2021-06-21   18:06:52
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program for DMJ-K Piger

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

torsdag 09.30

5_S
Lb 5, 50m Rygsvmning Damer 
 
Dansk Rekord Senior: Julie Kepp Jensen (2000) 26.31 07-12-2019 
Dansk Rekord Junior: Mie stergaard Nielsen (1996) 26.98 31-03-2012 
 
 
 
Nr.  Navn  Fdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
141  Jacobsen Ida  2005  ESBJERG  0516AM  25 m  29.17   
246  Stage Alma Heyn  2004  KVIK  0462AC  25 m  29.81   
57  Larsen Amalie Wichmann  2005  KGE  0564AB  25 m  29.82   
106  Pedersen Emmely stman  2005  HELSINGR  0588AN  25 m  29.94   
66  Dann-Nielsen Lrke  2005  HVIDOVRE  0552AL  25 m  30.26   
104  Hietala Linnea  2004  HELSINGR  0442AE  25 m  30.31   
30  Boelt Agnete  2006  ALLERD  0652AD  25 m  30.37   
162  Thisted Louise Lie  2005  AALBORG  0578AC  25 m  30.53   
140  Nielsen Josefine  2005  FR.VRK  0564AI  25 m  30.69   
10  166  Petersen Anna Toft  2004  AALBORG  0438AI  25 m  30.83   
11  89  Kanstrup Rikke Friis  2006  HEI  0634AR  25 m  30.88   
12  70  Petersen Rebecca  2005  HOVEDSTAD  0572AD  25 m  30.92   
13  212  Salomonsen Kajsa  2005  MK 31  0514AD  25 m  31.10   
14  98  Thomsen Josephine  2005  HERLEV  0506AG  25 m  31.41   
15  44  Bjerg Martha  2004  LYSENG  0454AK  25 m  31.43   
16  236  Jensen Mille Kjr  2004  SKOVBAKKEN  0418AF  25 m  31.43   
17  241  Andersen Marie Louise B  2005  SLAGELSE  0552AJ  25 m  31.46   
18  138  Mantoni Alba  2006  GENTOFTE  0632AK  25 m  31.54   
19  110  Olesen Sisse Berg  2005  HASLEV  0514AB  25 m  31.64   
20  96  Eie Signe  2005  HERLEV  0582AP  25 m  31.74   
21  245  Reimer Siv  2006  KVIK  0688AI  25 m  31.74   
22  Andersen Juliane Bo  2005  A6 JGI  0564AL  25 m  31.80   
23  204  Larsen Annika Britt  2005  GTI-TUNE  0586AD  25 m  31.85   
24  196  Jensen Emilie Wilms  2006  TRITON B  0658AB  25 m  31.86   
25  49  Olivarius Alma  2005  LYNGBY  0532AF  25 m  31.91   
26  95  Jensen Clara  2005  HERNING  0596AI  25 m  31.99   
27  93  Pihl Athena Haugsted  2006  HILLERD  0652AA  25 m  32.06   
28  80  Obert Freja  2006  HORSENS  0622AT  25 m  32.07   
29  38  Lundsfryd Thilde Rosen  2004  RINGE  0424AN  25 m  32.10   
30  16  Lauritsen Ester Ledager  2005  SILKEBORG  0536AQ  25 m  32.18   
31  173  Jensen Jazmin  2005  AALBORG  0584AA  25 m  32.29   
32  244  Namensen Molly  2006  KVIK  0684AJ  25 m  32.37   
33  205  Segato Julie  2005  GTI-TUNE  0538AJ  25 m  32.40   
34  240  Mathiasen Silje  2006  SLAGELSE  0628AG  25 m  32.47   
35  132  Cour Liva la  2006  GENTOFTE  0642AQ  25 m  32.55   
36  92  Lyngfeldt Arendse Arrild  2006  HILLERD  0648AG  25 m  32.57   
37  160  Futtrup Johanne V.  2005  AGF  0518AI  25 m  32.60   
38  63  Hkonsson Laura  2006  IKAST  0646AO  25 m  32.66   
39  22  Porsdal Catrine  2005  BIRKERD  0536AA  25 m  32.74   
40  78  Rasmussen Annemone  2006  HORSENS  0674AC  25 m  32.75   
41  Bgsted Clara Hejndorff  2006  PINGVINEN  0626AO  25 m  32.90   
42  Spring Cassandra  2005  PINGVINEN  0546AR  25 m  33.48   
43  36  Lundsfryd Lrke Rosen  2006  RINGE  0678AG  25 m  34.02   
44  90  Lythcke Amalie  2006  HILLERD  0686AT  25 m  35.01   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  29 november 2020 
Licens til Dansk Svmmeunion  Udskriftstidspunkt  14:48 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner