY | 0896AK | 25 m | 1:22.28 | |
36 | 69 | Skov Anna Sofie | 2008 | HVIDOVRE | 0874AB | 25 m | 1:22.57 | |
37 | 24 | Framke Anne-Maj | 2008 | ALLERØD | 0832AB | 25 m | 1:22.58 | |
38 | 34 | Stenberg Simone | 2008 | ALLERØD | 0844AB | 25 m | 1:23.49 | |
39 | 4 | Højer Johanne | 2008 | A6 JGI | 0868AK | 25 m | 1:24.43 | |
40 | 11 | Lykke Sofie | 2008 | A6 SLANGE | 0814AH | 25 m | 1:25.33 | |
41 | 93 | Gammelvind Thilde | 2008 | HOVEDSTAD | 0804AG | 25 m | 1:25.35 | |
42 | 44 | Peick-Kristensen Amilia | 2008 | LYNGBY | 0842AJ | 25 m | 1:26.36 | |
43 | 126 | Tvermoes Ella Boisen | 2008 | GLADSAXE | 0812AD | 25 m | 1:28.05 | |
44 | 153 | Hinchely Ida | 2008 | TRITON B | 0826AJ | 25 m | 1:30.88 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 27 juni 2021 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:42 |