Ohjelma PERUUTETTU! Espoo Swim Games
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Espoonlahti |
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 21, 2020 to Nov 21, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
100m Rintauinti Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
285 |
|
Rebekka Luoto |
2003 |
Raision Urheilijat |
FIN |
1:08.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
206 |
|
Janina Granberg |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:11.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
150 |
|
Emma Johansson |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:13.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
70 |
|
Juulia Käräjämies |
2003 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
1:13.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
155 |
|
Cindy Palm |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:13.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
178 |
|
Milla-Lotta Tapanainen |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:14.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
61 |
|
Helmi Lehtonen |
2004 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
1:16.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
347 |
|
Nessa Järvinen |
2004 |
Uimaseura Aquila |
FIN |
1:17.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
108 |
|
Emilia Myllykoski |
2003 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
1:17.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
211 |
|
Kaarina Rihte |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:17.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
37 |
|
Anna Mattila |
2004 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
1:17.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
7 |
|
Sofia Nurkkala |
2004 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
1:18.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
321 |
|
Tuisku Grundström |
2002 |
Vanders |
FIN |
1:18.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
32 |
|
Aava Aula |
2004 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
1:19.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
92 |
|
Iida Herrala |
2004 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
1:19.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
103 |
|
Iina Vänttinen |
2006 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
1:19.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
314 |
|
Ronja Kero |
2005 |
ORCA Helsinki |
FIN |
1:19.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
112 |
|
Oosa Mattila |
2006 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
1:20.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
235 |
|
Ida Savolainen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:20.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
84 |
|
Venla Almira |
2006 |
Simmis Grani |
FIN |
1:20.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
68 |
|
Aino Suominen |
2006 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
1:20.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
350 |
|
Cinja Åvist |
2003 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
1:21.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
19 |
|
Sanni Räty |
2005 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
1:21.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
225 |
|
Siiri Päivärinta |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:21.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
207 |
|
Iiris Soilevaara |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:22.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
123 |
|
Siiri Välimaa |
2002 |
Tuusulan Uimaseura ry |
FIN |
1:23.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
107 |
|
Henni Havén |
2004 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
1:23.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
3 |
|
Jenny Kareinen |
2002 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
1:23.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
76 |
|
Marikki Vuorisalo |
2005 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
1:25.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
295 |
|
Vilja Rautell |
2004 |
Octopus Lohja |
FIN |
1:25.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
374 |
|
Elizabete Naumcika |
2005 |
Race Club Sveitsi |
FIN |
1:25.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
563 |
|
Siiri Attola |
2009 |
Riihimäen Uimaseura |
FIN |
1:25.87 |
|
LATE |
|
|
|
|
|
33 |
189 |
|
Iisa Karpela |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:25.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
357 |
|
Emelie Måtar |
2004 |
Ålands Simförening |
FIN |
1:26.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
176 |
|
Juulia Lindfors |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:26.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
164 |
|
Piia Kaivola |
1999 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:26.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
116 |
|
Pinja Hoffren |
2006 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
1:26.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
317 |
|
Emma Silvonen |
2004 |
ORCA Helsinki |
FIN |
1:27.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
18 |
|
Anna Bernards |
2005 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
1:27.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
337 |
|
Ada Oila |
2005 |
Vanders |
FIN |
1:27.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
21 |
|
Ursula Ursin |
2007 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
1:28.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
67 |
|
Silvia Koskela |
2007 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
1:28.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
114 |
|
Josefina Vainio |
2007 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
1:28.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
294 |
|
Vilma Saarinen |
2004 |
Octopus Lohja |
FIN |
1:29.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
14 |
|
Tua Iivanainen |
2006 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
1:29.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
213 |
|
Amanda Nilsson |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:29.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
239 |
|
Liinu Nevalainen |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:30.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
236 |
|
Ronja Ristevirta |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:30.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
362 |
|
Wilma Danielsson |
2005 |
Ålands Simförening |
FIN |
1:31.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
118 |
|
Deniz Keteli |
2005 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
1:32.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
22 |
|
Alma Westerholm |
2007 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
1:34.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
48 |
|
Sonja Tarkiainen |
2004 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
1:36.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
54 |
|
Matilda Hirvonen |
2006 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
1:37.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
120 |
|
Olga Tarasova |
2006 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
1:42.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
210 |
|
Olesia Leshchuk |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:44.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
119 |
|
Anna Tarasova |
2006 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
1:46.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
279 |
|
Laura Kaksonen |
2004 |
Voikkaan Viesti |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
367 |
|
Signe Aakula |
2007 |
Ålands Simförening |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-11-20 01.50.54 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|