2021-08-05   04:13:19
Izberi tekmovanje:

Izberi jezik:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program for DMJ-K Piger

Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.

torsdag 09.30

9_S
Lb 9, 400m Frisvmning Damer 
 
Dansk Rekord Senior: Lotte Friis (1988) 3:58.02 10-12-2011 
Dansk Rekord Junior: Mie stergaard Nielsen (1996) 4:06.51 23-10-2011 
 
 
 
Nr.  Navn  Fdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
197  Stjernholm Liva  2004  TRITON B  0486AA  25 m  4:18.19   
247  Olsen Emilia C. R.  2004  KVIK  0424AO  25 m  4:25.22   
235  Dige Laura Marie  2004  SKOVBAKKEN  0404AE  25 m  4:27.08   
102  Trjgaard Caroline  2005  HELSINGR  0566AH  25 m  4:27.24   
74  Jensen Caroline Wiuff  2004  HOVEDSTAD  0492AD  25 m  4:28.70   
23  Christensen Kajsa G.  2004  BIRKERD  0484AA  25 m  4:29.59   
142  Freund Ss  2004  ESBJERG  0454AG  25 m  4:31.02   
169  Jensen Emma Kutsko  2004  AALBORG  0458AO  25 m  4:31.63   
199  Weiner Alba Lyhne  2004  SLLERD  0486AT  25 m  4:31.68   
10  123  Srensen Viktoria Freja  2004  GLADSAXE  0476AA  25 m  4:32.03   
11  50  Have Fiona Andrea  2004  LYNGBY  0402AG  25 m  4:32.22   
12  Bramm Sif  2006  A6 JGI  0624AE  25 m  4:33.54   
13  218  Pedersen Aurelia  2004  VEJLE  0414AA  25 m  4:33.74   
14  27  Vede Andrea Lindberg  2006  ALLERD  0644AC  25 m  4:34.42   
15  32  Sahlberg Emilie Hostrup  2005  RINGSTED  0582AD  25 m  4:34.59   
16  Brage Silja  2005  A6 JGI  0544AL  25 m  4:35.45   
17  239  Klver-Kristensen Mia T.  2004  H2Odense  0496AH  25 m  4:36.27   
18  122  Krgaard Amalie Brammer  2004  GLADSAXE  0418AH  25 m  4:36.97   
19  223  Metz Ella Gohr  2005  VEST  0542AS  25 m  4:37.95   
20  20  Aagaard Caroline Sofie  2005  BIRKERD  0526AE  25 m  4:39.88   
21  176  Rasmussen Cille Winskov  2006  STT  0624AA  25 m  4:41.47   
22  230  Varming Anna  2005  VIBORG  0574AJ  25 m  4:42.14   
23  202  Bach Tilde Se  2005  THISTED  0524AH  25 m  4:42.19   
24  175  Khn Annika  2005  STT  0596AK  25 m  4:45.35   
25  12  Haack Jaqueline  2006  SOLRD  0672AN  25 m  4:46.35   
26  13  Villadsen Mathilde Holm  2006  SOLRD  0694AI  25 m  4:46.43   
27  112  Stamholt Maja  2005  HADERSLEV  0528AH  25 m  4:46.95   
28  221  Bygum Anna Blom  2006  VEST  0682AI  25 m  4:47.74   
29  213  Zastrojevic Maja  2006  MK 31  0646AE  25 m  4:48.09   
30  211  Eiler Filippa  2005  MK 31  0588AI  25 m  4:48.43   
31  139  Andersen Stella Demuth  2006  GENTOFTE  0694AE  25 m  4:49.56   
32  113  Thastrup-Hansen Anne  2006  HADERSLEV  0688AV  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  29 november 2020 
Licens til Dansk Svmmeunion  Udskriftstidspunkt  14:48 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner