2021-06-14   19:42:28
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program for DMJ-K Piger

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

torsdag 09.30

1_S
Lb 1, 100m Butterfly Damer 
 
Dansk Rekord Senior: Jeanette Ottesen (1987) 55.10 11-12-2015 
Dansk Rekord Junior: Katrine Bukh Villesen (2000) 59.18 10-11-2016 
 
 
 
Nr.  Navn  Fdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
109  Dahl Alma Bendix  2005  HELSINGR  0574AN  25 m  1:00.02   
209  Hvring Sofie Bruun  2004  MK 31  0408AB  25 m  1:00.72   
134  Dolan Asta Poulsen  2004  GENTOFTE  0414AH  25 m  1:01.53   
136  Helmark Cecilie Care  2005  GENTOFTE  0502AL  25 m  1:01.76   
167  Frost Camilla Nrgaard  2005  AALBORG  0588AM  25 m  1:02.42   
135  Madsen Amanda Da Silva B.  2005  GENTOFTE  0554AB  25 m  1:02.62   
168  Frost Cecilie Nrgaard  2005  AALBORG  0598AM  25 m  1:02.70   
137  stergaard Astrid M.  2004  GENTOFTE  0412AS  25 m  1:02.97   
115  Madsen Julie Liv  2006  GTI-GREVE  0682AB  25 m  1:03.84   
10  105  Thorsen Mathilde Maria  2004  HELSINGR  0484AI  25 m  1:04.00   
11  43  Bertram Marie  2006  LYSENG  0672AQ  25 m  1:04.89   
12  82  Fevre Sofie Le  2004  HORSENS  0448AX  25 m  1:04.93   
13  119  Mikkelsen Thea  2005  GSK  0576AG  25 m  1:05.13   
14  77  Christensen Malu Melody  2006  HOVEDSTAD  0636AF  25 m  1:05.29   
15  157  Justesen Frida Saks  2004  AGF  0452AM  25 m  1:06.31   
16  145  Wolf Sofie A.  2006  ESBJERG  0686AF  25 m  1:06.32   
17  33  Anker Wilma  2004  RINGSTED  0486AK  25 m  1:06.45   
18  121  Lange Nikoline Marie  2005  GLADSAXE  0594AF  25 m  1:06.49   
19  203  Srensen Josefine Arbo  2004  GTI-TUNE  0446AD  25 m  1:06.53   
20  148  Weide Kathrine  2004  ESBJERG  0402AO  25 m  1:06.84   
21  54  Ankersen Mie  2006  KGE  0622AD  25 m  1:06.88   
22  192  Jensen Ellen  2005  SNDERBORG  0546AF  25 m  1:06.88   
23  125  Rasmussen Kamma  2006  GLADSAXE  0686AD  25 m  1:07.26   
24  56  Krumbak Josefine  2004  KGE  0458AD  25 m  1:07.48   
25  52  Jacobsen Laura Borre  2004  LYNGBY  0488AD  25 m  1:07.59   
26  59  Mller Olivia Lildballe  2004  KGE  0452AF  25 m  1:07.61   
27  88  Andersen Karoline Prang  2005  HOBRO  0534AH  25 m  1:07.75   
28  147  Frederiksen Karoline R.  2006  ESBJERG  0638AH  25 m  1:07.75   
29  151  Keulen Femke Iris  2005  ESBJERG  0582AS  25 m  1:07.87   
30  18  Pedersen Sarah Froberg  2006  SILKEBORG  0694AJ  25 m  1:07.90   
31  200  Nrskov Anna  2004  SLLERD  0414AO  25 m  1:07.99   
32  182  Hartvig-Olsen Clara  2004  STT  0402AP  25 m  1:08.01   
33  29  Mulipola Astrid  2006  ALLERD  0696AG  25 m  1:08.13   
34  51  Elster Frederikke  2004  LYNGBY  0404AY  25 m  1:08.15   
35  158  Larsen Laura Vedel  2005  AGF  0554AK  25 m  1:08.23   
36  206  Mller-Ern Alma  2006  VI39  0662AB  25 m  1:08.23   
37  75  Augustinus Olivia  2004  HOVEDSTAD  0432BD  25 m  1:08.28   
38  252  Soelberg Malou  2004  GENTOFTE  0438AE  25 m  1:08.34  EFT 
39  231  Kristensen Lea Kjr  2004  VIBORG  0466AS  25 m  1:08.42   
40  14  Andersen Nicole Damhj  2006  SOLRD  0674AN  25 m  1:08.83   
41  180  Brnnicke Maya Krogh  2005  STT  0508AB  25 m  1:08.88   
42  55  Bollmann Klara-Sofie  2006  KGE  0676AA  25 m  1:09.06   
43  19  Bock Emilie Bie  2005  SILKEBORG  0554AE  25 m  1:09.15   
44  191  Frederiksen Josephine  2005  SK-SYD  0532AP  25 m  1:09.53   
45  153  Bernsdorf Anna Dora  2006  DELTA  0636AW  25 m  1:09.79   
46  31  Petersen Sofie Lykke  2005  ROSKILDE  0512AI  25 m  1:09.97   
47  42  Sejr Nikoline  2006  LYSENG  0604AJ  25 m  1:10.13   
48  118  Pej Sabrina Meldgaard  2006  GTI-GREVE  0626AJ  25 m  1:10.17   
49  201  Hovmark Ida  2005  THISTED  0528AG  25 m  1:10.26   
50  124  Lkkegaard Jasmine  2006  GLADSAXE  0604AB  25 m  1:10.31   
51  62  Thormann Katrine Beg  2006  IKAST  0692AD  25 m  1:10.41   
52  47  Elster Marie  2006  LYNGBY  0614AE  25 m  1:10.43   
53  243  Tankmar Julie Eriksen  2006  KVIK  0678AI  25 m  1:10.95   
54  226  Therp Rikke  2006  VEST  0628AF  25 m  1:11.23   
55  193  Risager Amalie Carlsen  2006  TRITON B  0604AG  25 m  1:11.26   
56  67  Parkhi Rikke  2006  HVIDOVRE  0626AC  25 m  1:11.34   
57  194  West Daniella Li  2006  TRITON B  0664AI  25 m  1:11.34   
58  251  Lundsby Christine Stubbe  2006  GENTOFTE  0698AJ  25 m  1:11.58   
59  76  Andersen Sara Kaarup  2006  HOVEDSTAD  0636AL  25 m  1:11.66   
60  94  Legaard Silje Lyse  2006  HILLERD  0638AD  25 m  1:11.88   
61  181  Schnabelrauch Signe  2006  STT  0606AP  25 m  1:11.92   
62  165  Larsen Alma Bach  2006  AALBORG  0674AR  25 m  1:12.19   
63  214  Hjlund Sarah  2006  MK 31  0684AH  25 m  1:12.51   
64  68  Riis Charlotte Dreyer  2006  HOVEDSTAD  0686AE  25 m  1:12.70   
65  Munch-Jensen Amanda L.  2005  SOLRD  0514AQ  25 m  1:12.75   
66  11  Hjortshj Charlotte  2006  SOLRD  0658AP  25 m  1:13.47   
67  130  Balle Anna E.E.  2006  GENTOFTE  0628AL  25 m  1:16.70   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  29 november 2020 
Licens til Dansk Svmmeunion  Udskriftstidspunkt  14:48 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner