Program för ICA Maxi Cup 2021
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Bålsta simhall |
Arrangör: |
Bålsta simklubb |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 24 okt 2021 till den 24 okt 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 9, 100m Frisim Damer
|
Final 1 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
158 |
1 |
|
Majken Olsson |
2008 |
HELLAS SK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
2 |
|
Sara Kuess |
2011 |
BÅLSTA SK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
3 |
|
Matilda Gülich |
2010 |
BÅLSTA SK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
4 |
|
Emma Kuess |
2010 |
BÅLSTA SK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
113 |
5 |
|
Tilde Ekman |
2010 |
VÄSBY SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
154 |
6 |
|
Vilma Karlsson |
2009 |
HELLAS SK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 9, 100m Frisim Damer |
Final 2 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
1 |
|
Aprilia Sjöberg |
2010 |
BÅLSTA SK |
1:53.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
2 |
|
Mea Brunosson |
2010 |
BÅLSTA SK |
1:49.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
106 |
3 |
|
Jasmine Bardakci |
2007 |
VÄSBY SS |
1:32.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
112 |
4 |
|
Tindra Martinsson |
2008 |
VÄSBY SS |
1:35.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
5 |
|
Elisabeth Veszeli |
2011 |
BÅLSTA SK |
1:51.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
6 |
|
Elin Nilsson |
2007 |
UPPLANDS-B |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 9, 100m Frisim Damer |
Final 3 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
107 |
1 |
|
Nefeli Antoniou |
2010 |
VÄSBY SS |
1:29.82 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
91 |
2 |
|
Frida Tillman |
2007 |
VÄSBY SS |
1:25.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
3 |
|
Noelia Cypriansen |
2009 |
UPPLANDS-B |
1:23.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
175 |
4 |
|
Saga Lindroos |
2008 |
STRÄNGNÄS |
1:25.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
164 |
5 |
|
Siri Thermaenius |
2009 |
STRÄNGNÄS |
1:29.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
6 |
|
Elin Eriksson |
2008 |
UPPLANDS-B |
1:30.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 9, 100m Frisim Damer |
Final 4 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
1 |
|
Moa Bretz |
2008 |
UPPLANDS-B |
1:22.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
117 |
2 |
|
Agnes Klingh |
2008 |
VÄSBY SS |
1:20.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
170 |
3 |
|
Sofia Saibel |
2007 |
STRÄNGNÄS |
1:20.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
4 |
|
Ellinor Lillefors |
2007 |
BÅLSTA SK |
1:20.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
103 |
5 |
|
Alva Lagerberg |
2009 |
VÄSBY SS |
1:21.76 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
140 |
6 |
|
Emilia Björkman |
2006 |
ÖSTERBY SS |
1:23.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 9, 100m Frisim Damer |
Final 5 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
1 |
|
Elise Lagerberg |
2009 |
BÅLSTA SK |
1:19.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
127 |
2 |
|
Sarah Föreland |
2007 |
VÄSBY SS |
1:19.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
192 |
3 |
|
Adele Bergman |
2008 |
STRÄNGNÄS |
1:18.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
4 |
|
Tuva Landvall Skanelid |
2008 |
BÅLSTA SK |
1:19.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
147 |
5 |
|
Alicia Blixt |
2009 |
VAIK SK |
1:19.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
6 |
|
Tyra Jacobsén |
2009 |
BÅLSTA SK |
1:19.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 9, 100m Frisim Damer |
Final 6 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
123 |
1 |
|
Keita Ivanova |
2008 |
VÄSBY SS |
1:17.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
156 |
2 |
|
Felicia Kihlberg |
2007 |
HELLAS SK |
1:15.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
116 |
3 |
|
Ester Fritzson |
2008 |
VÄSBY SS |
1:14.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
4 |
|
Elina Widén |
2003 |
GIMO SS |
1:14.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
121 |
5 |
|
Alva Smeds |
2007 |
VÄSBY SS |
1:16.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
153 |
6 |
|
Tilde Jonasson |
2006 |
HELLAS SK |
1:17.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 9, 100m Frisim Damer |
Final 7 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
1 |
|
Hedvig Kinnunen |
2009 |
SALTSJÖB |
1:13.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
85 |
2 |
|
Nathalie Falk |
2010 |
VÄSBY SS |
1:12.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
3 |
|
Ebba Rosenberg |
2007 |
BÅLSTA SK |
1:10.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
4 |
|
Molly Brinck |
2007 |
BÅLSTA SK |
1:10.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
169 |
5 |
|
Jonna Scholz |
2009 |
STRÄNGNÄS |
1:13.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
86 |
6 |
|
Ella Lundgren |
2009 |
VÄSBY SS |
1:13.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 9, 100m Frisim Damer |
Final 8 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
114 |
1 |
|
Lovisa Burström |
2008 |
VÄSBY SS |
1:07.84 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
2 |
|
Emilia Wullrich |
2003 |
SPÅRVÄGEN |
1:04.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
148 |
3 |
|
Elise Käck |
2006 |
VAIK SK |
59.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
4 |
|
Alma Norgren |
2004 |
BÅLSTA SK |
1:03.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
5 |
|
Linnea Ekstrand |
2009 |
SALTSJÖB |
1:05.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
6 |
|
Emilia Torgén |
2005 |
BÅLSTA SK |
1:08.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-10-24 08:42:04 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Bålsta Simklubb |
|
|
|
|