Program för Långa Kopparstänket 5 Juni
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
Långa Kopparstänket 5 juni
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Lugnets utebad |
Arrangör: |
Falu Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 5 jun 2021 till den 5 jun 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 16, 50m Ryggsim Damer
|
Final 1 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
3 |
|
Emma Löfgren |
2010 |
FALUN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
4 |
|
Astrid Qvarforth |
2009 |
LUDVIKA SS |
55.93 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
5 |
|
Hannah Döbereiner |
2008 |
FALUN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
6 |
|
Ellen Qvarforth |
2011 |
LUDVIKA SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 16, 50m Ryggsim Damer |
Final 2 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
3 |
|
Ella Hansson |
2009 |
FALUN |
53.32 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
4 |
|
Elin Helldal |
2009 |
FALUN |
50.17 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
5 |
|
Sophia Rosenqvist |
2010 |
FALUN |
53.27 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
6 |
|
Lilian Karsberg |
2010 |
FALUN |
53.60 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 16, 50m Ryggsim Damer |
Final 3 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
3 |
|
Alma Hellqvist |
2008 |
FALUN |
49.60 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
4 |
|
Sofia Monk |
2006 |
LUDVIKA SS |
47.77 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
5 |
|
Mathilda Lagerberg |
2009 |
FALUN |
48.11 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
6 |
|
Elin Wennberg |
2009 |
FALUN |
50.04 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 16, 50m Ryggsim Damer |
Final 4 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
3 |
|
Kajsa Särnholm |
2009 |
FALUN |
46.47 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
4 |
|
Elsa Karls |
2008 |
BORLÄNGE |
41.26 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
5 |
|
Moa Sjödin |
2007 |
BORLÄNGE |
43.09 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
6 |
|
Nathalie Sjöblom |
2010 |
FALUN |
46.52 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 16, 50m Ryggsim Damer |
Final 5 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
3 |
|
Linn Olsson |
2010 |
BORLÄNGE |
39.78 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
4 |
|
Julia Escamilla Nordén |
2008 |
LUDVIKA SS |
38.62 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
5 |
|
Olivia Eriksson |
2007 |
FALUN |
38.75 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
6 |
|
Hedvig Eriksson |
2006 |
BORLÄNGE |
40.91 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 16, 50m Ryggsim Damer |
Final 6 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
3 |
|
Maja Nyström |
2007 |
FALUN |
37.68 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
4 |
|
Valentina Cingolani |
2007 |
LUDVIKA SS |
35.88 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
5 |
|
Ebba Axelsson |
2006 |
BORLÄNGE |
35.99 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
6 |
|
Mira Björkman |
2010 |
BORLÄNGE |
38.33 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 16, 50m Ryggsim Damer |
Final 7 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
3 |
|
Julia Lindgren |
2004 |
FALUN |
30.52 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
4 |
|
Elise Öberg |
2002 |
NJURUNDA |
29.31 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
5 |
|
Frida Florén |
2004 |
NJURUNDA |
30.17 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
6 |
|
Gloria Muzito |
2002 |
NJURUNDA |
30.60 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-06-05 15:20:48 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Falu Simsällskap |
|
|
|
|