Program for PERUUTETTU! Espoo Swim Games
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Espoonlahti |
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 21, 2020 to Nov 21, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
200m Sekauinti Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
135 |
|
Anna Kotonen |
1997 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:15.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
288 |
|
Irene Mäkilä |
2004 |
Raision Urheilijat |
FIN |
2:21.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
180 |
|
Tuuli Pippuri |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:23.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
150 |
|
Emma Johansson |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:26.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
268 |
|
Minttu Paalanen |
2003 |
Lahden Uimaseura |
FIN |
2:26.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
189 |
|
Iisa Karpela |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:29.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
91 |
|
Elina Ryynänen |
2005 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
2:30.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
216 |
|
Lumi Rossi |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:32.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
7 |
|
Sofia Nurkkala |
2004 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
2:32.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
332 |
|
Essi Ahvenainen |
2005 |
Vanders |
FIN |
2:33.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
217 |
|
Enna Äyrämöinen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:34.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
178 |
|
Milla-Lotta Tapanainen |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:34.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
314 |
|
Ronja Kero |
2005 |
ORCA Helsinki |
FIN |
2:35.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
235 |
|
Ida Savolainen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:36.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
151 |
|
Verna Rostedt |
2002 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:36.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
211 |
|
Kaarina Rihte |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:37.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
74 |
|
Sofia Oksa |
2007 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
2:38.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
336 |
|
Tatiana Sukhareva |
2005 |
Vanders |
FIN |
2:40.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
112 |
|
Oosa Mattila |
2006 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
2:41.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
71 |
|
Lotta Linnea Partanen |
2001 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
2:43.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
243 |
|
Anna Lindholm |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:46.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
316 |
|
Siiri Multamäki |
2006 |
ORCA Helsinki |
FIN |
2:46.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
242 |
|
Dominika Stalinskaja |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:48.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
73 |
|
Anita Mäkinen |
2007 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
2:49.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
18 |
|
Anna Bernards |
2005 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
2:49.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
207 |
|
Iiris Soilevaara |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:50.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
204 |
|
Kaisla Seppänen |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:54.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
253 |
|
Anjelica Sood |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:56.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
198 |
|
Kia Mäennenä |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
3:00.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
52 |
|
Nella Honkanen |
2007 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
3:01.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
43 |
|
Kiti Konttinen |
2006 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
3:04.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
209 |
|
Taru Lax |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
3:05.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
53 |
|
Kaisla-Kerttu Parkkonen |
2006 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
3:10.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
250 |
|
Viivi Olkkonen |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
4:04.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
36 |
|
Lumi Öller |
2006 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-11-20 01.51.03 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|