2021-08-04   12:05:55
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program for DMJ-K Piger

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

lørdag 09.30

27_S
Lb 27, 50m Butterfly Damer 
 
Dansk Rekord Senior: Jeanette Ottesen (1987) 24.71 05-12-2014 
Dansk Rekord Junior: Karoline Barrett (2002) 26.34 04-11-2017 
 
 
 
Nr.  Navn  Fdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
209  Hvring Sofie Bruun  2004  MK 31  0408AB  25 m  26.86   
179  Tabor Schastine  2005  STT  0598AB  25 m  27.47   
136  Helmark Cecilie Care  2005  GENTOFTE  0502AL  25 m  27.55   
145  Wolf Sofie A.  2006  ESBJERG  0686AF  25 m  27.65   
167  Frost Camilla Nrgaard  2005  AALBORG  0588AM  25 m  28.10   
77  Christensen Malu Melody  2006  HOVEDSTAD  0636AF  25 m  28.18   
137  stergaard Astrid M.  2004  GENTOFTE  0412AS  25 m  28.50   
57  Larsen Amalie Wichmann  2005  KGE  0564AB  25 m  28.73   
82  Fevre Sofie Le  2004  HORSENS  0448AX  25 m  28.76   
10  168  Frost Cecilie Nrgaard  2005  AALBORG  0598AM  25 m  28.88   
11  98  Thomsen Josephine  2005  HERLEV  0506AG  25 m  28.96   
12  157  Justesen Frida Saks  2004  AGF  0452AM  25 m  28.98   
13  162  Thisted Louise Lie  2005  AALBORG  0578AC  25 m  28.98   
14  135  Madsen Amanda Da Silva B.  2005  GENTOFTE  0554AB  25 m  29.10   
15  54  Ankersen Mie  2006  KGE  0622AD  25 m  29.24   
16  188  Fuglsang Anna Munk  2005  S 68  0538AI  25 m  29.26   
17  43  Bertram Marie  2006  LYSENG  0672AQ  25 m  29.29   
18  236  Jensen Mille Kjr  2004  SKOVBAKKEN  0418AF  25 m  29.34   
19  127  Bartels Sara Damkjr  2004  GLADSAXE  0478AC  25 m  29.46   
20  119  Mikkelsen Thea  2005  GSK  0576AG  25 m  29.48   
21  80  Obert Freja  2006  HORSENS  0622AT  25 m  29.51   
22  59  Mller Olivia Lildballe  2004  KGE  0452AF  25 m  29.52   
23  148  Weide Kathrine  2004  ESBJERG  0402AO  25 m  29.52   
24  24  Bonefeld Katrine  2004  BIRKERD  0456AA  25 m  29.60   
25  252  Soelberg Malou  2004  GENTOFTE  0438AE  25 m  29.62  EFT 
26  29  Mulipola Astrid  2006  ALLERD  0696AG  25 m  29.63   
27  106  Pedersen Emmely stman  2005  HELSINGR  0588AN  25 m  29.63   
28  147  Frederiksen Karoline R.  2006  ESBJERG  0638AH  25 m  29.80   
29  110  Olesen Sisse Berg  2005  HASLEV  0514AB  25 m  29.81   
30  51  Elster Frederikke  2004  LYNGBY  0404AY  25 m  29.88   
31  180  Brnnicke Maya Krogh  2005  STT  0508AB  25 m  29.91   
32  121  Lange Nikoline Marie  2005  GLADSAXE  0594AF  25 m  29.93   
33  153  Bernsdorf Anna Dora  2006  DELTA  0636AW  25 m  29.95   
34  88  Andersen Karoline Prang  2005  HOBRO  0534AH  25 m  29.98   
35  125  Rasmussen Kamma  2006  GLADSAXE  0686AD  25 m  29.98   
36  101  Pedersen Caroline Sgaard  2005  HELSINGR  0562AX  25 m  30.01   
37  243  Tankmar Julie Eriksen  2006  KVIK  0678AI  25 m  30.03   
38  96  Eie Signe  2005  HERLEV  0582AP  25 m  30.05   
39  132  Cour Liva la  2006  GENTOFTE  0642AQ  25 m  30.05   
40  141  Jacobsen Ida  2005  ESBJERG  0516AM  25 m  30.10   
41  16  Lauritsen Ester Ledager  2005  SILKEBORG  0536AQ  25 m  30.11   
42  206  Mller-Ern Alma  2006  VI39  0662AB  25 m  30.11   
43  85  Brixen Mille Broholm  2005  HOLSTEBRO  0504AG  25 m  30.16   
44  200  Nrskov Anna  2004  SLLERD  0414AO  25 m  30.16   
45  49  Olivarius Alma  2005  LYNGBY  0532AF  25 m  30.18   
46  18  Pedersen Sarah Froberg  2006  SILKEBORG  0694AJ  25 m  30.23   
47  91  Kirchhoff Anna Olivia  2005  HILLERD  0566AK  25 m  30.41   
48  64  Sndergaard Amalie Rose  2006  HRSHOLM  0618AF  25 m  30.47   
49  47  Elster Marie  2006  LYNGBY  0614AE  25 m  30.68   
50  221  Bygum Anna Blom  2006  VEST  0682AI  25 m  30.71   
51  196  Jensen Emilie Wilms  2006  TRITON B  0658AB  25 m  30.82   
52  55  Bollmann Klara-Sofie  2006  KGE  0676AA  25 m  30.85   
53  58  Petersen Andrea Nhr  2006  KGE  0686AB  25 m  30.91   
54  19  Bock Emilie Bie  2005  SILKEBORG  0554AE  25 m  30.93   
55  42  Sejr Nikoline  2006  LYSENG  0604AJ  25 m  30.95   
56  177  Vedel Dicte Laurberg  2006  STT  0606AA  25 m  31.07   
57  181  Schnabelrauch Signe  2006  STT  0606AP  25 m  31.09   
58  40  Hansen Frederikke B.  2005  NSTVED  0532AE  25 m  31.43   
59  61  Mller Beatrice Buhr  2006  KALUNDBORG  0652AK  25 m  31.44   
60  100  Alfast Ellen Simoni  2006  HERLEV  0604AI  25 m  31.64   
61  86  Hansen Katrine  2006  HOLBK  0686AS  25 m  31.89   
62  160  Futtrup Johanne V.  2005  AGF  0518AI  25 m  32.03   
63  94  Legaard Silje Lyse  2006  HILLERD  0638AD  25 m  32.07   
64  67  Parkhi Rikke  2006  HVIDOVRE  0626AC  25 m  32.21   
65  62  Thormann Katrine Beg  2006  IKAST  0692AD  25 m  32.39   
66  130  Balle Anna E.E.  2006  GENTOFTE  0628AL  25 m  32.51   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  29 november 2020 
Licens til Dansk Svmmeunion  Udskriftstidspunkt  14:48 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner