2021-08-04   11:12:20
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program for DMJ-K Piger

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

lørdag 09.30

Seedede heat Lb 27
Seedede heat 
 
  Stvne navn  DMJ Kortbane Piger    Udskriftsdato  04 december 2020   
  Stvne by  Greve    Udskriftstidspunkt  18:09   
  Arrangr  Dansk Svmmeunion & GTI         
  Bassin  25m         
  Stvne dato  03 december 2020         
 
 
 
Lb 27, 50m Butterfly Damer  Finaler (11) 
Dansk Rekord Senior: Jeanette Ottesen (1987) 24.71 05-12-2014 
Dansk Rekord Junior: Karoline Barrett (2002) 26.34 04-11-2017 
 
Heat 1 (11) 
 
Nr.  Bane  Navn  Fdt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
               
130  Anna E.e. Balle  2006  0628AL  GENTOFTE    25m  32.51 
67  Rikke Parkhi  2006  0626AC  HVIDOVRE    25m  32.21 
62  Katrine Beg Thormann  2006  0692AD  IKAST    25m  32.39 
               
               
               

 
Heat 2 (11) 
 
Nr.  Bane  Navn  Fdt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
160  Johanne V. Futtrup  2005  0518AI  AGF    25m  32.03 
100  Ellen Simoni Alfast  2006  0604AI  HERLEV    25m  31.64 
181  Signe Schnabelrauch  2006  0606AP  STT    25m  31.09 
40  Frederikke B. Hansen  2005  0532AE  NSTVED    25m  31.43 
86  Katrine Hansen  2006  0686AS  HOLBK    25m  31.89 
94  Silje Lyse Legaard  2006  0638AD  HILLERD    25m  32.07 
               

 
Heat 3 (11) 
 
Nr.  Bane  Navn  Fdt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
42  Nikoline Sejr  2006  0604AJ  LYSENG    25m  30.95 
58  Andrea Nhr Petersen  2006  0686AB  KGE    25m  30.91 
196  Emilie Wilms Jensen  2006  0658AB  TRITON B    25m  30.82 
55  Klara-Sofie Bollmann  2006  0676AA  KGE    25m  30.85 
19  Emilie Bie Bock  2005  0554AE  SILKEBORG    25m  30.93 
177  Dicte Laurberg Vedel  2006  0606AA  STT    25m  31.07 
               

 
Heat 4 (11) 
 
Nr.  Bane  Navn  Fdt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
47  Marie Elster  2006  0614AE  LYNGBY    25m  30.68 
18  Sarah Froberg Pedersen  2006  0694AJ  SILKEBORG    25m  30.23 
85  Mille Broholm Brixen  2005  0504AG  HOLSTEBRO    25m  30.16 
49  Alma Olivarius  2005  0532AF  LYNGBY    25m  30.18 
64  Amalie Rose Sndergaard  2006  0618AF  HRSHOLM    25m  30.47 
221  Anna Blom Bygum  2006  0682AI  VEST    25m  30.71 
               

 
Heat 5 (11) 
 
Nr.  Bane  Navn  Fdt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
16  Ester Ledager Lauritsen  2005  0536AQ  SILKEBORG    25m  30.11 
141  Ida Jacobsen  2005  0516AM  ESBJERG    25m  30.10 
132  Liva la Cour  2006  0642AQ  GENTOFTE    25m  30.05 
96  Signe Eie  2005  0582AP  HERLEV    25m  30.05 
206  Alma Mller-Ern  2006  0662AB  VI39    25m  30.11 
200  Anna Nrskov  2004  0414AO  SLLERD    25m  30.16 
               

 
Heat 6 (11) 
 
Nr.  Bane  Navn  Fdt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
101  Caroline Sgaard Pedersen  2005  0562AX  HELSINGR    25m  30.01 
88  Karoline Prang Andersen  2005  0534AH  HOBRO    25m  29.98 
180  Maya Krogh Brnnicke  2005  0508AB  STT    25m  29.91 
153  Anna Dora Bernsdorf  2006  0636AW  DELTA    25m  29.95 
125  Kamma Rasmussen  2006  0686AD  GLADSAXE    25m  29.98 
243  Julie Eriksen Tankmar  2006  0678AI  KVIK    25m  30.03 
               

 
Heat 7 (11) 
 
Nr.  Bane  Navn  Fdt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
110  Sisse Berg Olesen  2005  0514AB  HASLEV    25m  29.81 
106  Emmely stman Pedersen  2005  0588AN  HELSINGR    25m  29.63 
252  Malou Soelberg  2004  0438AE  GENTOFTE    25m  29.62 
29  Astrid Mulipola  2006  0696AG  ALLERD    25m  29.63 
147  Karoline R. Frederiksen  2006  0638AH  ESBJERG    25m  29.80 
51  Frederikke Elster  2004  0404AY  LYNGBY    25m  29.88 
               

 
Heat 8 (11) 
 
Nr.  Bane  Navn  Fdt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
148  Kathrine Weide  2004  0402AO  ESBJERG    25m  29.52 
80  Freja Obert  2006  0622AT  HORSENS    25m  29.51 
127  Sara Damkjr Bartels  2004  0478AC  GLADSAXE    25m  29.46 
119  Thea Mikkelsen  2005  0576AG  GSK    25m  29.48 
59  Olivia Lildballe Mller  2004  0452AF  KGE    25m  29.52 
24  Katrine Bonefeld  2004  0456AA  BIRKERD    25m  29.60 
               

 
Heat 9 (11) 
 
Nr.  Bane  Navn  Fdt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
43  Marie Bertram  2006  0672AQ  LYSENG    25m  29.29 
54  Mie Ankersen  2006  0622AD  KGE    25m  29.24 
157  Frida Saks Justesen  2004  0452AM  AGF    25m  28.98 
135  Amanda Da Silva B. Madsen  2005  0554AB  GENTOFTE    25m  29.10 
188  Anna Munk Fuglsang  2005  0538AI  S 68    25m  29.26 
236  Mille Kjr Jensen  2004  0418AF  SKOVBAKKEN    25m  29.34 
               

 
Heat 10 (11) 
 
Nr.  Bane  Navn  Fdt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
98  Josephine Thomsen  2005  0506AG  HERLEV    25m  28.96 
82  Sofie Le Fevre  2004  0448AX  HORSENS    25m  28.76 
137  Astrid M. stergaard  2004  0412AS  GENTOFTE    25m  28.50 
57  Amalie Wichmann Larsen  2005  0564AB  KGE    25m  28.73 
168  Cecilie Nrgaard Frost  2005  0598AM  AALBORG    25m  28.88 
162  Louise Lie Thisted  2005  0578AC  AALBORG    25m  28.98 
               

 
Heat 11 (11) 
 
Nr.  Bane  Navn  Fdt  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
167  Camilla Nrgaard Frost  2005  0588AM  AALBORG    25m  28.10 
136  Cecilie Care Helmark  2005  0502AL  GENTOFTE    25m  27.55 
209  Sofie Bruun Hvring  2004  0408AB  MK 31    25m  26.86 
179  Schastine Tabor  2005  0598AB  STT    25m  27.47 
145  Sofie A. Wolf  2006  0686AF  ESBJERG    25m  27.65 
77  Malu Melody Christensen  2006  0636AF  HOVEDSTAD    25m  28.18 
               

 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  04 december 2020 
Licens til GTI  Udskriftstidspunkt  18:09 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner