Ohjelma PERUUTETTU! Espoo Swim Games
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Espoonlahti |
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 21, 2020 to Nov 21, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
200m Selkäuinti Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
174 |
|
Laura Kellberg |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:17.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
286 |
|
Aino-Kaisa Paatos |
2004 |
Raision Urheilijat |
FIN |
2:19.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
152 |
|
Peppi Siirtola |
2002 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:20.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
324 |
|
Milla Nikkanen |
2002 |
Vanders |
FIN |
2:22.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
292 |
|
Venla Sofia Suihkonen |
2002 |
Octopus Lohja |
FIN |
2:24.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
332 |
|
Essi Ahvenainen |
2005 |
Vanders |
FIN |
2:24.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
268 |
|
Minttu Paalanen |
2003 |
Lahden Uimaseura |
FIN |
2:24.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
302 |
|
Marilla Parhiala |
2000 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
2:25.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
335 |
|
Iina Rissanen |
2005 |
Vanders |
FIN |
2:25.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
46 |
|
Saana Yritys |
2003 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
2:26.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
217 |
|
Enna Äyrämöinen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:27.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
171 |
|
Pilvi Pietikäinen |
2002 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:30.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
276 |
|
Siiri Pitkänen |
2003 |
Lappeenrannan Uimarit |
FIN |
2:30.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
179 |
|
Jasmin Savonen |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:30.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
216 |
|
Lumi Rossi |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:30.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
245 |
|
Iida Saarikoski |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:39.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
341 |
|
Milla Kiviranta |
2006 |
Vanders |
FIN |
2:40.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
91 |
|
Elina Ryynänen |
2005 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
2:42.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
316 |
|
Siiri Multamäki |
2006 |
ORCA Helsinki |
FIN |
2:42.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
33 |
|
Anni Seppälä |
2003 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
2:43.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
183 |
|
Ellen Kettunen |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:44.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
356 |
|
Fanny Ek |
1999 |
Ålands Simförening |
FIN |
2:46.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
240 |
|
Eine Idman |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:46.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
233 |
|
Ida Paaskoski |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:48.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
113 |
|
Noora Glasin |
2006 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
2:49.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
252 |
|
Silvia Lindqvist |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:50.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
222 |
|
Ellen Lindell |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:51.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
225 |
|
Siiri Päivärinta |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
3:00.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
117 |
|
Emilia Hakala |
2005 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
3:01.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
104 |
|
Daniela Sohlman |
2005 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
3:03.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
296 |
|
Ella Palovaara |
2005 |
Octopus Lohja |
FIN |
3:05.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
121 |
|
Pinja Kaisla |
1998 |
Tuusulan Uimaseura ry |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
338 |
|
Mea Melissa Miettinen |
2005 |
Vanders |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
353 |
|
Anniina Jokiniemi |
2006 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
88 |
|
Pinja Peippo |
1999 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
184 |
|
Dina Sadojevic Jelacik |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
79 |
|
Viliina Sundberg |
2006 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-11-20 01.50.53 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|