Ohjelma JS-cup III 2021
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Session 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lähtölista |
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
|
Järjestäjä: |
Swimming Jyväskylä |
|
|
|
|
|
Allas: |
50m |
|
touko 8, 2021 to touko 8, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 10, 100m Selkäuinti Miehet
|
Final 1 (2) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
78 |
1 |
|
Eero Huuska |
2010 |
SWIM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
80 |
2 |
|
Luukas Vainioranta |
2007 |
SWIM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
3 |
|
Sisu Hietala |
2009 |
SWIM |
1:52.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
4 |
|
Onni Eronen |
2006 |
SWIM |
1:41.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
5 |
|
Lauri Korppinen |
2009 |
SWIM |
1:41.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
6 |
|
Miro Huhtahaara |
2008 |
SWIM |
2:00.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 10, 100m Selkäuinti Miehet |
Final 2 (2) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
1 |
|
Markus Ronkainen |
2007 |
SWIM |
1:35.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
2 |
|
Emil Österberg |
2008 |
SWIM |
1:32.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
3 |
|
Alex Laitiainen |
2005 |
SWIM |
1:24.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
4 |
|
Teemu Vuorela |
1994 |
SWIM |
57.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
103 |
5 |
|
Nikita Daniel Semach |
2005 |
Plaani |
1:09.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
6 |
|
Urho Ruuska |
2009 |
SWIM |
1:27.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
7 |
|
Olli Ruuskanen |
2008 |
SWIM |
1:33.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
8 |
|
Joona Talvensaari |
2009 |
SWIM |
1:38.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
07-05-2021 20.29.30 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,7 |
Lisensoitu: Swimming Jyväskylä |
|
|
|
|