Ohjelma Finnish Open Grand Prix 2020
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Day 1 heats
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Finnish Open Grand Prix 2020
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Oulun Uimahalli |
Organizer: |
Suomen Uimaliitto & Oulun Uinti |
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Nov 14, 2020 to Nov 15, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
200m Breaststroke Men |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
|
Tateplan Oy |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
EMA |
2:12.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SE |
2:08.95 |
|
|
Matti Mattsson |
1993 |
PUS (FIN) |
Barcelona, ESP |
2.8.2013 |
|
|
OA |
2:10.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
NEM A |
2:18.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
All ages |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
155 |
|
Matti Mattsson |
1993 |
Porin Uimaseura |
FIN |
2:10.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
305 |
|
Tapio Junninen |
1995 |
Vanders |
FIN |
2:12.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
307 |
|
Erik Nurmi |
2001 |
Vanders |
FIN |
2:16.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
184 |
|
Jesper Lietzén |
2002 |
Åbo Simklubb |
FIN |
2:21.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
218 |
|
Atte Moilanen |
2001 |
Oulun Uinti 1906 |
FIN |
2:22.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
211 |
|
Ronny Brännkärr |
2002 |
Kemin Työväen Uimarit |
FIN |
2:23.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
68 |
|
Davin Lindholm |
2004 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
2:25.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
217 |
|
Lasse Pulkkinen |
2002 |
Oulun Uinti 1906 |
FIN |
2:26.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
57 |
|
Aleksi Koprinen |
2003 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
2:26.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
232 |
|
Olli-Pekka Pietarila |
2003 |
Oulun Uinti 1906 |
FIN |
2:28.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
222 |
|
Paavo Erkinaro |
2003 |
Oulun Uinti 1906 |
FIN |
2:28.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
226 |
|
Aleksi Rajaniemi |
2002 |
Oulun Uinti 1906 |
FIN |
2:28.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
50 |
|
Pyry Nurminen |
2001 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
2:29.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
221 |
|
Valtteri Taskinen |
2002 |
Oulun Uinti 1906 |
FIN |
2:30.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
136 |
|
Tapio Roiko-Jokela |
1996 |
Swimming Jyväskylä |
FIN |
2:36.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
123 |
|
Aki Tuomaala |
1991 |
Kouvolan Uimarit |
FIN |
2:38.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
256 |
|
Roni Heikkinen |
2005 |
Oulun Uinti 1906 |
FIN |
2:40.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
90 |
|
Akseli Maaranen |
2004 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
2:41.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
146 |
|
Teppo Jestoi |
2003 |
Kokkolan Uimaseura |
FIN |
2:41.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
97 |
|
Jerry Roine |
2002 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
2:42.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-11-14 09:54:07 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|