Ohjelma Temporärrace 2 Ungdomsgruppen
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Temporärrace 2 Nälstabadet
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Spårvägen Simförening |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 24 apr 2021 till den 25 apr 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
200m Extralopp Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
13 |
|
Carl Malm |
2005 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
2:05.25 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
18 |
|
Viktor Dahlberg |
2005 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
2:09.85 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
5 |
|
Einar Styrman |
2005 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
2:10.45 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
6 |
|
William Erneholm |
2006 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
2:14.32 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
14 |
|
Oliver Geaney |
2006 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
2:18.98 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
28 |
|
Hugo Östling |
2007 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
2:20.90 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
21 |
|
Oscar Gustafson |
2005 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
2:22.89 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
1 |
|
Markus Annas |
2004 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
2:28.37 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
22 |
|
Brian Eriksson |
2007 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
2:34.89 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
30 |
|
Teodor Ström |
2007 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
2:39.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
29 |
|
Vidar Bekkewold Karlström |
2007 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
2:40.04 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
20 |
|
Vilgot Blanck |
2007 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
2:40.52 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
16 |
|
Nathanael Alexanderson |
2006 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
2:47.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
15 |
|
Konstantinos Georgiadis Thriskos |
2007 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
3:21.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-04-23 10:14:08 |
Resultathantering: WinGrodan 2.7 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|