2021-08-01   13:09:39
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program for DMJ-K Piger

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

18_S
Lb 18, 50m Frisvmning Damer 
 
Dansk Rekord Senior: Jeanette Ottesen (1987) 23.49 12-12-2015 
Dansk Rekord Junior: Julie Kepp Jensen (2000) 24.76 11-12-2016 
 
 
 
Nr.  Navn  Fdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
111  Schulze Nele  2004  HADERSLEV  0492AH  25 m  25.77   
109  Dahl Alma Bendix  2005  HELSINGR  0574AN  25 m  25.81   
179  Tabor Schastine  2005  STT  0598AB  25 m  25.95   
197  Stjernholm Liva  2004  TRITON B  0486AA  25 m  26.10   
105  Thorsen Mathilde Maria  2004  HELSINGR  0484AI  25 m  26.30   
45  Langvad Nanna  2005  LYSENG  0512BA  25 m  26.32   
69  Fuhrmann Coco Li  2006  HOVEDSTAD  0678AC  25 m  26.34   
208  Kirketerp Cille  2005  MK 31  0526AK  25 m  26.63   
Kragh Ida Skov  2006  A6 SLANGE  0698AG  25 m  26.72   
10  136  Helmark Cecilie Care  2005  GENTOFTE  0502AL  25 m  26.78   
11  West Mia  2006  ESBJERG  0632AY  25 m  26.90   
12  143  Mescher Tiana  2004  ESBJERG  0458BE  25 m  26.90   
13  127  Bartels Sara Damkjr  2004  GLADSAXE  0478AC  25 m  26.97   
14  115  Madsen Julie Liv  2006  GTI-GREVE  0682AB  25 m  26.98   
15  83  Nissen Stine Bendixen  2004  HORSENS  0406AS  25 m  27.03   
16  79  Carstensen Clara Matilde  2004  HORSENS  0436AP  25 m  27.36   
17  211  Eiler Filippa  2005  MK 31  0588AI  25 m  27.39   
18  250  Rasmussen Sofie Kruse  2005  ST-NEPTUN  0502AQ  25 m  27.42   
19  17  Holstein Mette  2005  SILKEBORG  0552AI  25 m  27.44   
20  198  Jung Mathilda Hyldal  2004  TRITON B  0414AM  25 m  27.47   
21  203  Srensen Josefine Arbo  2004  GTI-TUNE  0446AD  25 m  27.47   
22  77  Christensen Malu Melody  2006  HOVEDSTAD  0636AF  25 m  27.51   
23  192  Jensen Ellen  2005  SNDERBORG  0546AF  25 m  27.51   
24  60  Holm Caroline  2004  KALUNDBORG  0432AE  25 m  27.53   
25  195  Boeck Dagmar  2004  TRITON B  0458AM  25 m  27.53   
26  241  Andersen Marie Louise B  2005  SLAGELSE  0552AJ  25 m  27.56   
27  98  Thomsen Josephine  2005  HERLEV  0506AG  25 m  27.58   
28  239  Klver-Kristensen Mia T.  2004  H2Odense  0496AH  25 m  27.60   
29  64  Sndergaard Amalie Rose  2006  HRSHOLM  0618AF  25 m  27.61   
30  180  Brnnicke Maya Krogh  2005  STT  0508AB  25 m  27.62   
31  52  Jacobsen Laura Borre  2004  LYNGBY  0488AD  25 m  27.64   
32  20  Aagaard Caroline Sofie  2005  BIRKERD  0526AE  25 m  27.68   
33  150  Olesen Amanda Busk  2005  ESBJERG  0558AH  25 m  27.71   
34  27  Vede Andrea Lindberg  2006  ALLERD  0644AC  25 m  27.73   
35  249  Rasmussen Freja Rjkjr  2004  ST-NEPTUN  0496AD  25 m  27.74   
36  145  Wolf Sofie A.  2006  ESBJERG  0686AF  25 m  27.79   
37  91  Kirchhoff Anna Olivia  2005  HILLERD  0566AK  25 m  27.84   
38  110  Olesen Sisse Berg  2005  HASLEV  0514AB  25 m  27.88   
39  96  Eie Signe  2005  HERLEV  0582AP  25 m  27.90   
40  93  Pihl Athena Haugsted  2006  HILLERD  0652AA  25 m  28.02   
41  35  Mols Christine  2006  RINGE  0692AO  25 m  28.04   
42  54  Ankersen Mie  2006  KGE  0622AD  25 m  28.04   
43  53  Severs Mathilde  2006  LYNGBY  0648AE  25 m  28.07   
44  85  Brixen Mille Broholm  2005  HOLSTEBRO  0504AG  25 m  28.08   
45  155  Stoltenhoff Katrine  2006  BRDSTRUP  0672AM  25 m  28.10   
46  189  Thirup Matilde  2005  S 68  0536AL  25 m  28.13   
47  63  Hkonsson Laura  2006  IKAST  0646AO  25 m  28.16   
48  226  Therp Rikke  2006  VEST  0628AF  25 m  28.26   
49  243  Tankmar Julie Eriksen  2006  KVIK  0678AI  25 m  28.26   
50  215  Pedersen Hannah B.  2005  MK 31  0574AD  25 m  28.35   
51  113  Thastrup-Hansen Anne  2006  HADERSLEV  0688AV  25 m  28.41   
52  86  Hansen Katrine  2006  HOLBK  0686AS  25 m  28.43   
53  147  Frederiksen Karoline R.  2006  ESBJERG  0638AH  25 m  28.44   
54  101  Pedersen Caroline Sgaard  2005  HELSINGR  0562AX  25 m  28.48   
55  200  Nrskov Anna  2004  SLLERD  0414AO  25 m  28.50   
56  59  Mller Olivia Lildballe  2004  KGE  0452AF  25 m  28.61   
57  153  Bernsdorf Anna Dora  2006  DELTA  0636AW  25 m  28.63   
58  92  Lyngfeldt Arendse Arrild  2006  HILLERD  0648AG  25 m  28.64   
59  176  Rasmussen Cille Winskov  2006  STT  0624AA  25 m  28.72   
60  132  Cour Liva la  2006  GENTOFTE  0642AQ  25 m  29.37   
61  90  Lythcke Amalie  2006  HILLERD  0686AT  25 m  29.41   
62  194  West Daniella Li  2006  TRITON B  0664AI  25 m  29.69   
63  248  Nrgaard Ida-Marie  2005  FR.VRK  0596AG  25 m  30.16   
64  94  Legaard Silje Lyse  2006  HILLERD  0638AD  25 m  30.17   
65  Bgsted Clara Hejndorff  2006  PINGVINEN  0626AO  25 m  31.52   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  29 november 2020 
Licens til Dansk Svmmeunion  Udskriftstidspunkt  14:48 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner